Προς το περιεχόμενο

Αυτοκίνητα με διαθεσιμότητα παράδοσης μέχρι τους 3 μήνες


kostasgr78

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταλαβαίνω ότι αφορά τις προσωπικές ανάγκες κι επιθυμίες του καθενός αλλά για μένα δεν υπάρχει αμάξι (εκτός από dream cars βέβαια :)) που να το θέλω τόσο πολύ ώστε να πάρω το μοντέλο του 22 το 23 ή να έχω τα χρήματα και την επιθυμία και να το περιμένω κάνα χρόνο.

Για να μην πω για το σενάριο που δεν κλειδώνουν καν την τελική τιμή και άρα αυτή είναι άγνωστη μέχρι να έρθει το αμάξι, παρά την παραγγελία και την μικρή ή μεγάλη προκαταβολή.

Χαρά στην υπομονή σας παιδιά.

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η πλειοψηφία των εταιρειών δεν έχει στοκ και αναγκαστικά έχει αναμονή. Η αγορά παντού είναι χάλι μαύρο. Δεν είναι ότι περιμένεις κάποιο dream car με εξτρα. Το μόνο καλό είναι ότι στα Hyundai η τιμή είναι κλειστή ευτυχώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, haris_216 είπε

Καταλαβαίνω ότι αφορά τις προσωπικές ανάγκες κι επιθυμίες του καθενός αλλά για μένα δεν υπάρχει αμάξι (εκτός από dream cars βέβαια :)) που να το θέλω τόσο πολύ ώστε να πάρω το μοντέλο του 22 το 23 ή να έχω τα χρήματα και την επιθυμία και να το περιμένω κάνα χρόνο.

Για να μην πω για το σενάριο που δεν κλειδώνουν καν την τελική τιμή και άρα αυτή είναι άγνωστη μέχρι να έρθει το αμάξι, παρά την παραγγελία και την μικρή ή μεγάλη προκαταβολή.

Χαρά στην υπομονή σας παιδιά.

Έλληνας και Yaris (Cross). Name a better love story. 

Εδώ τα έκλειναν χωρίς να εχει κυκλοφορήσει το αυτοκίνητο, στην αναμονή θα κολλήσουν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πήγα να κλείσω το i30 μου είπαν αν θέλεις το μαύρο η εκτίμηση είναι τέλος Αυγούστου! Τα υπόλοιπα χρώματα ήταν τέλος Απριλίου! 
Αν είχα πάει στο μαύρο θα ήξερα ότι νωρίτερα από Αύγουστο δεν θα το έπαιρνα και θα ήμουν οκ! Αυτό που με ενοχλεί και φαντάζομαι όλους μας είναι ότι οι 3 μήνες έγιναν 7 και έχει ο θεός! Πάλι θα το είχα παραγγείλει γνωρίζοντας ότι δεν θα το πάρω νωρίτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nickleon είπε

Όταν πήγα να κλείσω το i30 μου είπαν αν θέλεις το μαύρο η εκτίμηση είναι τέλος Αυγούστου! Τα υπόλοιπα χρώματα ήταν τέλος Απριλίου! 
Αν είχα πάει στο μαύρο θα ήξερα ότι νωρίτερα από Αύγουστο δεν θα το έπαιρνα και θα ήμουν οκ! Αυτό που με ενοχλεί και φαντάζομαι όλους μας είναι ότι οι 3 μήνες έγιναν 7 και έχει ο θεός! Πάλι θα το είχα παραγγείλει γνωρίζοντας ότι δεν θα το πάρω νωρίτερα!

Όπως τα λες. Ας μας το έλεγαν από την αρχή. Δεν βαριέσαι τον φάγαμε τον γάιδαρο ούτως ή άλλως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, jimmysss! είπε

Οποιος θελει να παραιτηθει της σειρας του αναλαμβανω να παρω εγω :P

Κάτσε μην τα πάρουμε όλα μαζί 🤣

 

2 ώρες πριν, dtk-386 είπε

Όπως τα λες. Ας μας το έλεγαν από την αρχή. Δεν βαριέσαι τον φάγαμε τον γάιδαρο ούτως ή άλλως.

Αν τον φάγαμε έχει καλώς…μην μας φτάσει στους χρόνους Yaris 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο την πλακα , ενας απο τους αποτρεπτικους παραγοντες στην επιλογη αμαξιου ειναι αυτος... ΑΝΑΜΟΝΕΣ..ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΤΙΜΕΣ και προφανως ανθρακας στην τιμη διαμαντιου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιμές δεν πρόκειται να πέσουν. Μην ονειρεύεστε τζάμπα. Όποτε όποιος χρειάζεται αμάξι καινούργιο μην το αναβάλλει. Μόνο χειρότερα θα γίνουν τα πράγματα. Μου το έλεγαν το 21 και γελαγα. Τώρα δεν γελάω.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ευτυχως εδω και 3 μερες εχω παραλαβει το αμαξι (i30 fastback premium 1000κυβικα)

 

αυτο που θα ξανα αναφερω (οπως εκανα και εγω) ειναι να παρετε εισαγωγικη και να ρωτησετε αν υπαρχει καποιο αμαξι (μοντελο που θελετε) σε οποιοδηποτε χρωμα το οποιο εχει παραχθει, αναμενει να σταλθει ελλαδα και δεν εχει καπαρωθει απο καποιον.

το καλο με τν χιουνται ειναι οτι η τιμη ειναι κλειδωμενη οποτε δεν υπαρχουν αυξησεις για καποιον που εκανε παραγγελεια και η τιμη τ αυτοκινητου συνεχιζει να αυξανεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Tzini_Gr said:

εγω ευτυχως εδω και 3 μερες εχω παραλαβει το αμαξι (i30 fastback premium 1000κυβικα)

 

αυτο που θα ξανα αναφερω (οπως εκανα και εγω) ειναι να παρετε εισαγωγικη και να ρωτησετε αν υπαρχει καποιο αμαξι (μοντελο που θελετε) σε οποιοδηποτε χρωμα το οποιο εχει παραχθει, αναμενει να σταλθει ελλαδα και δεν εχει καπαρωθει απο καποιον.

το καλο με τν χιουνται ειναι οτι η τιμη ειναι κλειδωμενη οποτε δεν υπαρχουν αυξησεις για καποιον που εκανε παραγγελεια και η τιμη τ αυτοκινητου συνεχιζει να αυξανεται

Ακριβως αυτο εκανα και εγω περυσι.Εκανα μια υποχωρηση για το navigation που δεν ειχε και σε ενα μηνα σχεδον το πηρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν σήμερα τηλ οτι το όχημα αναμένεται στη χώρα μας τις επόμενες μέρες.

Η "αγορά" του έγινε τέλη Μαΐου απο Λάμδα.

(i20 distinctive 1.0 TGDI)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 hours ago, Xristaras12 said:

Με πήραν σήμερα τηλ οτι το όχημα αναμένεται στη χώρα μας τις επόμενες μέρες.

Η "αγορά" του έγινε τέλη Μαΐου απο Λάμδα.

(i20 distinctive 1.0 TGDI)

 

με το καλο να ρθει μαν!!  οταν πας για παραλαβη, σιγουρεψου οτι θα το ριξεις μια ματια για τυχον "ελατωμα" δλδ χρωμα ναναι οκ σε ολα τα σημεια, να χει πατακοα τ αμακι, κιτ επισκευης, τα λαστοιχα των πορτων ναναι οκ κτλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/7/2023 στις 9:22 ΜΜ, dtk-386 είπε

Σου λέω ότι είμαι στο 7μηνο και ακόμα δεν έχει παραχθεί. Υπάρχουν παιδιά που περιμένουν από Νοέμβρη 22!

Sorry εγώ μιλάω για i30. 

Με

 

Στις 10/7/2023 στις 9:33 ΜΜ, Xristaras12 είπε

Με πήραν σήμερα τηλ οτι το όχημα αναμένεται στη χώρα μας τις επόμενες μέρες.

Η "αγορά" του έγινε τέλη Μαΐου απο Λάμδα.

(i20 distinctive 1.0 TGDI)

 

Με το καλό φίλε μου.Ας το θεωρήσουμε καλό νέο και για εμάς 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...