Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #1


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

Εγώ δεν κάνω πλάκα. Σοβαρά μιλάω. Είναι ο γύρος που ευχαριστιέμαι περισσότερο. Δεν είπα ότι μ' άρεσαν όλα, αλλά αρκετά μου ταίριαξαν. Σε κάποια θα ήθελα να έδινα και παραπάνω απ' ό,τι έβαλα. Μόνο ένα θεώρησα χαβαλετζίδικο, άντε κι ένα ακόμη. Τα υπόλοιπα, οκ, είναι και θέμα γούστου. Αυτά που δεν υποφέρουμε εμείς, άλλος τ' απολαμβάνει. Βαρύ να τα πούμε τρολιά. 😛 

Εγώ πάντως δεν τρολλάρω το ξαναλέω και το τονίζω...Το αγαπώ το κομμάτι που έβαλα..το είχ για το παιχνίδι...η αλήθεια είναι πως το κρατούσα για το τέλος μα δεν κρατήθηκα...

Για αρκετό καιρό το άκουγα κάθε μέρα...

😊😊😊😊😊😊

 

Επεξ/σία από lovesucks
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, nomainline είπε

Μόλις ολοκλήρωσα την ακρόαση. Μου άρεσε πάρα πάρα πάρα πάρα πολύ ο γύρος. Μόνο σε ένα τραγούδι θέλω να βάλω μηδέν. Σε όλα τα άλλα, θέλω να βάλω 12.

Κύριε Moderator στο eshop σας, πουλάτε και 12άρια; Τα πληρώνω όσο όσο.

Επέλεξα να σου βάλω τη φατσούλα λύπης.

4 ώρες πριν, Mrs. Hyde είπε

Και μένα μ' άρεσε πάρα πολύ αυτός ο γύρος. Ελάχιστα είναι αυτά που δεν είναι τόσο των ακουσμάτων μου. Μπορώ να πω ότι τα μηδενικά μού περίσσευαν αυτή τη φορά. Από μένα ένα μεγάααλο μπράβο σε όλους!!

Και τώρα πάω να βάλω θερμόμετρο και να κάνω ένα self test, για να δείτε ότι τα λέω ούσα ακμαία και με πλήρη διαύγεια πνεύματος. Τι κρυφογελάκια ακούγονται εκεί στο βάθος, ε, Ε;

Ήταν αυτό το χαρακτηριστικό, που ξεκινούσε... που συνέχιζε... κι έκλεινε τόσο φοβερά; Αν ναι, από μένα το εξασφάλισες το 12ρι. 

Επίσης και σε σένα έβαλα φατσούλα λύπης αγαπητή μου Μίσις Χάϊντ. Λυπήθηκα και στεναχωρήθηκα πολύ που το παιχνίδι σάς έκανε τόσο μεγάλη ζημιά. Σας χάλασε. Ελπίζω μόνο να μπορεί να αποκατασταθεί η όποια ζημιά. Μέχρι που νιώθω κι ενοχές. Εύχομαι να μη συνετέλεσα κι εγώ σ΄ αυτό.

5 ώρες πριν, drh είπε

Δοκίμασε αυτό:

 

Βέβαια εύχομαι να φτάνει αυτό που προτείνει ο Δόκτωρας αν και νομίζω πως όχι. Μάλλον πρέπει να εξετάσουμε την περίπτωσή σας με εξαιρετική ενδελέχεια για να δούμε τι τρέχει. Μακάρι να είναι οργανικό το θέμα.

Δοκτωράκο αυτό μαρμελαδοαποφράκτης είναι;

Παίζει να είναι ο χειρότερος γύρος όλων των παιχνιδιών μέχρι τώρα. Τρισάθλιος, τρισαπαίσιος και τρισάρρωστος! Μου ξεκινήσατε με δυο πολύ καλούς γύρους και τώρα; Τώρα τι; Σκέφτομαι πώς θα κάτσω να τα ακούσω για 2η φορά! Μιλάμε για εργατοώρες τώρα, έτσι; Μέχρι και ένσημο δικαιούμαι να ζητήσω από τον αγαπητό κ.κ. Μοδεράτορα!

Επεξ/σία από Ferelpis
  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρε τι πάθατε σήμερα???

Τόσο χάλια τα τραγούδια???

Δεν τα άκουσα ακόμη...Νόμιζα οι περισσότεροι κάνετε πλάκα.. Το γνωστό ,σε όλους μας πλέον, καυστικό σας χιούμορ (ειδικά των παλιότερων παικτών) ..

Πάντως να πω και τη μαύρη αλήθεια...

Ακόμη και χάλια,τρισάθλια ,σκ@#% ή ο,τιδήποτε άλλο  να ναι τα τραγούδια  μη παραπονιέστε....Πήραμε όλοι τα ρίσκα μας όταν δηλώσαμε συμμετοχή στο παιχνίδι.. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Κανείς δεν είπε πως όλοι μας εδώ έχουμε "καλό" γούστο στη μουσική....😛😛😛😛😛😛😛

 

Επεξ/σία από lovesucks
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, JennyP είπε

Υ.Γ. Αν παρατηρήσατε γράφω συνέχεια τη λέξη "κομμάτια" και όχι τραγούδια. Γιατί άραγε?...

Προφανώς γιατί είναι ένα μουσικό παιχνίδι όπου ο καθένας βαζει όποιο μουσικό κομμάτι διαλέξει με εντελώς ελεύθερα κριτήρια...  και όχι αποκλειστικά τραγούδια με συγκεκριμένες προδιαγραφές, στίχους, ρεφρέν κλπ...  :rolleyes:

Επεξ/σία από NovaLacertae
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, lovesucks είπε

Κανείς δεν είπε πως όλοι μας εδώ έχουμε "καλό" γούστο στη μουσική....😛😛😛😛😛😛😛 

Και σαφώς θα συμπλήρωνα ότι δεν σημαίνει πως αυτοί που κατακεραυνώνουν έχουν ''καλύτερο γούστο στη μουσική'' από τους άλλους...

Ο καθένας βάζει ότι θέλει βαθμολογεί όπως θέλει, σχολιάζει όπως θέλει αλλά κανένας δεν είναι καλύτερος των άλλων 

Επεξ/σία από NovaLacertae
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lovesucks είπε

Εγώ πάντως δεν τρολλάρω το ξαναλέω και το τονίζω...Το αγαπώ το κομμάτι που έβαλα..το είχ για το παιχνίδι...η αλήθεια είναι πως το κρατούσα για το τέλος μα δεν κρατήθηκα...

Για αρκετό καιρό το άκουγα κάθε μέρα...

😊😊😊😊😊😊

 

Γιατί βρε παιδιά βάζετε φάτσες απορίας κάτω απο αυτο το ποστ?????🤔🤔🤔🤔

Ξέρετε κάτι που δεν ξέρω????🤔🤔🤔🤔🤔🤔

Γνωρίζετε μήπως ποιο κομμάτι έβαλα και απορείτε που γραφω  πως το άκουγα κάθε μερα για μια περίοδο της ζωής μου?????🤔🤔🤔🤔

Δεν καταλαβαίνω την απορία στο πρόσωπό σας ...🙄🙄🙄

 

aspa-ekriksi.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, lovesucks είπε

Γιατί βρε παιδιά βάζετε φάτσες απορίας κάτω απο αυτο το ποστ?????🤔🤔🤔🤔

Ξέρετε κάτι που δεν ξέρω????🤔🤔🤔🤔🤔🤔

Γνωρίζετε μήπως ποιο κομμάτι έβαλα και απορείτε που γραφω  πως το άκουγα κάθε μερα για μια περίοδο της ζωής μου?????🤔🤔🤔🤔

Δεν καταλαβαίνω την απορία στο πρόσωπό σας ...🙄🙄🙄

 

aspa-ekriksi.gif

Αυτό ετοιμαζόμουν να γράψω και εγώ και επειδή δεν ξέρουμε ποιος εχει βάλει ποιο, προφανώς θεωρούν ότι έχει ενα καλό ο γύρος, το δικό τους και αλλα 22 μάπα :P

Επεξ/σία από NovaLacertae
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, NovaLacertae είπε

Αυτό ετοιμαζόμουν να γράψω και εγώ και επειδή δεν ξέρουμε ποιος εχει βάλει ποιο, προφανώς θεωρούν ότι έχει ενα καλό ο γύρος, το δικό τους και αλλα 22 μάπα :P

Αχ κλαίω 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Μου πεσε το κινητό απο τα χέρια όταν διάβασα το σχόλιό σου....χαχαχαχαχαχχαχαχα

Το δικό μου ξέρω δεν θ αρέσει...αλλά αρέσει σε μένα και αυτό αρκεί...έχει ιδιαίτερη συναισθηματική αξία❤

Αυτά..🙂🙂🙂🙂

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lovesucks είπε

Βρε τι πάθατε σήμερα???

Τόσο χάλια τα τραγούδια???

Δεν τα άκουσα ακόμη...Νόμιζα οι περισσότεροι κάνετε πλάκα.. Το γνωστό ,σε όλους μας πλέον, καυστικό σας χιούμορ (ειδικά των παλιότερων παικτών) ..

Πάντως να πω και τη μαύρη αλήθεια...

Ακόμη και χάλια,τρισάθλια ,σκ@#% ή ο,τιδήποτε άλλο  να ναι τα τραγούδια  μη παραπονιέστε....Πήραμε όλοι τα ρίσκα μας όταν δηλώσαμε συμμετοχή στο παιχνίδι.. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Κανείς δεν είπε πως όλοι μας εδώ έχουμε "καλό" γούστο στη μουσική....😛😛😛😛😛😛😛

 

Τι πάθαμε για; Μας χτύπησε κάποιο αγέρι περίεργο. Μάλλον αυτό που σηκώνεται όταν ακούς τα κομμάτια. Αφού δεν μας πήρε μαζί του, πάλι καλά. Για να πω την αλήθεια τώρα που θα τα ξανακούσω, θα δεθώ στην καρέκλα μου. 👅

Προσωπικά αγαπητή μου συμπαίκτρια δεν κάνω πλάκα. Από το σοκ να φανταστείς δεν έφαγα!

Δεν παραπονιόμαστε βρε συ! Γκρινιάζουμε λίγο για να γίνεται παιχνίδι. Αυτό πάλι με το ρίσκο που λες, πού το βάζεις; Δεν μπορώ να ζητήσω και τα ρέστα κατάλαβες; Δικό μου το ρίσκο. Πιο καλό γούστο βρε συ; Όλοι καλό έχουν. Απλά διαφορετικό.

1 ώρα πριν, Mrs. Hyde είπε

Τι λέτε, τιιιιι; Δεν σας ακούω, έχω βάλει στο repeat την playlist. 🤣😅

😄😁😄😁😄😁

1 ώρα πριν, mic2mic είπε

Υπήρξε ένα παιχνίδι, το 4ο, που το κέρδισε η MOU βάζοντας κλασική μουσική. Αυτές οι εποχές μοιάζουν πολύ μακρινές πλέον.

Περασμένα μεγαλεία που θυμώντας τα να κλαις!!!

1 ώρα πριν, lovesucks είπε

Γιατί βρε παιδιά βάζετε φάτσες απορίας κάτω απο αυτο το ποστ?????🤔🤔🤔🤔

Ξέρετε κάτι που δεν ξέρω????🤔🤔🤔🤔🤔🤔

Γνωρίζετε μήπως ποιο κομμάτι έβαλα και απορείτε που γραφω  πως το άκουγα κάθε μερα για μια περίοδο της ζωής μου?????🤔🤔🤔🤔

Δεν καταλαβαίνω την απορία στο πρόσωπό σας ...🙄🙄🙄

 

aspa-ekriksi.gif

Βασικά ήθελα ένα προσωπάκι που να ξύνει την καράφλα του θέλοντας να πει: "λες ρε συ να είναι αυτό που μου άρεσε;" ή ένα προσωπάκι που να δείχνει την αναμονή. Ότι δηλαδή για να δούμε, είναι έτσι όπως τα λες; 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα...... παίχνιδι είναι για να περνάμε ωραία και να γελάμε γιατί βλέπω απείρες φατσούλες γέλιου. Ααααχχχ ποσο τα λατρεύω αυτά τα παιχνίδια!   Επειδή είμαι παιχνιδιάρα κι εγώ θα παίξουμε ένα παιχνίδι "Μάντεψε!!!!"😁

1. "Γιατί παίρνω 0? Επειδή έχει ξαναμπει? Άδικο! Φεύγωωωω! "  "Στασοουυυυ μη φεύγεις!!!!" "Χαίρομαι που με κρατήσατε. Ρε παιδιά γιατί κάνετε θέμα τα τραγούδια?  Πήραμε ολοι τα ρίσκα μας όταν δηλώσαμε συμμετοχή.!" 😂😂😂

2. "Μα που βρέθηκε  αυτό το ξενέρωτο 5?"  Το έφερε ο πελαργός. 😂😂😂

3. "Ρε παιδιά έλεος πλέον με τα συνηθισμένα. Να βάζουμε παράξενα, νέα, διαφορετικά από τον Αμαζόνιο. Αν πάτε στην έρημο και συναντήσετε βεδουίνους βάλτε τους να τραγουδήσουν, ηχογραφήστε τους και ανεβάστε το στο παιχνίδι. Δε σας λέω τίποτ' αλλο... 12 κι ούτε ένα τηλεφώνημα". Στο παιχνίδι όμως, τσελο, βιολί, μελωδία, ντιγκι ντιγκι το στακάτο και μια συμφωνική έτσι για το ξεκάρφωμα ρε αδελφέ. 😂😂😂

4. "Θα πέσει μπουρλότοοοο!" Εντάξει πλάκαααα κάνουμεεε!!!!!😂😂

5. "Πάει καλά αυτή? Έβαλε τεσσερα τραγούδια!"  😂😂😂

Ααχχχ γελάσαμε και σήμερα.🤣🤣  Όπως γέλασαν και κάποιοι άλλοι με τα σχόλια άλλων και ειρωνεύτηκαν.

Αφού λοιπόν είναι τόσο απελευθερωμένο και διαφορετικό αυτό το παιχνίδι από τα άλλα τα κοινά, τα ποταπά, και αφού βάζει ο κάθενας ότι κομμάτι γουστάρει,  σχόλια του στυλ "μονο το δικό μου είναι καλό. τα υπόλοιπα μάπα"  δε θα έπρεπε να γράφονται. Αλλά ούτε και σχόλια "πήγαινε κοιταξε τ' αφτιά σου"!!! 

 Όσο γι' αυτό τώρα το δικό μου, λυπάμαι, εγώ θέλω ν' αγιάσω αλλά δε μ' αφήνουν.😂

 

 

 

 

 

 

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mrs. Hyde είπε

Τι λέτε, τιιιιι; Δεν σας ακούω, έχω βάλει στο repeat την playlist. 🤣😅

Δεν ξέρω αν τρόλαρε κανένας στην επιλογή κομματιών....ικανούς σας έχω να σας αρέσει αυτή η σαβούρα.

Το μόνο σίγουρο είναι πως τρολάρει η Mrs. Hyde στα σχόλια

2 ώρες πριν, NovaLacertae είπε

Και σαφώς θα συμπλήρωνα ότι δεν σημαίνει πως αυτοί που κατακεραυνώνουν έχουν ''καλύτερο γούστο στη μουσική'' από τους άλλους...

Ο καθένας βάζει ότι θέλει βαθμολογεί όπως θέλει, σχολιάζει όπως θέλει αλλά κανένας δεν είναι καλύτερος των άλλων 

Δεν ξέρω τι λες εσύ....εγώ έχω καλύτερο γούστο από όλους σας 😝😝😝😝😝

2 ώρες πριν, lovesucks είπε

aspa-ekriksi.gif

Τουλάχιστον είδαμε την Άσπα σήμερα και πήραμε μια εικόνα ποιοτικής μουσικής

5 λεπτά πριν, JennyP είπε

σχόλια του στυλ "μονο το δικό μου είναι καλό. τα υπόλοιπα μάπα"  δε θα έπρεπε να γράφονται. Αλλά ούτε και σχόλια "πήγαινε κοιταξε τ' αφτιά σου"!!!

Αααα....σε παρακαλώ....οι αλήθειες πρέπει να λέγονται 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 31/5/2022 στις 9:24 ΠΜ, Mrs. Hyde είπε

Ε, όχι και άντρας η lovesucks μας, δυο μέτρα γυναικάρα. 😋

ε πειτε το ρε παιδια οτι οι μισες στον διαγωνισμο ειναι γυναικες! Γι αυτο εχει αυτο το επιπεδο!

  

9 ώρες πριν, lovesucks είπε

Μόνο το δικό σου ακούγεται😆😆😆😆😆😆😆

Διαμάντι μέσα σε αυτόν τον οχετό...εχμ ..γύρο παιχνιδιού ήθελα να πω...😛😛😛😛😛😛😝😝😝

Ααααα.......και το δικό μου!!!!!12άρια όλης της forumvision μαζευτείτε στο υπέροχο κομμάτι που βαλα!!!🥰🥰🥰🥰

 

Οριστε, ξερει ο ενας τι τραγουδι εβαλε ο αλλος.... Κλικες!

Επεξ/σία από MaXmaD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...