Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #1


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τέλος το μαρτύριο. Βαθμολόγησα γρήγορα. Φάε τη σκόνη μου TRI 😝🤣😛

Δε θα ήθελα να σκέφτομαι ότι έχω μπροστά μου να ακούσω αυτά τα ^%&*^$&^%$(&^*%^. Νομίζω ξεπεράσατε τον εαυτό σας.

Καλό κουράγιο σε όσους επιχειρήσουν να τα ακούσουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, drh είπε

Τέλος το μαρτύριο. Βαθμολόγησα γρήγορα. Φάε τη σκόνη μου TRI 😝🤣😛

Δε θα ήθελα να σκέφτομαι ότι έχω μπροστά μου να ακούσω αυτά τα ^%&*^$&^%$(&^*%^. Νομίζω ξεπεράσατε τον εαυτό σας.

Καλό κουράγιο σε όσους επιχειρήσουν να τα ακούσουν!

Μόνο το δικό σου ακούγεται😆😆😆😆😆😆😆

Διαμάντι μέσα σε αυτόν τον οχετό...εχμ ..γύρο παιχνιδιού ήθελα να πω...😛😛😛😛😛😛😝😝😝

Ααααα.......και το δικό μου!!!!!12άρια όλης της forumvision μαζευτείτε στο υπέροχο κομμάτι που βαλα!!!🥰🥰🥰🥰

 

Επεξ/σία από lovesucks
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, lovesucks είπε

Μόνο το δικό σου ακούγεται😆😆😆😆😆😆😆

Διαμάντι μέσα σε αυτόν τον οχετό...εχμ ..γύρο παιχνιδιού ήθελα να πω...😛😛😛😛😛😛😝😝😝

Πες τα, πες τα! Έτσι ακριβώς είναι! 🤣

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ολοκλήρωσα την ακρόαση. Μου άρεσε πάρα πάρα πάρα πάρα πολύ ο γύρος. Μόνο σε ένα τραγούδι θέλω να βάλω μηδέν. Σε όλα τα άλλα, θέλω να βάλω 12.

Κύριε Moderator στο eshop σας, πουλάτε και 12άρια; Τα πληρώνω όσο όσο.

  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, nomainline είπε

Μόλις ολοκλήρωσα την ακρόαση. Μου άρεσε πάρα πάρα πάρα πάρα πολύ ο γύρος. Μόνο σε ένα τραγούδι θέλω να βάλω μηδέν. Σε όλα τα άλλα, θέλω να βάλω 12.

Κύριε Moderator στο eshop σας, πουλάτε και 12άρια; Τα πληρώνω όσο όσο.

Δοκίμασε αυτό:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, nomainline είπε

Μόλις ολοκλήρωσα την ακρόαση. Μου άρεσε πάρα πάρα πάρα πάρα πολύ ο γύρος. Μόνο σε ένα τραγούδι θέλω να βάλω μηδέν. Σε όλα τα άλλα, θέλω να βάλω 12.

Κύριε Moderator στο eshop σας, πουλάτε και 12άρια; Τα πληρώνω όσο όσο.

Μη μου πεις πως θες να βάλεις μηδέν στο δικό μου......😢😢😢

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
38 λεπτά πριν, nomainline είπε

Μόλις ολοκλήρωσα την ακρόαση. Μου άρεσε πάρα πάρα πάρα πάρα πολύ ο γύρος. Μόνο σε ένα τραγούδι θέλω να βάλω μηδέν. Σε όλα τα άλλα, θέλω να βάλω 12.

Κύριε Moderator στο eshop σας, πουλάτε και 12άρια; Τα πληρώνω όσο όσο.

Και μένα μ' άρεσε πάρα πολύ αυτός ο γύρος. Ελάχιστα είναι αυτά που δεν είναι τόσο των ακουσμάτων μου. Μπορώ να πω ότι τα μηδενικά μού περίσσευαν αυτή τη φορά. Από μένα ένα μεγάααλο μπράβο σε όλους!!

Και τώρα πάω να βάλω θερμόμετρο και να κάνω ένα self test, για να δείτε ότι τα λέω ούσα ακμαία και με πλήρη διαύγεια πνεύματος. Τι κρυφογελάκια ακούγονται εκεί στο βάθος, ε, Ε;

19 λεπτά πριν, lovesucks είπε

Μη μου πεις πως θες να βάλεις μηδέν στο δικό μου......😢😢😢

Ήταν αυτό το χαρακτηριστικό, που ξεκινούσε... που συνέχιζε... κι έκλεινε τόσο φοβερά; Αν ναι, από μένα το εξασφάλισες το 12ρι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

Και τώρα πάω να βάλω θερμόμετρο και να κάνω ένα self test, για να δείτε ότι τα λέω ούσα ακμαία και με πλήρη διαύγεια πνεύματος. Τι κρυφογελάκια ακούγονται εκεί στο βάθος, ε, Ε;

Πες μας πρώτα τα αποτελέσματα...μην αρχίσω να κοροϊδεύω άρρωστο άνθρωπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

Και μένα μ' άρεσε πάρα πολύ αυτός ο γύρος. Ελάχιστα είναι αυτά που δεν είναι τόσο των ακουσμάτων μου. Μπορώ να πω ότι τα μηδενικά μού περίσσευαν αυτή τη φορά. Από μένα ένα μεγάααλο μπράβο σε όλους!!

 

 

1 ώρα πριν, nomainline είπε

Μόλις ολοκλήρωσα την ακρόαση. Μου άρεσε πάρα πάρα πάρα πάρα πολύ ο γύρος. Μόνο σε ένα τραγούδι θέλω να βάλω μηδέν. Σε όλα τα άλλα, θέλω να βάλω 12.

Κύριε Moderator στο eshop σας, πουλάτε και 12άρια; Τα πληρώνω όσο όσο.

 

Κάνετε πλάκα σίγουρα! Δε μπορώ να πιστέψω αυτά που γράφετε.😳 

Είναι ολοφάνερο ότι κάποια κομμάτια (όχι όλα) είναι τρολ! Είναι αντίδραση! Δε μπορώ να πιστέψω ότι είναι σοβαρές συμμετοχές. Δε μπορεί να το συλλάβει αυτό ο νους μου. Μιλάω σοβαρά!

Αν θέλουμε να εθελοτυφλούμε ή να παίξουμε με τις λέξεις έθνικ, διαφορετικό, ξεχωριστό, ιδιαίτερο  και οτιδήποτε άλλο ας ανοίξουμε ένα λεξικό να παιξουμε και ένα δεύτερο παράλληλο παιχνίδι. 

Είναι λυπηρό, και το εννοώ, να είμαστε στον 3ο γύρο και να μπαίνουν τέτοια κομμάτια. 

Πάντως για να πω και μια αλήθεια, σίγουρα έμαθα νέα κομμάτια που δεν υπήρχε ποτέ περίπτωση ν' ακούσω στη ζωή μου. 😂😂😂

Υ.Γ. Αν παρατηρήσατε γράφω συνέχεια τη λέξη "κομμάτια" και όχι τραγούδια. Γιατί άραγε?...

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από τα γνωστά που λέω σχεδόν σε κάθε γύρο (ότι είστε εντελώς άσχετοι δηλαδή και καλύτερα να τροποποιήσω την εφαρμογή για να διαγωνιστούμε στο πλέξιμο), μπορείτε πιστεύω να καταλάβετε τί διαφορά έχει το παιχνίδι από τα διάφορα fora, facebook, twitter κτλ που ανεβάζουν οι γνωστοί μας τραγούδια κι εμείς, χωρίς καν να τα έχουμε ακούσει, βάζουμε από κάτω καρδούλες, φιλάκια, γατούλες "αχ Κική μου, τί φανταστικό κομμάτι ήταν αυτό", "ρε Μάκη πόσο ταιριάζουμε τελικά", "Μαρκέλλα μου, αδελφές ψυχές είμαστε", "Αγάπανθε, με συγκίνησε πολύ το τραγούδι σου και σου αφιερώνω κι εγώ ένα που άκουγα φαντάρος στο 117 ΤΠΥ", "Λολίτα μου δεν κάνω πλάκα, μου σηκώθηκαν οι τρίχες μ'αυτό που έβαλες, να, να, σου στέλνω φωτογραφία να μη νομίζεις ότι λέω ψέμματα!"

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, JennyP είπε

Είναι λυπηρό, και το εννοώ, να είμαστε στον 3ο γύρο και να μπαίνουν τέτοια κομμάτια. 

spacer.png

Επεξ/σία από MrsPeel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mic2mic είπε

Πέρα από τα γνωστά που λέω σχεδόν σε κάθε γύρο (ότι είστε εντελώς άσχετοι δηλαδή και καλύτερα να τροποποιήσω την εφαρμογή για να διαγωνιστούμε στο πλέξιμο), μπορείτε πιστεύω να καταλάβετε τί διαφορά έχει το παιχνίδι από τα διάφορα fora, facebook, twitter κτλ που ανεβάζουν οι γνωστοί μας τραγούδια κι εμείς, χωρίς καν να τα έχουμε ακούσει, βάζουμε από κάτω καρδούλες, φιλάκια, γατούλες "αχ Κική μου, τί φανταστικό κομμάτι ήταν αυτό", "ρε Μάκη πόσο ταιριάζουμε τελικά", "Μαρκέλλα μου, αδελφές ψυχές είμαστε", "Αγάπανθε, με συγκίνησε πολύ το τραγούδι σου και σου αφιερώνω κι εγώ ένα που άκουγα φαντάρος στο 117 ΤΠΥ", "Λολίτα μου δεν κάνω πλάκα, μου σηκώθηκαν οι τρίχες μ'αυτό που έβαλες, να, να, σου στέλνω φωτογραφία να μη νομίζεις ότι λέω ψέμματα!"

Αχ αγαπητέ μου mic2mic τι υπέροχο κομμάτι βάλατε και σε αυτόν τον γύρο...δεν χορταίνω να το ακούω...θα παίζει ασταμάτητα όλη μερα κάθε μέρα σπίτι μου ωσπου να λήξει κ αυτός ο γύρος!!!

🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤😍😍😍😍👏👏👏👏👏👏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 λεπτά πριν, JennyP είπε

Κάνετε πλάκα σίγουρα! Δε μπορώ να πιστέψω αυτά που γράφετε.😳 

Είναι ολοφάνερο ότι κάποια κομμάτια (όχι όλα) είναι τρολ! Είναι αντίδραση! Δε μπορώ να πιστέψω ότι είναι σοβαρές συμμετοχές. Δε μπορεί να το συλλάβει αυτό ο νους μου. Μιλάω σοβαρά!

Αν θέλουμε να εθελοτυφλούμε ή να παίξουμε με τις λέξεις έθνικ, διαφορετικό, ξεχωριστό, ιδιαίτερο  και οτιδήποτε άλλο ας ανοίξουμε ένα λεξικό να παιξουμε και ένα δεύτερο παράλληλο παιχνίδι. 

Είναι λυπηρό, και το εννοώ, να είμαστε στον 3ο γύρο και να μπαίνουν τέτοια κομμάτια. 

Πάντως για να πω και μια αλήθεια, σίγουρα έμαθα νέα κομμάτια που δεν υπήρχε ποτέ περίπτωση ν' ακούσω στη ζωή μου. 😂😂😂

Υ.Γ. Αν παρατηρήσατε γράφω συνέχεια τη λέξη "κομμάτια" και όχι τραγούδια. Γιατί άραγε?...

Εγώ δεν κάνω πλάκα. Σοβαρά μιλάω. Είναι ο γύρος που ευχαριστιέμαι περισσότερο. Δεν είπα ότι μ' άρεσαν όλα, αλλά αρκετά μου ταίριαξαν. Σε κάποια θα ήθελα να έδινα και παραπάνω απ' ό,τι έβαλα. Μόνο ένα θεώρησα χαβαλετζίδικο, άντε κι ένα ακόμη. Τα υπόλοιπα, οκ, είναι και θέμα γούστου. Αυτά που δεν υποφέρουμε εμείς, άλλος τ' απολαμβάνει. Βαρύ να τα πούμε τρολιά. 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...