Προς το περιεχόμενο

365shop.gr


Alexper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποιος φίλος αναφέρει ότι πουλήθηκε η εταιρεία σ' άλλον στις 31/03.2022. Αυτό ΔΕΝ έχει νομική σημασία καθώς στις ΙΚΕ ευθύνη έχει ο νόμιμος εκπρόσωπος δηλ. ο διαχειριστής Ο μέτοχος δεν εμπλέκεται κάπου. Αν άλλαξε και ο νόμιμος εκπρόσωπος τότε νομικά αυτό ελέγχεται καθώς έλαβε χώρα σε ύποπτο χρονικό διάστημα. Αν ήμουν παθών θα κινούμουν νομικά κατά και του νυν εκπροσώπου και του προηγούμενου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 654
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, giannaros69 είπε

Φίλε όχι δεν είναι το όνομα του αυτό η εταιρεία πουλήθηκε 31/03/2022 στον Νίκο τσεσμερτζη!!! Διόρθωσε το μην το δουν και οι άλλοι μην γίνει λάθος καταγγελία και αν το ψάξεις πιο κάτω λέει και ακόμα και που γεννήθηκε και ανέβασε τα

Εχει δικιο. Για αυτο δεν εβαλα screenshots με τα στοιχεια αλλα links.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε ΟΛΟΙ ΑΜΦΙΣΒΉΤΗΣΗ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗΣ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΣΑΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΕΤΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΙΣΩ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΗΝΥΣΗ. Ο απατεώνας είναι λογικά ο ΝΙΚΟΣ ΤΣΕΣΜΕΡΤΖΗΣ ΟΧΙ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ. ΚΑΝΤΕ ADD giannis.chorafas inst για να προχωρήσουμε νομικά αν δεν καταφέρουμε μέσω τράπεζας όπως σας είπα

Την 31/03/2022 καταχωρίσθηκε στο Γενικό Εμπορικό Μητρώο µε Κωδικό Αριθμό Καταχώρισης 2825584, η από
09/02/2022 απόφαση της Συνέλευσης των εταίρων της με την οποία τροποποιήθηκαν τα άρθρα 1, 2, 5, 6, 9 και 
κωδικοποιήθηκε το καταστατικό της ιδιωτικής κεφαλαιουχικής εταιρείας με την επωνυμία «365 SHOP.GR 
ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Ι.Κ.Ε.» και αριθμό Γ.Ε.ΜΗ. 150449748000.
Την ίδια ημερομηνία καταχωρίσθηκε στο Γενικό Εμπορικό Μητρώο ολόκληρο το νέο κείμενο καταστατικού 
μαζί με τις τροποποιήσεις του. Το νέο κείμενο του καταστατικού είναι συνημμένο και αποτελεί αναπόσπαστο 
μέρος της παρούσας ανακοίνωσης. 
O Αν. Προϊστάμενος
της Υπηρεσίας ΓΕΜΗ
H γνησιότητα του παρόντος μπορεί να επιβεβαιωθεί από το https://www.businessregistry.gr/publicity.aspx

ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΥΜΦΩΝΗΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟΥ ΤΗΣ 
ΙΔΙΩΤΙΚΗΣ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΩΝΥΜΙΑ «365 
SHOP.GR ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΚΕ», ΑΦΜ 801159278 ΚΑΙ ΑΡ. ΓΕΜΗ 
150449748000, ΛΟΓΩ ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗΣ ΤΟΥ ΣΥΝΟΛΟΥ ΤΩΝ ΕΤΑΙΡΙΚΩΝ 
ΜΕΡΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΕΤΑΙΡΟΥ – ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΗ 
ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟΥ.
Στην Κατερίνη σήμερα την 09 Φεβρουαρίου 2022, οι στο παρόν 
συμβαλλόμενοι, ήτοι : 
Α) ο ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΥΚΑΤΖΗΣ του Αγγέλου και της Αλεξάνδρας, γεννηθείς 
στη Στοκχόλμη Σουηδίας στις 27.05.1980, κάτοικος Κατερίνης, με Α.Δ.Τ. ΑΟ 
779105, με Α.Φ.Μ. 113377391 και
Β) ο ΤΣΕΣΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σωτηρίου και της Παρασκευής, γεννηθείς 
στο Μαρούσι Αττικής στις την 01.11.1990, κάτοικος Χαϊδαρίου Αττικής, οδός 
Ύδρας, αρ. 36, με Α.Δ.Τ. ΑΟ 869215 και με Α.Φ.Μ. 138816962 της Δ.Ο.Υ. 
Ελευσίνα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα και από τα νέα στοιχεία που παραθέτει ο φίλος με την αλλαγή μετοχικού σχήματος από τις 9/2 επιμένω ως αυμβουλή ότι αν ήμουν παθών θα ενέπλεκα και τον προηγούμενο νόμιμο εκπρόσωπο ώστε να διερευνηθεί στο δικαστήριο η πραγματική φύση της συναλλαγής καθώς ενδέχεται να υποκρύπτεται εικονικότητα. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήνυση δες το φόρουμ έχουμε ανεβάσει όλα τα στοιχεία του. Άμα έχουμε πολλοι το θέμα και δεν πάρουμε τα λεφτά από αμφισβήτηση συναλλαγής προχωράμε μαζί νομικά το ινστ μου είναι giannis.chorafas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dimth είπε

Καλησπέρα,

 

μόλις επέστρεψα απο το αστυνομικό τμήμα, έχω κάνει καταγγελία, μίλησα με δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος,

φέρνει ευθήνη η σελίδα του σκρουτζ απο την στιγμή που το μαγαζί υπήρχε μέσα εκεί, είμαι διατεθειμένος να το τρέξω

όσο δε πάει, παρακαλώ στείλτε μου μήνυμα όσοι είστε θύματα απάτης με το εν λόγο κατάστημα ώστε να κινηθούμε όλοι μαζί.

Δυστυχώς προχθές έκανα και εγώ μια παραγγελία και εχθές το μεσημέρι καθώς ήμουν στην σελίδα του καταστήματος

ξαφνικά έπεσε και ζητούσε κωδικούς σύνδεσης. Το site δεν υπάρχει αυτή τη στιγμή στο σκρουτζ.

καλησπερα, εγω μολισ γυρισα απο την τραπεζα γιατι ειχα κανει καταθεση σε ταμειο.... δεν μπορουν να κανουν κατι παραμονο αν συνενεσει ο ιδιος να μας επιστρεψει τα χρηματα.... εσενα τι σου ειπαν στην αστυνομια;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλώ πολύ στείλτε μου όλοι messenger και skype, δεν χρησιμοποιω insta και viber,

έχω κάνει ήδη μύνηση, μπορώ να σας ενημερώσω όλους, όμως πρέπει να κάνουμε μια ομαδική

συζήτηση. Θα περιμένω μέχρι σήμερα απόγευμα σε μυνηματα σας το messenger σας ή και skype

ώστε να γίνει η ομαδική συζήτηση. Λογικά οι περισσότεροι ελπίζω να έχετε messenger ώστε

να καταφέρουμε όσο πιο γρήγορα γίνεται να συννενοηθούμε!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Dimth είπε

Παρακαλώ πολύ στείλτε μου όλοι messenger και skype, δεν χρησιμοποιω insta και viber,

έχω κάνει ήδη μύνηση, μπορώ να σας ενημερώσω όλους, όμως πρέπει να κάνουμε μια ομαδική

συζήτηση. Θα περιμένω μέχρι σήμερα απόγευμα σε μυνηματα σας το messenger σας ή και skype

ώστε να γίνει η ομαδική συζήτηση. Λογικά οι περισσότεροι ελπίζω να έχετε messenger ώστε

να καταφέρουμε όσο πιο γρήγορα γίνεται να συννενοηθούμε!

εγω μόνο viber και skype  εχω, αν γίνει τελικλα η ομάδα ενημερώστε για να φτιάξω ένα λογαριασμο στην ανάλογη πλατφορμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Dominique89 είπε

καλησπερα, εγω μολισ γυρισα απο την τραπεζα γιατι ειχα κανει καταθεση σε ταμειο.... δεν μπορουν να κανουν κατι παραμονο αν συνενεσει ο ιδιος να μας επιστρεψει τα χρηματα.... εσενα τι σου ειπαν στην αστυνομια;;;;;

 

5 λεπτά πριν, Dimth είπε

 

53 λεπτά πριν, simoskar είπε

 

Κάνε messenger, και ο πρώτος που έγραψε να μας στείλεις τον λογαριασμό σου να σε κάνω αντ, τα λεφτά θα τα πάρουμε αν όλοι που δεν πάρουμε τα λεφτά από την τράπεζα κινηθούμε νομικά ξέρουμε όλες τις πληροφορίες του, απλά για να μην δώσουμε ο κάθε ένας 100 στα παράβολα για την μήνυση και για δικηγόρους θα κάνουμε μια ομάδα στο messenger να οργανωθεί στις επόμενες ημέρες κάντε add στο ins ή messenger Gianni's.chorafas

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακριβώς! Έκανα παραγγελία στις 2/4, μου ήρθε Δευτέρα mail επιβεβαίωσης και από τότε τίποτα! Το site έχει πέσει, τηλέφωνο δεν σηκώνουν! Ο,τι ακριβώς έχετε πει όλοι σας! Πως μπορούμε να κινηθούμε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο είναι να οργανωθούμε σε μια ομάδα στο messenger και να κινηθούμε όλοι μαζί. Προσθέστε τον giannis.chorafas, και οσο περισσότεροι μαζευτούμε τόσο καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, giannaros69 είπε

Μήνυση δες το φόρουμ έχουμε ανεβάσει όλα τα στοιχεία του. Άμα έχουμε πολλοι το θέμα και δεν πάρουμε τα λεφτά από αμφισβήτηση συναλλαγής προχωράμε μαζί νομικά το ινστ μου είναι giannis.chorafas

Σου έχω στείλει στο μεσεντζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, giannaros69 είπε

Φίλε όχι δεν είναι το όνομα του αυτό η εταιρεία πουλήθηκε 31/03/2022 στον Νίκο τσεσμερτζη!!! Διόρθωσε το μην το δουν και οι άλλοι μην γίνει λάθος καταγγελία και αν το ψάξεις πιο κάτω λέει και ακόμα και που γεννήθηκε και ανέβασε τα

Τα στοιχεία αυτά που παρέθεσα τα έδωσε σε εμενα η ιστοσελίδα skroutz (support) για αναζήτηση ευθυνών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια και εγω την πατησα. Ειχα κανει μια παραγγελια lego πριν μια βδομαδα την εχω πληρωσει και τωρα βλεπω οτι την πατησα! Πως οργανωνομαστε να δουμε πως θα κινηθουμε? Εκανα αμφισβητηση συναλαγης στην alpha bank.

Επεξ/σία από mats_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά και εγώ την πάτησα έπειτα από επικοινωνία με την τράπεζα με ενημέρωσαν ότι δεν μπορούν να κάνουν κάτι! Σε περίπτωση που δημιουργηθεί κάποια ομάδα εγώ είμαι μέσα γιατί δεν κόβω οι τράπεζες η το Σκρουτζ να μπορούν να κάνουν κάτι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...