Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #1


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης
17 ώρες πριν, drh είπε

Τώρα έχει 2 υπέροχα playlist να ακούει αυτή τη βδομάδα!

Εδώ είπαμε να τους πάμε σταδιακά, που 'ναι ντιπ γκαζμάδες, κι εσύ μου πας κατευθείαν στα κουλτουριάρικα. Με ποιους θα παίζουμε, αν απ' τον 4ο γύρο πάθουν αποπληξία από την πολλή ποιότητα; 🤐

4 ώρες πριν, MrsPeel είπε

Ωραία τα λέει αυτός ο ωραίος τυπάς ο Mrs Hyde!

Paul Rudd Flirt GIF by Marvel Studios

3 ώρες πριν, mic2mic είπε

Τί ακούτε:

 

Τί νομίζετε ότι ακούτε:

 

 

Τί νομίζουν οι άλλοι ότι ακούτε:

 

Το Forumvision σε τρεις εικόνες. 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/6/2022 στις 4:55 ΜΜ, nomainline είπε

Μόλις ολοκλήρωσα την ακρόαση. Μου άρεσε πάρα πάρα πάρα πάρα πολύ ο γύρος. Μόνο σε ένα τραγούδι θέλω να βάλω μηδέν. Σε όλα τα άλλα, θέλω να βάλω 12.

Κύριε Moderator στο eshop σας, πουλάτε και 12άρια; Τα πληρώνω όσο όσο.

 

Στις 1/6/2022 στις 5:39 ΜΜ, Mrs. Hyde είπε

Και μένα μ' άρεσε πάρα πολύ αυτός ο γύρος. Ελάχιστα είναι αυτά που δεν είναι τόσο των ακουσμάτων μου. Μπορώ να πω ότι τα μηδενικά μού περίσσευαν αυτή τη φορά. Από μένα ένα μεγάααλο μπράβο σε όλους!!

Και τώρα πάω να βάλω θερμόμετρο και να κάνω ένα self test, για να δείτε ότι τα λέω ούσα ακμαία και με πλήρη διαύγεια πνεύματος. Τι κρυφογελάκια ακούγονται εκεί στο βάθος, ε, Ε;

 

 

Στις 1/6/2022 στις 6:47 ΜΜ, Mrs. Hyde είπε

Εγώ δεν κάνω πλάκα. Σοβαρά μιλάω. Είναι ο γύρος που ευχαριστιέμαι περισσότερο. Δεν είπα ότι μ' άρεσαν όλα, αλλά αρκετά μου ταίριαξαν. Σε κάποια θα ήθελα να έδινα και παραπάνω απ' ό,τι έβαλα. Μόνο ένα θεώρησα χαβαλετζίδικο, άντε κι ένα ακόμη. Τα υπόλοιπα, οκ, είναι και θέμα γούστου. Αυτά που δεν υποφέρουμε εμείς, άλλος τ' απολαμβάνει. Βαρύ να τα πούμε τρολιά. 😛 

Σήμερα κατάφερα να τα ακούσω όλα τα τραγούδια και κάποια μάλιστα 2 και 3 φορες..

Κορίτσια αν δεν κάνετε πλάκα συμφωνώ μαζί σας..Αν βγάλω  2-3 τραγούδια τα υπόλοιπα  μ"άρεσαν αρκετά..Είναι ο πρώτος γύρος που δεν μου ναι εύκολο το 12αρι..Στους προηγούμενους ξεχώριζε αμέσως.Τώρα είμαι ανάμεσα σε 3...

Ήθελα να το πω .....

Και ας πέσετε να με "φάτε"..

🙄🙄🙄🤔🤔🤔

Επεξ/σία από lovesucks
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, lovesucks είπε

Σήμερα κατάφερα να τα ακούσω όλα τα τραγούδια και κάποια μάλιστα 2 και 3 φορες..

Κορίτσια αν δεν κάνετε πλάκα συμφωνώ μαζί σας..Αν βγάλω  2-3 τραγούδια τα υπόλοιπα  μ"άρεσαν αρκετά..Είναι ο πρώτος γύρος που δεν μου ναι εύκολο το 12αρι..Στους προηγούμενους ξεχώριζε αμέσως.Τώρα είμαι ανάμεσα σε 3...

Ήθελα να το πω .....

Και ας πέσετε να με "φάτε"..

🙄🙄🙄🤔🤔🤔

Α, εγώ σοβαροπληκτρολογώ. Οκ, μπορεί να ήταν παραπάνω από 2-3 αυτά που δεν ήταν τόσο του γούστου μου, αλλά, για μένα, είναι ωραίος γύρος. Και μην βλέπεις τι λένε οι άλλοι. 3η 13ω 59λ και οι περισσότεροι δεν έχουν ψηφίσει ακόμα. Όπερ μεθερμηνευόμενον εστί; Θα σου πω εγώ, lovesucks μου, τι εστί. Δεν τα χορταίνουν. Να, ακόμη κι ο Μαξ, που 'λεγε τάχα μου τάχα μου ότι τελείωσε, δεν έχει πατήσει το κουμπάκι τής υποβολής - κι έχουν περάσει ώρες από το μήνυμά του. Στο repeat τα 'χει βάλει. Για να μη σου πω... Όχι, θα σου το πω... Και μάλιστα τ' ακούει στη διαπασών. Τόσο πολύ του άρεσαν. 

Επεξ/σία από Mrs. Hyde
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, MaXmaD είπε

Ναι ομολογω ειναι η αληθεια... δυσκολος γυρος... για αυτο και πηγα και πηρα σουβλακια να απολαυσω!

Freezing Sesame Street GIF by Willem Dafriend

Eγώ πάλι είχα ετοιμάσει μπόλικο ποπ κορν...Χαμένο δεν πήγε ..😁😁😁

*Αν βαθμολόγησε η δίχρονη ανιψιά σου τότε ξέρουμε και που έδωσε το 12άρι....😆😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 ώρες πριν, jimmy213 είπε

Εσύ με το Best Cover (ξέρεις ποιος/α είσαι), μη σε πετύχω πουθενά 🤪

Άλλους τους κυνηγάνε οι... θαυμαστές (🤣) και μένα τίποτα, κανείς δεν εκτιμά το διαμάντι μου. Αντ' αυτού, όπως προβλέπεται, μάλλον θα πρέπει να έρθω μεταμφιεσμένη, κατόπιν αποκαλύψεων, γιατί θα έχω δημιουργήσει πολλές ψυχολογικές κακώσεις με την επιλογή που έκανα. 🤨

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιποοοον, Διακογιάννης εδώ...  ψάχνωντας τα στατιστικά είδα ότι το ''Gaby Moreno & National Symphony Orchestra - Til Waking Light'' που ήρθε πρώτο στον 2ο γύρο έκανε ρεκόρ σε δωδεκάρια! οκτώ στο σύνολο.  

Πριν από αυτό είχαμε στην πρώτη θέση τρία κομμάτια με έξι δωδεκάρια: 

Shigeru Umebayashi - In the mood for love / Yumeji's Theme (2 game, 3 round - από την SIL)  

Stavros Lantsias - Vals Of The Eyes (5 game, 4 round - από τον FER)  

Sidney Bechet and Claude Luter - Petite Fleur - Paris, 1952 (6 game, 5 round - από τον STR) 

Όλα ξεκινάνε από S...!!! 

Επεξ/σία από NovaLacertae
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, NovaLacertae είπε

Λοιποοοον, Διακογιάννης εδώ...  ψάχνωντας τα στατιστικά είδα ότι το ''Gaby Moreno & National Symphony Orchestra - Til Waking Light'' που ήρθε πρώτο στον 2ο γύρο έκανε ρεκόρ σε δωδεκάρια! οκτώ στο σύνολο. 

Ο Διακογιάννης τώρα που κολλάει; Εκτός του ότι είναι ότι καλύτερο (ηχητικά) έχει αναφερθεί την τελευταία εβδομάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...