Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #1


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

46 λεπτά πριν, mic2mic είπε

Αν και συμφωνώ απολύτως με την περιεκτικότητα σε σίελο και με το ιξώδες των γραφομένων σου, πρέπει να ξέρεις ότι η ακεραιότητά μου ουδέποτε ετέθη εν αμφιβόλω. Είμαι ανεπηρέαστος από κολακείες και μαλαγανιές. Όλοι έχουν να το λένε ότι τα αποτελέσματα πάντα ήταν άμεση συνάρτηση του πόσα πήρα και όχι του πόσα μου είπαν. Μάλιστα μια φορά ακύρωσα δύο γύρους με γελοίες προφάσεις προκειμένου να βγει πρώτος ο πλειοδότης. Δεν πρόκειται λοιπόν να σπιλώσω τώρα την υπόληψή μου.

Μνήσθητί μου κύριε, όταν θέσης την βαθμολογίαν σου! 

Spoiler

Ελπίζω να θυμάσαι αυτά που συμφωνήσαμε κάτω από το τραπέζι💌

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πάντως προς το παρόν καλύτερα να είσαι νέος παρά παλιός: Μέχρι τώρα στις 3 πρώτες θέσεις είναι νέοι και στις 3 τελευταίες παλιοί.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
13 ώρες πριν, mic2mic είπε

Αν και συμφωνώ απολύτως με την περιεκτικότητα σε σίελο και με το ιξώδες των γραφομένων σου, πρέπει να ξέρεις ότι η ακεραιότητά μου ουδέποτε ετέθη εν αμφιβόλω. Είμαι ανεπηρέαστος από κολακείες και μαλαγανιές. Όλοι έχουν να το λένε ότι τα αποτελέσματα πάντα ήταν άμεση συνάρτηση του πόσα πήρα και όχι του πόσα μου είπαν. Μάλιστα μια φορά ακύρωσα δύο γύρους με γελοίες προφάσεις προκειμένου να βγει πρώτος ο πλειοδότης. Δεν πρόκειται λοιπόν να σπιλώσω τώρα την υπόληψή μου.

 

11 ώρες πριν, mic2mic είπε

Πάντως προς το παρόν καλύτερα να είσαι νέος παρά παλιός: Μέχρι τώρα στις 3 πρώτες θέσεις είναι νέοι και στις 3 τελευταίες παλιοί.

Ευτυχώς, δεν σας έχω ανάγκη, κε Διαχειριστά. :cool:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βζζζζμπνννν    μμμγκγκγκλν  

Μπμμμμμμ ζζζζβββφφφφμμνμμ

 

Υποσημείωση..... Μπήκα να σας ευχηθώ καλό απόγευμα, αλλά μόλις είχα ακούσει το τραγούδι του Sin Boy και επηρεάστηκα. 🤪

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Agent_Orange είπε

Οι στίχοι είναι αυτοί; γιατι δεν το άκουσα

Τελικά μάλλον έτσι θα μιλάει ο Sin Boy και στην καθημερινότητά του. 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

     Τάμπα - τούμπα, ντάμπα - ντούμπα και δε συμμαζεύεται. Έτσι μιλάω όλη τη βδομάδα. Καλημέρα μού λένε, ντάμπα ντούμπα τους απαντάω. Έχω λαλήσει από το τρέξιμο. Οι δυο τελευταίες εβδομάδες έχουν περάσει με μένα να είμαι το πρωί στη δουλειά και την υπόλοιπη μέρα να προσπαθώ να διαβάσω 200 σελίδες (που λέει ο λόγος) μιας προκήρυξης. Έπρεπε να διαβάσω το τελευταίο κόμμα και την τελευταία τελεία. Ακούω για προκήρυξη κι αλλάζω χρώμα.

     Μη στεναχωριέστε πάντως, έτοιμους σας έχω κι εσάς. Κάτι λίγα σχόλια έχουν μείνει για κάποια απ΄ τα μηδενικά μου.

Νομίζω πάντως ότι τα πήγαμε θαυμάσια για πρώτο γύρο. Με δυσκολέψατε αρκετά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, nomainline είπε

'Αντε ν' ανέβουμε λιγάκι!:lol:

Εγώ πάντως έβαλα καρδιά στο τραγούδι. Μου αρέσει παρακαλώ! Είναι up tempo, ευχάριστο και ότι πρέπει για γλέντι! ☺️

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, JennyP είπε

Εγώ πάντως έβαλα καρδιά στο τραγούδι. Μου αρέσει παρακαλώ! Είναι up tempo, ευχάριστο και ότι πρέπει για γλέντι! ☺️

Πέρα από την πλάκα όμως, κι εγώ σε γλέντι θα το χόρευα και θα το απολάμβανα και ίσως να το διάλεγα κι όλας. Μάλιστα, κάτω από το βίντεο, γράφει την ιστορία του συγκροτήματος που το ερμηνεύει και μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα. Είναι 'Ελληνες και Τούρκοι που μεγάλωσαν στην Κωνσταντινούπολη, με κοινή κουλτούρα και συμπεριέλαβαν στα τραγούδια τους πολλά ενδιαφέροντα στοιχεία.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το όνομα σας δεν έχει γίνει μπλε στη σελίδα σας, αυτό σημαίνει ότι ΔΕΝ έχετε στείλει αποτελέσματα. Δεν φτάνει να βάλετε μόνο τους βαθμούς από το 1 μέχρι το 12, πρέπει να βάλετε και τα μηδενικά και μετά να πατήσετε "Υποβολή".

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, mic2mic είπε

Αν το όνομα σας δεν έχει γίνει μπλε στη σελίδα σας, αυτό σημαίνει ότι ΔΕΝ έχετε στείλει αποτελέσματα. Δεν φτάνει να βάλετε μόνο τους βαθμούς από το 1 μέχρι το 12, πρέπει να βάλετε και τα μηδενικά και μετά να πατήσετε "Υποβολή".

Συνεχίζω... 

Αφήστε και κάνα σχολιάκι, να χαρεί αυτός που το έβαλε. Ή, άιντε, βάλ' τε μόνο στο δικό μου. Τι πάει να πει δεν ξέρετε ποιο έβαλα; Δεν θέλω δικαιολογίες. 

-Btw, άφησα σε όλους από ένα. Κανένας παραπονούμενος. ❤️ Τώρα, ποιος θα χαρεί και ποιος όχι, είναι άλλου παπά ευαγγέλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

Αφήστε και κάνα σχολιάκι, να χαρεί αυτός που το έβαλε.

Πολύ σωστά. Άλλωστε το ίδιο έχουν πει και διάφοροι διάσημοι:

"Πιστεύω ότι τα σχόλια είναι το αλατοπίπερο της ζωής. Μια σκέτη βαθμολογία είναι σαν χωριάτικη σαλάτα χωρίς ντομάτα και φέτα" - Elon Musk

"Πάντα έβρισκα ιδιαίτερα γοητευτικούς τους άντρες που αφήνουν σχόλια. Και τις γυναίκες, επίσης" - Charlize Theron

"Ένα μεγάλο κομμάτι της μέχρι τώρα πορείας μου, οφείλεται στην επιμελή και ενδελεχή συγγραφή σχολίων" - Γιάννης Αντετοκούνμπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, mic2mic είπε

Πιστεύω ότι τα σχόλια είναι το αλατοπίπερο της ζωής. Μια σκέτη βαθμολογία είναι σαν χωριάτικη σαλάτα χωρίς ντομάτα και φέτα

Θα επρεπε να λεει, χωριάτικη σαλάτα χωρις αλατι και πιπερι :P αρα σιγα μη το ειπε ο ελον :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...