Προς το περιεχόμενο

Αυτοκίνητα με διαθεσιμότητα παράδοσης μέχρι τους 3 μήνες


kostasgr78

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 15/6/2023 στις 7:16 ΜΜ, dtk-386 είπε

τώρα με ενημέρωσε ότι πάμε για τέλος Ιουλίου οπότε κρίνε και εσύ τι να περιμένεις.

δηλ για μας λόγω άδειας Αυγούστου πάμε για τέλη Αυγούστου και αν....

Κι εγώ παραγγελία i30 HB 1.0T 120ps DISTINCTIVE Λευκό πέρλα στις 24 Ιαν από Ρέθυμνο με εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης τέλος Απριλίου. Πήγαμε τέλος Μαΐου, τέλος Ιουνίου και σήμερα που επικοινώνησα με αντιπροσωπεία μου είπαν πήγε τέλος Ιουλίου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

28 λεπτά πριν, Nickleon είπε

Κι εγώ παραγγελία i30 HB 1.0T 120ps DISTINCTIVE Λευκό πέρλα στις 24 Ιαν από Ρέθυμνο με εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης τέλος Απριλίου. Πήγαμε τέλος Μαΐου, τέλος Ιουνίου και σήμερα που επικοινώνησα με αντιπροσωπεία μου είπαν πήγε τέλος Ιουλίου...

η εισαγωγική σε όλους τα ίδια λέει, λογικό :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Nickleon είπε

Κι εγώ παραγγελία i30 HB 1.0T 120ps DISTINCTIVE Λευκό πέρλα στις 24 Ιαν από Ρέθυμνο με εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης τέλος Απριλίου. Πήγαμε τέλος Μαΐου, τέλος Ιουνίου και σήμερα που επικοινώνησα με αντιπροσωπεία μου είπαν πήγε τέλος Ιουλίου...

Εγώ έστειλα email και μου είπε ότι θα μιλήσει με την εισαγωγική αύριο και θα μου απαντήσει αλλά από ότι βλέπω μια ίδια απάντηση θα εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πηρε τηλ σημερα η αντιπροσωπεια της Hyundai αν θελω ετοιμοπαραδοτο i20 [τα καλα του επαγγελματος (rent a car)], ειχα σκοπο να αγορασω του χρονου αλλα μαλλον θα το τσιμπησω στα 18.000.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, dtk-386 said:

η εισαγωγική σε όλους τα ίδια λέει, λογικό :lol:

αλλο η εισαγωγικη αλλο η αντιπροσωπεια, μην μπερδευεστε παιδια.

Εχετε υποψην σας οτι η φραση "παμε τελη ιουλιου" = το αμαξι μεχρι στιγμης δεν εχει μπει σε παραγωγη... οποτε και αν τυχει να μπει σε παραγωγη τον ιουλιου, υπολογιστε + 1 μηνα το λιγοτερο για παραδοση στν αντιπροσωπεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Nickleon είπε

Κι εγώ παραγγελία i30 HB 1.0T 120ps DISTINCTIVE Λευκό πέρλα στις 24 Ιαν από Ρέθυμνο με εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης τέλος Απριλίου. Πήγαμε τέλος Μαΐου, τέλος Ιουνίου και σήμερα που επικοινώνησα με αντιπροσωπεία μου είπαν πήγε τέλος Ιουλίου...

Μια από τα ίδια όπως το φαντάστηκα πριν λίγο μίλησα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, mixmarm1996 είπε

Μια από τα ίδια όπως το φαντάστηκα πριν λίγο μίλησα

 

Τουλάχιστον ξέρουμε ότι συμβαίνει και σε άλλους και ότι δεν έχουν δώσει (κατά πάσα πιθανότητα) το αυτοκίνητο μας σε άλλους.Δεν ξέρω η αλήθεια είναι αν γίνεται αυτό αλλά έχω κατά καιρούς ακούσει τέτοια περιστατικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίμαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή θα κατασκευαστούν όλα όσα είναι για Ελλάδα και θα σκάσουν μαζεμένα. Το θέμα είναι πότε.:lol: Εγώ έχω βάλει dead line τέλη Αυγούστου να κάθομαι στο κάθισμα αλλιώς.....🚀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, jimmysss! είπε

Για το i30 τι άποψη έχετε;


Την καλύτερη!

Τώρα που βλέπω να θές 1 χρόνο να έρθει, είναι ένα ζήτημα.

Επεξ/σία από Sakiz105
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...