Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, najinblue3 said:

Γελάνε και τα origami :lol:

Έπειτα από "βίαια games δημιουργούν δολοφόνους" τώρα το είδαμε και αυτό, και μάλιστα από επίσημες αρχές όπως το υποτιθέμενο ανώτατο δικαστήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

ωραιο το σχολιο αλλα νομιζω η ειδηση ειναι πραγματικη, το ειδα να παιζει και σε αλλα urls. 

Όχι η είδηση αληθινή είναι απλά είναι για γέλια αυτό εννοώ. Η Ελλάδα έχει τόσα θέματα και κάθεται και ασχολείται με μια σειρα φαντασίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, W0zzAp είπε

Όχι η είδηση αληθινή είναι απλά είναι για γέλια αυτό εννοώ. Η Ελλάδα έχει τόσα θέματα και κάθεται και ασχολείται με μια σειρα φαντασίας

Ναι, αλλα δεν μου εκανε εντυπωση. Η Ελλαδα εχει τοσα θεματα αλλα ποτε δεν ασχοληθηκε με αυτα, αλλα με αερολογιες. Μου εκανε εντυπωση παντως, εμαθα και αυτη τη μπλε φαλαινα που πρωτη φορα διαβασα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Περιμένετε να δει η Λουκά το NGE. :P :D

Αυτη πρεπει να δει kazuma kazuma η στη χειροτερη το Keijo 😛

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε σεις,η Λούκα πρέπει να δει το dxd που παίζει αυτή την σεζόν που οι δαίμονες είναι καλοί και υπάρχει αρκετό περιεχόμενο για να δει το μάτι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Δε ξερω αν εχει αναφερθει, αλλα το GeGeGe no Kitaro ειναι αρκετα καλο. Αξιζει σιγουρα να του ριξετε μια ματια 

Απτά πιο γνωστά παλιά manga απτην δεκαετία του 60. Έχουν υπάρξει αρκετές μεταφορές σε anime και γι'αυτό δεν το έχω ξεκινήσει,υποθέτω υπάρχει κάποια χρονολογική σειρά που μπορεί να τα δει κάποιος αλλά μάλλον θα υπάρχουν και αρκετά reboot οπότε είναι λίγο μπαχαλο η κατάσταση.

Επεξ/σία από W0zzAp
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, W0zzAp είπε

Απτά πιο γνωστά παλιά manga απτην δεκαετία του 60. Έχουν υπάρξει αρκετές μεταφορές σε anime και γι'αυτό δεν το έχω ξεκινήσει,υποθέτω υπάρχει κάποια χρονολογική σειρά που μπορεί να τα δει κάποιος αλλά μάλλον θα υπάρχουν και αρκετά reboot οπότε είναι λίγο μπαχαλο η κατάσταση.

Μαλλον προκειται για reboot, αλλα δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια. Εγω το ειδα απο ενα youtuber που παρακολουθω και το προτεινε, και μου αρεσει αρκετα μεχρι τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...