Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kabaneri of the Iron Fortress : The Battle of Unato , PV της ταινίας-sequel της σειράς. Το Μάιο στους κινηματογράφους στην Ιαπωνία, και από κει και μετά αποκλειστικά σε Netflix και Amazon Prime. Η μέρα των previews σήμερα, έχω κι ένα ακόμα αλλά είναι shounen-ai και δεν νομίζω να ενδιαφέρει το forum 😂

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
13 λεπτά πριν, Kanesan είπε

Νέο PV για το Fire Force (ίδιο studio με JoJo, Cells at Work etc.) το οποίο έρχεται τον Ιούλιο.

Πάει καιρός που το διάβαζα και δεν θυμάμαι καν που το έχω αφήσει, αλλά ίσως το τσεκάρω πάλι με το anime.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Kanesan είπε

Νέο PV για το Fire Force (ίδιο studio με JoJo, Cells at Work etc.) το οποίο έρχεται τον Ιούλιο.

Το συγκεκριμενο ειχα διαβασει τα πρωτα chapter του manga οταν ειχε πρωτοβγει επειδη ηταν απτον δημιουργο του soul eater,αλλα το dropαρα γρηγορα γιατι ειναι αλλη μια απτα ιδια απο πλευρας πλοκης και χαρακτηρων δηλαδη κλισε.Επισης βρισκω ψιλογελοιο την ολη φαση με αυτου του ειδους την "πυροσβεστικη" και την συγκεκριμενη δυναμη του κεντρικου αλλα ενταξει anime ειναι εχουμε δει και χειροτερα :P.Τωρα απο κει και περα δεν γνωριζω τι παιζει αλλα σιγουρα δεν μου ειχε αφησει καλη εντυπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξεκίνησα Dororo είδα και τα δέκα επεισοδια μέσα σε ένα απόγευμα

Αρκετά κάλο anime! 

Τώρα λέω να ξεκινήσω το The Rising of the Shield Hero (aka Tate no Yuusha no Nariagari) Έχει κάνεις γνωμη για αυτό το anime?

 

Επεξ/σία από solidsnake222
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, solidsnake222 είπε

 Τώρα λέω να ξεκινήσω το The Rising of the Shield Hero (aka Tate no Yuusha no Nariagari) Έχει κάνεις γνωμη για αυτό το anime?

 

Μακραν το αγαπημενο μου αυτη τη σεζον, το συζητησαμε λιγο πιο πισω οπως ειπε ο Fulgore, αξιζει 100%

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, billiboo είπε

καλησπερα παιδια δεν ξερω αν ειναι το σωστο thread αλλα ξερει κανεις αν υπαρχει σε καποια υπηρεσια τυπου netfix το one piece ολοκληρο?

Crunchyroll απο τις γνωστες streaming υπηρεσιες

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Trailer για το Dr Stone (διασκευή του ομώνυμου manga) που έρχεται το καλοκαίρι.

Υπόθεση: One fateful day, all of humanity was petrified by a blinding flash of light. After several millennia, high schooler Taiju awakens and finds himself lost in a world of statues. However, he’s not alone! His science-loving friend Senku’s been up and running for a few months and he's got a grand plan in mind—to kickstart civilization with the power of science!
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακοινώθηκε και το sequel του Made in Abyss. Εντάξει θα περιμένουμε "λίγο" διότι η ταινία έρχεται το 2020, αλλά η χαρά είναι μεγάλη για ένα τόσο καλό manga/anime.  😄

madeinabyss.jpg

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...