Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/9/2021 στις 11:15 ΜΜ, najinblue3 είπε

To star wars είναι καλό!

Δεν το τελειωσα ακόμα αλλα δεν μέχρι στιγμής από τα πέντε που είδα μονο δυο μου άρεσαν. Το Duel ήταν το καλύτερο μέχρι στιγμής.

Φυσικά ήρθα απευθείας από Castlevania, το οποιο ήταν αρκετά καλο γενικά αλλα είχε θέματα, παρόλα αυτά για Netflix ήταν 10/10. Ειδικά σε σχέση με τα RΕ και DD του Netflix που ήταν υπερβολικά κάτω του μετριου όπως συνηθίζεται. Αλλα ok, μπροστά στο Witcher όλα τα υπόλοιπα είναι αριστουργήματα.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Δεν το τελειωσα ακόμα αλλα δεν μέχρι στιγμής από τα πέντε που είδα μονο δυο μου άρεσαν. Το Duel ήταν το καλύτερο μέχρι στιγμής.

Φυσικά ήρθα απευθείας από Castlevania, το οποιο ήταν αρκετά καλο γενικά αλλα είχε θέματα, παρόλα αυτά για Netflix ήταν 10/10. Ειδικά σε σχέση με τα RΕ και DD του Netflix που ήταν υπερβολικά κάτω του μετριου όπως συνηθίζεται. Αλλα ok, μπροστά στο Witcher όλα τα υπόλοιπα είναι αριστουργήματα.

Καλά, εδώ τους είπαν "κάντε μια μικρή ιστοριούλα ο καθένας" (είναι 8 -το Studio Trigger έκανε The Twins και The Elder) διαφορετικά στούντιο και δεν ήταν ότι θα έκαναν φουλ σειρά (αν και ο director του Ninth Jedi λέει πως θα ήθελε να συνεχίσει την ιστορία και την έχει έτοιμη), οπότε δεν είναι φάση Νetflixvania.
Στο μόνο που έχουν ομοιότητα είναι ότι παίρνουν ελευθερίες με το σύμπαν. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Καλά, εδώ τους είπαν "κάντε μια μικρή ιστοριούλα ο καθένας" (είναι 8 -το Studio Trigger έκανε The Twins και The Elder) διαφορετικά στούντιο και δεν ήταν ότι θα έκαναν φουλ σειρά (αν και ο director του Ninth Jedi λέει πως θα ήθελε να συνεχίσει την ιστορία και την έχει έτοιμη), οπότε δεν είναι φάση Νetflixvania.
Στο μόνο που έχουν ομοιότητα είναι ότι παίρνουν ελευθερίες με το σύμπαν. :P

Δεν ήταν κακό το Ninth Tiny Jedi, λίγο Rey wannabe βρωμούσε αλλα καλο overall. Ολόκληρο series? Idk...

Γενικά μονο που δείχνει μπόλικους Sith μου φτάνει.

Δεν έχω κανένα θέμα με τις ελευθερίες αφού γραφουν καινούργια, όταν βιάζουν αγαπημένα stories είναι το πρόβλημα μου, Netflix.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Δεν έχω κανένα θέμα με τις ελευθερίες αφού γραφουν καινούργια, όταν βιάζουν αγαπημένα stories είναι το πρόβλημα μου, Netflix.

Καλά ναι, ανέκαθεν είχαν πει ότι τα Visions δεν είναι canon, οπότε μπορούσαν να κάνουν αρκετά με το lore (βέβαια περίμενα ότι το Twins θα το ξέσκιζε, αφού είναι οι τύποι των Gun / Daibuster / Gurren Lagann, κλπ, οπότε δεν ήταν έκπληξη), αλλά για το Netflixvania τα έχω ξαναπεί, είδα την πρώτη σαιζόν και οκ, enough for me. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Καλά ναι, ανέκαθεν είχαν πει ότι τα Visions δεν είναι canon, οπότε μπορούσαν να κάνουν αρκετά με το lore (βέβαια περίμενα ότι το Twins θα το ξέσκιζε, αφού είναι οι τύποι των Gun / Daibuster / Gurren Lagann, κλπ, οπότε δεν ήταν έκπληξη), αλλά για το Netflixvania τα έχω ξαναπεί, είδα την πρώτη σαιζόν και οκ, enough for me. :P

Δεν νιώθω και πολύ από animation, έχω δει ελάχιστα γενικά, πιο πολύ ότι είναι βασισμένο σε games. Πάντως κακός που δεν το είδες όλο το "Netflixvania", μιλάμε για τρελό ξύλο τελευταία season. Πάντως ότι καλύτερο έχω δει νομίζω είναι το Invincible.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες ειδε κανεις tokyo revengers??ποιοτικο??κανα σχολιο???ωριμο η παιδικο σαν κονσεπτ??(εψαχνα στα cool καινουρια και ειδα εχει αρκετα καλα review,το στορι νομιζω ειναι λιγο ψιλοκλισε με το μπρος πισω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτιά να πέσει να με κάψει αλλά δείχνει πολύ διασκεδαστικο, μακάρι να ναι μεταφορά απολαυστική και να κάνει χιλιάδες κόσμου να γνωρίσει το cowboy bebop 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Edel είπε

Φωτιά να πέσει να με κάψει αλλά δείχνει πολύ διασκεδαστικο, μακάρι να ναι μεταφορά απολαυστική και να κάνει χιλιάδες κόσμου να γνωρίσει το cowboy bebop 

Δεν θα πω ψέματα, το προηγούμενο trailer μου φάνηκε ψιλομούφα, αλλά αυτό μάλιστα, φαίνεται ότι ακολουθεί το storyline του anime. Can't Wait!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...