Προς το περιεχόμενο

365shop.gr


Alexper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω πέσει και εγώ θύμα της απάτης του 365shop. Έχω πληρώσει με χρεωστική κάρτα το ποσό των 255 ευρώ. Έχω κάνει αμφισβήτηση συναλλαγής και ακύρωση της κάρτας. Ενδιαφέρομαι και θέλω να συμμετάσχω σε οποιαδήποτε περαιτέρω διεκδίκηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 654
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

38 λεπτά πριν, pontiec1 είπε

+1 . Την πάτησα κι γω. Ένα macbook air. Τι γίνεται παιδιά τώρα;;;

ΜΠΕΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕ ΑΝΤ Gianni's chorafas Sto fb

Μόλις τώρα, atheo57 είπε

Έχω πέσει και εγώ θύμα της απάτης του 365shop. Έχω πληρώσει με χρεωστική κάρτα το ποσό των 255 ευρώ. Έχω κάνει αμφισβήτηση συναλλαγής και ακύρωση της κάρτας. Ενδιαφέρομαι και θέλω να συμμετάσχω σε οποιαδήποτε περαιτέρω διεκδίκηση.

ΜΠΕΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ FB κάνε αντ Gianni's chorafas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Marilenach είπε

Γίνε μέλος στην ομάδα στο φβ έχουμε μαζευτεί κ άλλα άτομα. 365shop.gr

Είναι σελίδα η συγκεκριμένη 365shop.gr

Εγώ δεν την βλέπω αυτή την ομάδα! Έστειλα inbox στον Gianni Chorafa. Όταν το δει ας με προσθέσει!! (Τον βρήκα τελικά από τη φωτογραφία!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 minutes ago, insomniac01 said:

 

Η λύση είναι απλή.

ΠΟΤΕ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ.

Προτιμότερο ΟΛΩΝ η αντικαταβολή. 

Η αντικαταβολή είναι το χειρότερο από όλα και ο λόγος γιατί δεν υπάρχουν αποδείξεις. Η διάκριση που έκανες μεταξύ χρεωστικής και πιστωτικής κάρτας δεν ισχύει. Η ίδια ασφάλεια παρέχεται σε όλες τις κάρτες. 

  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Marilenach είπε

Γίνε μέλος στην ομάδα στο φβ έχουμε μαζευτεί κ άλλα άτομα. 365shop.gr

Είναι σελίδα η συγκεκριμένη 365shop.gr

Επειδή το έχω ξεκινήσει ήδη αυτό, με το να μπαινουμε κι άλλου στη διαδικασία αυτή μονο κακό στους εαυτους μας κάνουμε αυτή τη στιγμή! Μη το χάσουμε ακόμη δεν αρχίσαμε, τρέχω απο το πρωί σήμερα, έχω ήδη ενημερώσει αρκετά άτομα, καλό θα είναι να είμαστε όλοι μαζί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Dimth είπε

Επειδή το έχω ξεκινήσει ήδη αυτό, με το να μπαινουμε κι άλλου στη διαδικασία αυτή μονο κακό στους εαυτους μας κάνουμε αυτή τη στιγμή! Μη το χάσουμε ακόμη δεν αρχίσαμε, τρέχω απο το πρωί σήμερα, έχω ήδη ενημερώσει αρκετά άτομα, καλό θα είναι να είμαστε όλοι μαζί!

Δεν την βρίσκω την ομάδα πουθενά! Ούτε στο fb όταν ψάχνω ,ούτε στο messenger. Copy paste κάνω έτσι που το γράφεις και δν μου βγάζει κάποιο αποτέλεσμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορασε ο αδερφος μου λαπτοπ απο αυτο το μαγαζι....χιλιαρικο....ευτυχως με καρτα, ελπιζω να παρουμε τα λεφτα μας πισω απο την αμφισβητηση. αυριο πρωι πρωι τον στελνω στην εθνικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, iosifidise είπε

Περιμένω μία σοβαρή και υπεύθυνη απάντηση από πλευράς τους. 

Τίποτα μην περιμένεις. Ή είναι απατεώνες ή δεν είναι. Απατεώνας με σοβαρή και υπεύθυνη απάντηση δεν πάνε μαζί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, James213 είπε

αγορασε ο αδερφος μου λαπτοπ απο αυτο το μαγαζι....χιλιαρικο....ευτυχως με καρτα, ελπιζω να παρουμε τα λεφτα μας πισω απο την αμφισβητηση. αυριο πρωι πρωι τον στελνω στην εθνικη

Μπορείτε να καλέσετε και στην εξυπηρετηση της εθνικης στο παρακάτω τηλέφωνο γίνεται και τηλεφωνικά 2104848484 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, giannaros69 είπε

ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ FB κάνε αντ Gianni's chorafas

Γιατί δημιουργούμε μπέρδεμα; έχω ξεκινήσει αυτή την διαδικασία ζητώντας εδώ απο τα μέλη να μου στείλουν σε προσωπικο μήνυμα το messenger, έχω ήδη ξεκινήσει την ομαδική ομιλία, τρέχω σήμερα όλη τη μέρα για αυτή την υπόθεση και καλά καλά δεν αρχίσαμε έχουμε ήδη ανακατοσούρα, αυτό μόνο ΚΑΚΟ μας κάνει, εάν θέλεις να το αναλάβεις για εμένα είναι ότι καλύτερο, όμως την ομάδα που λές εγώ προσωπικά δε την βρίσκω, έχω κάνει και εσένα add στη συζητηση,

μπορείς να μας δώσεις κάποιο link να σε βρούμε/βρούμε την ομάδα;  Εαν είσαι σε θέση πάντως να το αναλάβεις

και να το συνεχίσεις εμένα θα μου προσφέρεις κέρδος χρόνου!

 

Υ.Γ. Δε ξέρω σε τι σημείο βρισκόσαστε στην δική σας ομάδα, αν όμως θέλετε στείλτε μου σε ΠΜ το messenger σας να σας κάνω προσθήκη, να σας ενημερώσω και σε εσάς που δεν έχετε μπει ακόμη και μετά να κινηθούμε με ότι νόμιμο δικαίωμα έχουμε, εάν δεν συνεργαστουμε απλά θα έχουμε χάσει 100% τα χρηματά μας! Σε διαφοερετική περίπτωση καλέστε όλους εμάς που ήδη είμαστε στην ομαδική δινοντάς μας ένα υπαρκτό link.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Diect Link για την ομαδα του FB: https://www.facebook.com/groups/776822586626227

Παιδια ειναι καλυτερα να ειμαστε ολοι στην ομαδα του Dimth ομως. Ας μεινει η ομαδα αλλα να βρεθουμε ολοι σε ενα μερος.

 

Επεξ/σία από vste
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, iosifidise είπε

Το μαγαζί δηλώνει αυτήν την τοποθεσία βάση στοιχείων που έχει δημοσιεύσει.

Για αμφισβήτηση από Εθνική όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να πραγματοποιήσει τα εξής

"Η διαδικασία μπορεί να γίνει και μέσω e-banking. Συγκεκριμένα, από το μενού επιλέγετε την κάρτα στην οποία διαπιστώσατε τη χρέωση.

Δίπλα στο ποσό υπάρχει ένα βελάκι που κοιτάει προς τα κάτω.

Κάνετε κλικ και στο νέο παράθυρο που ανοίγει επιλέγετε «Αμφισβήτηση συναλλαγής».

Στη συνέχεια ακολουθείτε τα βήματα που εμφανίζονται στην οθόνη σας και υποβάλλετε το αίτημά σας."

hmm μπηκα στην εφαρμογη της εθνικης στο κινητο του αδερφου μου, αλλα δεν βλεπω το βελακι που λες, οχι οτι εχει σημασια, ετσι και αλλιως θα παει απο εκει αυριο, απλα για να ξεκινουσε η διαδικασια. πατωντας πανω στο ποσο απλα μου βγαζει ποτε εγινε και το ονομα του σιτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vste είπε

Φιλε μου μιλωντας προσωπικα να σου πω οτι δεν ισχυε τιποτα απο αυτα που λες στην περιπτωση μου. Παλαιουτσικο καταστημ (απο το 2019) με legit κριτικες απο τοτε. Η τιμη της καρτας ηταν μολις 20 ευρω κατω απλα ηταν αμεσα διαθεσιμη.

Ολα δειχναν οκ οταν το εψαξα προτου προβω σε αγορα. Και το ωραιο ειναι πως παλιοτερα ηταν οντως οκ σαν μαγαζι.

Δεν ηταν ο μαιντανος που ξεπεταχτηκε πριν απο 3 μηνες με κριτικες απο bots.

Δυστυχως τετοιες περιπτωσεις κανουν τεραστιο κακο στα μικρα μαγαζακια, οπως ξαναεγραψα. 100 τιμιοι και ενας σκαρτος να υπαρχει αντε να ξαναψωνισω πλεον απο σκρουτζα που δεν ειναι χρονια και δεν εχει μεγαλη βιτρινα.
 

 Δεν είπα ότι φταις, αλλά και και πάλι εγώ δεν θα αγόραζα με κατάθεση (δεν ξέρω αν αγόρασες με κατάθεση, φαντάζομαι πως όχι) ούτε από το Πλαίσιο. 

Επίσης, 3 χρόνια δεν λένε και τίποτα. 

Στο μέλλον σοφότεροι όλοι μας (ελπίζω). 

44 λεπτά πριν, Hapatingo είπε

Η αντικαταβολή είναι το χειρότερο από όλα και ο λόγος γιατί δεν υπάρχουν αποδείξεις. Η διάκριση που έκανες μεταξύ χρεωστικής και πιστωτικής κάρτας δεν ισχύει. Η ίδια ασφάλεια παρέχεται σε όλες τις κάρτες. 

Δεν κατάλαβες ούτε το 1% από αυτό που έγραψα.

Καλές αγορές. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...