Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #1


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 18/5/2022 στις 5:07 ΜΜ, MrsPeel είπε

Βζζζζμπνννν    μμμγκγκγκλν  

Μπμμμμμμ ζζζζβββφφφφμμνμμ

 

Υποσημείωση..... Μπήκα να σας ευχηθώ καλό απόγευμα, αλλά μόλις είχα ακούσει το τραγούδι του Sin Boy και επηρεάστηκα. 🤪

 

Γελάω με σχόλιο @Agent_Orange για τον Sin Boy! 😆 Να δεις που κάτι μου θυμίζει.... 🤪

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 ώρες πριν, NovaLacertae είπε

Στα του γύρου τώρα...

Εν τω μεταξύ δεν έχει σχολιαστεί ότι το  Struggle For Pleasure το έβαλε ο...  Struggle!!!   :D  :lol:

Αν σου πω ότι κατάλαβα πως το έβαλε ο Struggle λόγω ονόματος θα το πιστέψεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, jimmy213 είπε

Μπήκαμε στη 10άδα. Κάτι είναι κι αυτό. Μάλλον δεν είστε του χαλαρού 🤪

Ένατος σε 23 και πρώτη συμμετοχή μια χαρά είναι, (γενικά όλα τα είδη αν αρέσουν μπορούν να πάνε καλά)

κομμάτι μην ξεχάσεις να βάλεις για τον 2ο γύρο

 Οι παίκτες που δεν έχουν βάλει ακόμα κομμάτι για τον 2ο γύρο είναι:  JIM - LOV - MAX - OZO ... edit:  ώρα 23.30 είμαστε όλη η ομάδα ΟΚ! 

10 ώρες πριν, nomainline είπε

Αν σου πω ότι κατάλαβα πως το έβαλε ο Struggle λόγω ονόματος θα το πιστέψεις;

Έλα βρε...

βέβαια σαφώς είναι στο στυλ των κομματιών που αρέσουν στον Struggle, αλλά και εδώ σε διάφορα θρεντ έχει ανέβει (ακόμα και από τους νέους που παιζουν)

Επεξ/σία από NovaLacertae
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, NovaLacertae είπε

Το είχα βάλει τον Δεκέμβριο του 2017, στο 7ο Game, στο αφιερώνω 

Rhiannon Giddens - Wayfaring Stranger

 

Ω!!! Τι υπέροχο τραγούδι μου αφιερώσατε κε @NovaLacertae!🌹 Δε μου αφήνετε άλλη επιλογή αυτή τη στιγμή...

To παρακάτω είχα σκοπό να είναι από τα τραγούδια του  παιχνιδιού. Αλλά βγήκε από το παιχνίδι και πάει σε σας.☺️

 

Επεξ/σία από JennyP
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, NovaLacertae είπε

Στα του γύρου τώρα...

Εν τω μεταξύ δεν έχει σχολιαστεί ότι το  Struggle For Pleasure το έβαλε ο...  Struggle!!!   :D  :lol:

Ειχε ξαναμπει! Cheater!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, NovaLacertae είπε

Εν τω μεταξύ δεν έχει σχολιαστεί ότι το  Struggle For Pleasure το έβαλε ο...  Struggle!!!   :D  :lol:

4 λεπτά πριν, MaXmaD είπε

Ειχε ξαναμπει! Cheater!

Τον Σεπτέμβριο του 2013... πριν σχεδόν εννιά χρόνια... ούτε πταίσμα :lol: 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/5/2022 στις 7:54 ΜΜ, Ferelpis είπε

Καλά ρε ασυμβίβαστε! Μόνο εσύ ανέλαβες αυτήν τη βρώμικη δουλειά; Εγώ δηλαδή τι κάνω τόσα παιχνίδια τώρα; Πόσες φορές μού έριξαν πίσσα και πούπουλα; Για να μην αναφέρω τις βουγιούκλες (αφές Βουγιουκλή). Θυμάσαι τι είχε γίνει τότε!   Tuxedomoon, Cocteau twins, Laurie Anderson, πάτωσαν! Έθνικ από όλη την υφήλιο. Μουσικά όργανα επίσης που δεν τα είχαν ξαναδεί στο χωριό τους. Και τι δεν έχω βάλει! Μόνο εγώ δε βγήκα να τραγουδήσω. Γι αυτό και συμφωνώ με τον όρο "άμουσοι" που λες συνήθως και τον χρησιμοποίησα κι εγώ πριν.

 

Στις 21/5/2022 στις 8:14 ΜΜ, nomainline είπε

Είμαι κι εγώ εδώ και δεν έχω προλάβει να ξεδιπλώσω και να σας καταπλήξω με το εύρος των μουσικών μου γνώσεων!:P

 

Ναι μωρέ, καλοί είστε κι εσείς οι δύο. Ευτυχώς που υπάρχετε κι εσείς εδώ που τα λέμε. Αλλά υπάρχουν κι αυτά που μόνο εγώ θα μπορούσα να έχω (και έχω) βάλει: Imants Kalniņš, Kimio Eto, Ream Daranoi, X Plastaz, Kinit Her, Abdullah Ibrahim, Kammerflimmer Kollektief κτλ... αυτά δεν μπορεί να τα βάλει άλλος, και δεν εκτιμώνται και ανάλογα (ο FER εδώ έχει προβάδισμα έναντι της NOM, που πρέπει να φάει μερικά ψωμάκια ακόμα για να αρχίσει να εκτιμά αριστουργήματα όπως τα παραπάνω).

Υπήρχε βέβαια ένας... μια μορφή που ήρθε ξαφνικά σαν ηλιόλουστο ανοιξιάτικο πρωινό και χάθηκε, το ίδιο απότομα, σαν μυστηριώδης ξένος στην καταχνιά... Αυτός... Εκείνος... που άφησε πίσω του συντρίμμια... μιλάω για τον HAM βέβαια! Μόνο αυτός εκτός από μένα μπορούσε να βάλει τέτοια... Ποιός να συγκριθεί μαζί του τώρα; Γύρνα πίσω αγαπημένε, γύρνα και θα σε κάνω προσευχή!

Επεξ/σία από mic2mic
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mic2mic είπε

 

 

Ναι μωρέ, καλοί είστε κι εσείς οι δύο. Ευτυχώς που υπάρχετε κι εσείς εδώ που τα λέμε. Αλλά υπάρχουν κι αυτά που μόνο εγώ θα μπορούσα να έχω (και έχω) βάλει: Imants Kalniņš, Kimio Eto, Ream Daranoi, X Plastaz, Kinit Her, Abdullah Ibrahim, Kammerflimmer Kollektief κτλ... αυτά δεν μπορεί να τα βάλει άλλος, και δεν εκτιμώνται και ανάλογα (ο FER εδώ έχει προβάδισμα έναντι της NOM, που πρέπει να φάει μερικά ψωμάκια ακόμα για να αρχίσει να εκτιμά αριστουργήματα όπως τα παραπάνω).

Υπήρχε βέβαια ένας... μια μορφή που ήρθε ξαφνικά σαν ηλιόλουστο ανοιξιάτικο πρωινό και χάθηκε, το ίδιο απότομα, σαν μυστηριώδης ξένος στην καταχνιά... Αυτός... Εκείνος... που άφησε πίσω του συντρίμμια... μιλάω για τον HAM βέβαια! Μόνο αυτός εκτός από μένα μπορούσε να βάλει τέτοια... Ποιός να συγκριθεί μαζί του τώρα; Γύρνα πίσω αγαπημένε, γύρνα και θα σε κάνω προσευχή!

Επειδή έλαβα πολύ σοβαρά υπ' όψιν αυτά που είπες, απόψε μπήκα στον πειρασμό ν' αλλάξω την τραγουδάρα που έχω βάλει με κάτι τολμηρό, που είναι χειρότερο από το να τραγουδάνε κοράκια και να συνοδεύει ένα ολόκληρο κοτέτσι με κότες. 'Ομως, λέω να σ' αφήσω λίγο ακόμα με την αγωνία...:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, nomainline είπε

Επειδή έλαβα πολύ σοβαρά υπ' όψιν αυτά που είπες, απόψε μπήκα στον πειρασμό ν' αλλάξω την τραγουδάρα που έχω βάλει με κάτι τολμηρό, που είναι χειρότερο από το να τραγουδάνε κοράκια και να συνοδεύει ένα ολόκληρο κοτέτσι με κότες. 'Ομως, λέω να σ' αφήσω λίγο ακόμα με την αγωνία...:lol:

Το θέμα είναι αν σου αρέσει εσένα. Αν σου αρέσει, βάλτο. Μην το κάνεις για μένα, κάντο για τον εαυτό σου. Για τις ιδέες σου, για τα ιδανικά σου, για όλα αυτά που ξένοιαστο παιδί ακόμα ονειρεύτηκες να κάνεις την ώρα που έβαζες καρφίτσες στην καρέκλα της δασκάλας σου και δηλητηριώδη φίδια στο κρεβάτι του γείτονα. Βάλτο για τις επόμενες γενιές, ως φόρο τιμής στους ήρωες της πατρίδας σου, βάλτο σαν ανοιξιάτικη αύρα που πνέει πάνω από σιχαμερά βοθρολύματα. Για την Ελλάδα, ρε γαμώτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, lovesucks είπε

Μόλις έβαλα και γω το υπερκαταπληκτικό μου τραγούδι..Τελευταία..Έσβησα τα φώτα και κλείδωσα την πόρτα...

Καλή μας επιτυχία!!!

485193265_.jpg.21226418e1a661b75b13e401c1078024.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Ferelpis είπε

Για οδοντίατρο κι εσύ; Θα σας στείλω μαζί με τον Όραντζ στο δικό μου.

Σ'εχω mod για αλυσοπριονο εσενα....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mic2mic είπε

και έχω) βάλει: Imants Kalniņš, Kimio Eto, Ream Daranoi, X Plastaz, Kinit Her, Abdullah Ibrahim, Kammerflimmer Kollektief κτλ... αυτά δεν μπορεί να τα βάλει άλλος

 

1 λεπτό πριν, Ferelpis είπε

Θα σας στείλω μαζί με τον Όραντζ

ασε γιατι γκουγκλαρα λιγο τα παραπάνω και μαζι με τα αυτια μου πεσανε και τα υπολοιπα δοντια

καμια σχεση με οτι νομιζα οτι ενοουσες μικμικ :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...