Προς το περιεχόμενο

Νέα λειτουργία: Achievements


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
19 hours ago, pavlitakis said:

 

Τι εννοείς? Αν το κανάλι είναι σοβαρό μόνο σοβαροί συμμετέχουν.

Ή είσαι υπερβολικά αθώος ή οι εμπειρίες σου μέχρι τώρα είναι με πολύ λίγους χρήστες και σε πλατφόρμες με πολύ συγκεκριμένη θεματολογία... :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, billdanos είπε

Ή είσαι υπερβολικά αθώος ή οι εμπειρίες σου μέχρι τώρα είναι με πολύ λίγους χρήστες και σε πλατφόρμες με πολύ συγκεκριμένη θεματολογία... :) 

Αυτό εξαρτάται από τον διαχειριστή του καναλιού. Έχω μεγάλη εμπειρία στην επικοινωνία. Ελάχιστα προβλήματα που λυνόντουσαν σε ελάχιστο χρόνο. Μια δοκιμή θα το δείξει. Αλλά αν θεωρείτε ότι δεν θα φέρει επισκεψιμότητα, δεν υπάρχει θέμα συζήτησης. Η επικοινωνία μέσω προφορικού λόγου είναι ο ακρογωνιαίος λίθος της επικοινωνίας. Ακούω τις εκπομπές λόγου στο ραδιόφωνο και μία χαρά λειτουργούν με τεράστιο ακροατήριο από όλον τον κόσμο. Όλοι οι σταθμοί βγάζουν ακροατές στον αέρα και η συμμετοχή είναι πολύ μεγάλη. Όλοι οι μεγάλοι σταθμοί από την συμμετοχή των ακροατών γίνανε μεγάλοι.

Επεξ/σία από pavlitakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
11 minutes ago, pavlitakis said:

Αυτό εξαρτάται από τον διαχειριστή του καναλιού. Έχω μεγάλη εμπειρία στην επικοινωνία. Ελάχιστα προβλήματα που λυνόντουσαν σε ελάχιστο χρόνο. Μια δοκιμή θα το δείξει. Αλλά αν θεωρείτε ότι δεν θα φέρει επισκεψιμότητα, δεν υπάρχει θέμα συζήτησης. Η επικοινωνία μέσω προφορικού λόγου είναι ο ακρογωνιαίος λίθος της επικοινωνίας. Ακούω τις εκπομπές λόγου στο ραδιόφωνο και μία χαρά λειτουργούν με τεράστιο ακροατήριο από όλον τον κόσμο. Όλοι οι σταθμοί βγάζουν ακροατές στον αέρα και η συμμετοχή είναι πολύ μεγάλη. Όλοι οι μεγάλοι σταθμοί από την συμμετοχή των ακροατών γίνανε μεγάλοι.

Σχετικό είναι αυτό. Δεν είμαστε ραδιόφωνο ούτε και talk show...

Προσωπικά ας πούμε προτιμώ να διαβάζω από το να ακούω. Και είναι και ο λόγος που "βαριέμαι" ακόμη και τα podcasts τα οποία δεν μπορώ να "σκανάρω" όπως σκανάρω με το μάτι ένα κείμενο για να φτάσω στο σημείο που με ενδιαφέρει. Εκτιμώ πως χάνω πολύ περισσότερο χρόνο ακούγοντας σε σχέση με το διάβασμα. :) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 hour ago, billdanos said:

Σχετικό είναι αυτό. Δεν είμαστε ραδιόφωνο ούτε και talk show...

Προσωπικά ας πούμε προτιμώ να διαβάζω από το να ακούω. Και είναι και ο λόγος που "βαριέμαι" ακόμη και τα podcasts τα οποία δεν μπορώ να "σκανάρω" όπως σκανάρω με το μάτι ένα κείμενο για να φτάσω στο σημείο που με ενδιαφέρει. Εκτιμώ πως χάνω πολύ περισσότερο χρόνο ακούγοντας σε σχέση με το διάβασμα. :) 

Μεγάλο θέμα ανοίγεις για το βιβλίο. Το βιβλίο έχει αξία αν ανήκει σε ένα μαθησιακό πλαίσιο. Δηλαδή αυτά που γράφει το βιβλίο να μπορέσουμε να τα εντάξουμε στη ζωή μας. Αλλιώς το βιβλίο είναι ένα χαρτί με λίγο μελάνι κατάλληλο για προσάναμμα μόνο.

Π.χ ένα λεξικό. Όσο και αν διαβάζει κάποιος ένα λεξικό δεν θα μάθει ποτέ μια ξένη γλώσσα.

 

Αν ένα κείμενο έχει ελάχιστα σημεία ενδιαφέροντος, το ίδιο το κείμενο δεν έχει καμία αξία βάση της διαλεκτικής. Ένα podcast περί ανέμων και υδάτων σαφώς και δεν έχει καμία αξία αλλά ένα podcast με συγκεκριμένο θέμα και με συμπυκνωμένη γνώση, είναι αναντικατάστατο. Μία συζήτηση παραδείγματος χάρη για την ενέργεια έχει μεγάλη αξία γιατί η συμπυκνωμένη γνώση των συμμετεχόντων βγαίνουν στην επιφάνεια και μπορούν να αφομοιωθούν από τους υπόλοιπους. 

Παραθέτω δύο τυχαία linkς από μία εκπομπή στο ραδιόφωνο και πες μου πόσες εκατοντάδες ώρες διάβασμα και αναζήτηση χρειάζεται για να αποκτήσει κάποιος αυτή τη συμπυκνωμένη γνώση σε 20'.

 Εδώ και εδώ

Όταν χτιστεί ένα πλαίσιο μετά όλα λειτουργούν αυτόματα. Ακόμα και αν δεν υπάρχει ανάλογη ποιότητα μελών εδώ, θα έλθουν και άλλοι από αλλού με την κατάλληλη διαφήμιση εδώ στο φόρουμ. Εννοείται ότι χρειάζεται σωστός σχεδιασμός από την αρχή και προετοιμασία των θεμάτων αλλά στο τέλος θα αποκτήσει σοβαρή υπόσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
33 minutes ago, pavlitakis said:

Μεγάλο θέμα ανοίγεις για το βιβλίο. Το βιβλίο έχει αξία αν ανήκει σε ένα μαθησιακό πλαίσιο. Δηλαδή αυτά που γράφει το βιβλίο να μπορέσουμε να τα εντάξουμε στη ζωή μας. Αλλιώς το βιβλίο είναι ένα χαρτί με λίγο μελάνι κατάλληλο για προσάναμμα μόνο.

Και η ομιλία είναι ηχητικά κύματα που μπορεί απλά να προκαλούν ηχορύπανση! :) 

Σε ένα forum που κάποιος ρωτάει κάτι και δέχεται απαντήσεις, περιμένει να δει γραπτές απαντήσεις με οδηγίες κλπ και όχι να ανοίξει κουβέντα με κάποιους που θα βρίσκονται εκείνη τη στιγμή online. Φαντάσου να θες να βρεις κάτι σε ένα manual και αντί να πας στη σελίδα που σε ενδιαφέρει, να πρέπει να ακούσεις ένα ηχητικό αρχείο των 60 λεπτών μέχρι να φτάσεις σε αυτό που θες... 

Δεν έχει απολύτως καμία σχέση μια online κοινότητα όπως το insomnia με ραδιόφωνα, online μαθήματα, εκπομπές, κλπ κλπ κλπ.

Anyway...

Επιστρέφουμε στο θέμα του topic. :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pavlitakis είπε

Παραθέτω δύο τυχαία linkς από μία εκπομπή στο ραδιόφωνο και πες μου πόσες εκατοντάδες ώρες διάβασμα και αναζήτηση χρειάζεται για να αποκτήσει κάποιος αυτή τη συμπυκνωμένη γνώση σε 20'.

 Εδώ και εδώ

Όταν χτιστεί ένα πλαίσιο μετά όλα λειτουργούν αυτόματα. Ακόμα και αν δεν 

Δεν υπάρχουν link.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 minutes ago, nik5163 said:

Δεν υπάρχουν link.

Δεν υπάρχει λόγος να μεταφερθεί σε άλλο θέμα η συζήτηση εδώ. Ήδη έχουμε ξεφύγει αρκετά.

Η "αλήθεια" του καθενός είναι ...σχετική μερικές φορές (και είναι και φυσιολογικό να συμβαίνει). Το να αρχίσουμε να ποστάρουμε εδώ πηγές και παραδείγματα με το τι θεωρεί ο καθένας υπόδειγμα ενημέρωσης και γνώσης, δεν έχει απολύτως καμία σχέση με το ίδιο το topic. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
3 ώρες πριν, billdanos είπε

Η "αλήθεια" του καθενός είναι ...σχετική μερικές φορές (και είναι και φυσιολογικό να συμβαίνει).

Η αλήθεια (υπερτιμημένη έννοια) βρίσκεται πάντα στα αυτιά αυτουνού που ακούει και ποτέ στο στόμα αυτουνού που μιλάει. Αν πω ότι ο γάιδαρος πετάει και με πιστέψεις κάνεις αυτό που λέω αλήθεια για σένα. 

Εννοείται ότι απλώς έκανα μία πρόταση επειδή το ζήτησες και στήριξα την πρόταση μου με επιχειρήματα. Δεν αποφασίζω εγώ αν και θα μπορούσε να υπάρξει μία δημοσκόπηση για να μπουν και άλλες ενδιαφέρουσες προτάσεις.

Το εξαντλήσαμε το θέμα, συμφωνώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 8/5/2022 στις 2:59 ΜΜ, poulinos είπε

.θεσπιστηκαν με τον τροπο που εγιναν και με τον τροπο που καποιος θεωρεισαι οτι ειναι σωστο.

Αυτό που λέω (επειδή φαντάζομαι ειναι πολύπλοκο να ρυθμίζεις κάτι τέτοιο ειδικά αν δεν θέλεις να βασιστείς σε "καθαρά" κριτήρια πχ ποσότητα μηνυμάτων likes κτλ )  είναι ότι μπορεί πχ να το δοκίμασε έχοντας στο μυαλό του να δει αν πχ το δείγμα των ατόμων που διάλεξε πήραν rank που αυτός θεωρεί ότι θα έπρεπε να έχουν και σταμάτησε εκει. 

Αλλά ειναι πολλές οι περιπτώσεις ήδη δηλαδή πάμε στις 8 (και δεν το ψάχνω κιόλας είμαι σίγουρος ότι αν ξοδέψω μερικές ώρες ψάξιμο μπορώ να βρώ 80+) και απαντώντας σε άσχετο θέμα που συμμετείχες και εσύ (στο υποφόρουμ διαδύκτυο με τον kostas_papad να ζητάει τρόπο να μοιράσει καλύτερα το internet σε 3 διαμερίσματα) βρήκα άλλον 1 οπότε πάμε στις 9 

Ο kostas_papad  50 μόνο μηνύματα 1 rep 1 αγγελία 8 διακρίσεις και ειναι στο ιδιο rank με τον rus που ο rus ποστάρει σε διάφορα υποφορουμ(άρα έχει γενική δραστηριότητα δεν ειναι πχ μόνο στο μπλαμπλα και σε ένα άλλο) έχει 1,4K μηνύματα 1,1Κ rep  26 αξιολογήσεις 13 achievements 

Δηλαδή πιστεύω κάνουν μπάμ κάποια πράματα όποιο και να ήταν το κριτήριο νομίζω απλά και μόνο για να αποδοθεί δικαιοσύνη πρέπει να αλλάξει. 

Δεν ειναι μια δυο οι εξαιρέσεις μου φαίνεται ειναι ο κανόνας πλέον γιατί άσχετα αν δεν τα αναφέρω (αν και ήδη ανέφερα κάμπωσα) τα βλέπω απλά δεν κάνω κάθε 3 και μια αναφορά για κάθε account που πετυχαίνω και μου φαίνεται κουλό είτε που ειναι τόσο χαμηλά είτε που ειναι τόσο υψηλά όσο αφορά το rank. 

Δηλαδή να φέρω αντιπαράδειγμα απο άλλο forum που έχει το ίδιο μηχανισμό 

Αυτό το account με παρόμοια (και βασικά καλύτερα) χαρακτηριστικά απο τον kostas_papad ειναι στο rank 2/14 https://linustechtips.com/profile/4834-robbiex27/

Ενώ αυτό το μέλος που έχει παρόμοια χαρακτηριστικά με τον rus (λίγο παραπάνω μηνύματα λίγο λιγότερο rep και αρκετά πιο νέος απο τον άλλο πιο πάνω που εινα8ι 2/14) είναι 10/14 https://linustechtips.com/profile/852055-ipd/

Επεξ/σία από Dr_Pepper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλο αυτό θα μπορούσε να αποφευχθεί αν τα αφαιρούσατε. Χάνουν τον ύπνο τους ορισμένα μέλη για ασήμαντα πράγματα. Βγάλτε τα rankings να ηρεμήσουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 hours ago, Dr_Pepper said:

Αυτό που λέω (επειδή φαντάζομαι ειναι πολύπλοκο να ρυθμίζεις κάτι τέτοιο ειδικά αν δεν θέλεις να βασιστείς σε "καθαρά" κριτήρια πχ ποσότητα μηνυμάτων likes κτλ )  είναι ότι μπορεί πχ να το δοκίμασε έχοντας στο μυαλό του να δει αν πχ το δείγμα των ατόμων που διάλεξε πήραν rank που αυτός θεωρεί ότι θα έπρεπε να έχουν και σταμάτησε εκει. 

Αλλά ειναι πολλές οι περιπτώσεις ήδη δηλαδή πάμε στις 8 (και δεν το ψάχνω κιόλας είμαι σίγουρος ότι αν ξοδέψω μερικές ώρες ψάξιμο μπορώ να βρώ 80+) και απαντώντας σε άσχετο θέμα που συμμετείχες και εσύ (στο υποφόρουμ διαδύκτυο με τον kostas_papad να ζητάει τρόπο να μοιράσει καλύτερα το internet σε 3 διαμερίσματα) βρήκα άλλον 1 οπότε πάμε στις 9 

Ο kostas_papad  50 μόνο μηνύματα 1 rep 1 αγγελία 8 διακρίσεις και ειναι στο ιδιο rank με τον rus που ο rus ποστάρει σε διάφορα υποφορουμ(άρα έχει γενική δραστηριότητα δεν ειναι πχ μόνο στο μπλαμπλα και σε ένα άλλο) έχει 1,4K μηνύματα 1,1Κ rep  26 αξιολογήσεις 13 achievements 

Δηλαδή πιστεύω κάνουν μπάμ κάποια πράματα όποιο και να ήταν το κριτήριο νομίζω απλά και μόνο για να αποδοθεί δικαιοσύνη πρέπει να αλλάξει. 

Δεν ειναι μια δυο οι εξαιρέσεις μου φαίνεται ειναι ο κανόνας πλέον γιατί άσχετα αν δεν τα αναφέρω (αν και ήδη ανέφερα κάμπωσα) τα βλέπω απλά δεν κάνω κάθε 3 και μια αναφορά για κάθε account που πετυχαίνω και μου φαίνεται κουλό είτε που ειναι τόσο χαμηλά είτε που ειναι τόσο υψηλά όσο αφορά το rank. 

Δηλαδή να φέρω αντιπαράδειγμα απο άλλο forum που έχει το ίδιο μηχανισμό 

Αυτό το account με παρόμοια (και βασικά καλύτερα) χαρακτηριστικά απο τον kostas_papad ειναι στο rank 2/14 https://linustechtips.com/profile/4834-robbiex27/

Ενώ αυτό το μέλος που έχει παρόμοια χαρακτηριστικά με τον rus (λίγο παραπάνω μηνύματα λίγο λιγότερο rep και αρκετά πιο νέος απο τον άλλο πιο πάνω που εινα8ι 2/14) είναι 10/14 https://linustechtips.com/profile/852055-ipd/

το κανεις πολυ πολυπλοκο χωρις να ειναι και το κλεινω εδω. ειτε τα κριτηρια ειναι δικαια ειτε οχι στην καταμετρηση τιποτα δεν αλλαζει.γινεται αυτοματα απο το συστημα. απο εκει και περα προσωπικη αποψη τζαμπα ασχολεισαι.

3 hours ago, Kostasspil said:

Όλο αυτό θα μπορούσε να αποφευχθεί αν τα αφαιρούσατε. Χάνουν τον ύπνο τους ορισμένα μέλη για ασήμαντα πράγματα. Βγάλτε τα rankings να ηρεμήσουν

o λογος που μπαινουν ολα αυτα τα καλουδια ειναι ενας ή μαλλον δυο.

ο ενας ειναι να φαινεται καποιος χρηστης που ασχολειται με το Forum.

ο δευτερος λογος και ο πιο βασικος ειναι ο ιδιος λογος που μια εταιρεια βγαζει νεο κινητο καθε χρονο.για να ασχολειται παραπανω χρονο ο χρηστης. ασυναισθητα καποιος που θελει να ανεβει rank και δεν το λεω μονο για το insomnia αλλα και για ολα τα forum οπως και τα παιχνιδια θα πρεπει να ασχοληθει περισσοτερο. ο μονος κερδισμενος ειναι παντα αυτος που εχει το Forum ή το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, poulinos είπε

τα κριτηρια ειναι δικαια

 

1 ώρα πριν, poulinos είπε

χρηστης που ασχολειται με το Forum.

ναι και γιαυτό δεν ειναι δίκαια πουλινε τι σου λέω τόση ώρα εκτός αν δεν βλέπεις τα account που σου αναφέρω (αν και βάζω και τα στατς) 

Χρήστης με 50 μηνύματα σε 10 χρόνια ΔΕΝ ασχολείται με το forum όσο χρήστης με 1400 μηνύματά που μάλιστα στέλνει σε διάφορα υποforum και δεν ειναι μόνο θαμώνας πχ του hardware ή του μπλαμπλα

ΙΔΙΑ account στο ltt forum (που σου έδειξα ) ειναι το ένα 2/14 και το άλλο 10/14

Εδώ ειναι και οι δύο το ίδιο και μιλάμε για πολλά account απλά καμια 8ριά ανέφερα εδώ ενδεικτικά. 

 

 

1 ώρα πριν, poulinos είπε

ια να ασχολειται παραπανω χρονο ο χρηστης. ασυναισθητα καποιος που θελει να ανεβει rank

και ακριβώς αυτό δεν πετυχαίνει κάποιος όταν έχει ότι νά'ναι ranks  1) μπερδεύει τον χρήστη
2) παίζει να θεωρεί πως ειναι "στημένα" (παίζει λέω να θεωρεί κάποιος μην το πάμε πάλι ότι όλα γίνανε νορμάλ εγώ σε πιστεύω)
3) ακριβώς επειδή άκρη δεν βγαίνει και πολλά account ειναι σε άκυρα rank δεν ασχολείται γιατί δεν θα κάτσει να κάνει reverse engineering όταν βλέπει ότι ο άλλος έχει 50 μηνύματα 1 rep και ενδεχομένως να ειναι σε ανώτερο rank απο τον ίδιο με εκατοντάδες ή χιλιάδες μηνύματα rep answers κτλ... 

 

 

1 ώρα πριν, poulinos είπε

προσωπικη αποψη τζαμπα ασχολεισαι.

Σε αυτό θα συμφωνήσω νομίζω πρόσφατα έγραψα (μάλιστα ίσως στο συγκεκριμένο topic ) ότι το insomnia σε πολλά πράματα μου θυμίζει ελληνικό δημόσιο :P 

Y.Γ Μην αισθάνεσαι την ανάγκη να απαντήσεις "επίσημα" σαν Mod απλά κουβέντα κάνω μαζί σου σαν να ήσουν κάποιος "κοινός" χρήστης σαν εμένα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Dr_Pepper said:

 

ναι και γιαυτό δεν ειναι δίκαια πουλινε τι σου λέω τόση ώρα εκτός αν δεν βλέπεις τα account που σου αναφέρω (αν και βάζω και τα στατς) 

Χρήστης με 50 μηνύματα σε 10 χρόνια ΔΕΝ ασχολείται με το forum όσο χρήστης με 1400 μηνύματά που μάλιστα στέλνει σε διάφορα υποforum και δεν ειναι μόνο θαμώνας πχ του hardware ή του μπλαμπλα

ΙΔΙΑ account στο ltt forum (που σου έδειξα ) ειναι το ένα 2/14 και το άλλο 10/14

Εδώ ειναι και οι δύο το ίδιο και μιλάμε για πολλά account απλά καμια 8ριά ανέφερα εδώ ενδεικτικά. 

 

 

και ακριβώς αυτό δεν πετυχαίνει κάποιος όταν έχει ότι νά'ναι ranks  1) μπερδεύει τον χρήστη
2) παίζει να θεωρεί πως ειναι "στημένα" (παίζει λέω να θεωρεί κάποιος μην το πάμε πάλι ότι όλα γίνανε νορμάλ εγώ σε πιστεύω)
3) ακριβώς επειδή άκρη δεν βγαίνει και πολλά account ειναι σε άκυρα rank δεν ασχολείται γιατί δεν θα κάτσει να κάνει reverse engineering όταν βλέπει ότι ο άλλος έχει 50 μηνύματα 1 rep και ενδεχομένως να ειναι σε ανώτερο rank απο τον ίδιο με εκατοντάδες ή χιλιάδες μηνύματα rep answers κτλ... 

 

 

Σε αυτό θα συμφωνήσω νομίζω πρόσφατα έγραψα (μάλιστα ίσως στο συγκεκριμένο topic ) ότι το insomnia σε πολλά πράματα μου θυμίζει ελληνικό δημόσιο :P 

Y.Γ Μην αισθάνεσαι την ανάγκη να απαντήσεις "επίσημα" σαν Mod απλά κουβέντα κάνω μαζί σου σαν να ήσουν κάποιος "κοινός" χρήστης σαν εμένα . 

μα δεν απανταω ποτε σαν mod αλλιως δεν θα εγραφα και αυτα που γραφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Kostasspil είπε

Όλο αυτό θα μπορούσε να αποφευχθεί αν τα αφαιρούσατε. Χάνουν τον ύπνο τους ορισμένα μέλη για ασήμαντα πράγματα. Βγάλτε τα rankings να ηρεμήσουν

Συμφωνώ αν είναι να τα έχεις και είναι έτσι περίεργα εσύ ας πούμε ίδιο rank με τον πουλινό και τους δυό σας να σας περνάει ο πολεμικός :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Dr_Pepper said:

Συμφωνώ αν είναι να τα έχεις και είναι έτσι περίεργα εσύ ας πούμε ίδιο rank με τον πουλινό και τους δυό σας να σας περνάει ο πολεμικός :P 

κανεις δεν θα τα βγαζε.ειναι σαν να λες να βγαλει τα Likes το facebook το Instagram κτλ.παιζει το 99 των χρηστων να φυγει.σε forum ισχυει σε μικροτερο επιπεδο αλλα παλι καποιοι φτιαχνονται να εχουν πολλα Likes καλο reputation και γενικα να ειναι οι γνωστοι του Forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...