Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Konosuba δεν εχω δει καλυτερο tbh

Πολυ καλο και το Hinamatsuri, αλλα still Konosuba number1

Το χα ξεκινήσει γιατί η πλοκή του μου είχε φανεί παρόμοια με το That Time I Got Reincarnated as a Slime, αλλά το παράτησα 🙄 Θα του δώσω άλλη μια ευκαιρία μάλλον 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

31 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Το Konosuba είναι παρωδία των isekai. Έχει παρόμοια πράγματα, αλλά τέτοιο cast δεν έχει αλλού.  :P  

yes yes I'm Kazuma, ακομα κλαιω με αυτο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κανείς που να διάβαζε το kimetsu no yaiba? Πως σας φάνηκε το τέλος; (αν δε το διαβάζετε, παρακάτω έχει σπόιλερ:P )

Spoiler

Νομίζω ήταν αρκετά χάλια. Όλο αυτο με τα δισέγγονα και το reincarnation...Θα μπορούσαν απλά να παντρέψουν τα ζευγάρια, να δούμε και κανα παιδί όλα ωραία και παραδοσιακά :P

 

Επεξ/σία από tartaki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tartaki είπε

Κανείς που να διάβαζε το kimetsu no yaiba? Πως σας φάνηκε το τέλος; (αν δε το διαβάζετε, παρακάτω έχει σπόιλερ:P )

  Απόκρυψη περιεχομένων

Νομίζω ήταν αρκετά χάλια. Όλο αυτο με τα δισέγγονα και το reincarnation...Θα μπορούσαν απλά να παντρέψουν τα ζευγάρια, να δούμε και κανα παιδί όλα ωραία και παραδοσιακά :P

Καλά εγώ δεν τρελάθηκα γενικά στο τέλος με την μάχη (βασικά το τι έγινε στα 2-3 προτελευταία chapter).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 λεπτά πριν, tartaki είπε

Κανείς που να διάβαζε το kimetsu no yaiba? Πως σας φάνηκε το τέλος; (αν δε το διαβάζετε, παρακάτω έχει σπόιλερ:P )

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Νομίζω ήταν αρκετά χάλια. Όλο αυτο με τα δισέγγονα και το reincarnation...Θα μπορούσαν απλά να παντρέψουν τα ζευγάρια, να δούμε και κανα παιδί όλα ωραία και παραδοσιακά :P

Spoiler

Κι εγώ θα ήθελα να βλέπαμε περισσότερο τα ζευγάρια και μετά το "σήμερα".

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ghost in the shell του netflix είναι ανέλπιστα φοβερό. Δεν το περίμενα να είναι τόσο καλό. Τα πάντα είναι άψογα και κυρίως η απόδοση των χαρακτήρων και το story φοβερό σε κρατάει να το δεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, chek2fire είπε

το ghost in the shell του netflix είναι ανέλπιστα φοβερό. Δεν το περίμενα να είναι τόσο καλό. Τα πάντα είναι άψογα και κυρίως η απόδοση των χαρακτήρων και το story φοβερό σε κρατάει να το δεις. 

????

το σχεδιο θυμιζει κακη βερσιον του ρεμαστερ του μπερσερκ το οποιο ειχαν σταυρωσει ολοι(και εμεις μαζι)για τα cg και την απουσια εκφρασης στα προσωπα,η πλοκη δε ειναι υπερβολικα αργη και πανω που παει να ξεκινησει κατι ενδιαφερον τσουπ τελειωνει η σεζον.Δεν το προτεινω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα πάντως γενικά αυτά τα story μου αρέσουν αρκετά. Τα δε tachikoma είναι φοβεροί χαρακτήρες και έτσι όπως τα έχουν αποδώσει στην σειρά. Και οι υπόλοιποι έχουν αποδοθεί πολύ σωστά εδώ που τα λέμε. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...