Προς το περιεχόμενο

She-Hulk: Attorney at Law (Disney+, 2022)


thermo-sifounas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, stelioz78 είπε

καταλαβαινω οτι προσπαθούν να τσιμπησουν το γυναικείο κοινο αλλα τη γκρινια , τη μιζερια και τη κλαψα της πρωταγωνιστριας ουτε γυναικες πιστευω θα τα αντεχαν . 

Δεν έχεις δει desperate housewives

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο το δευτερο επεισοδιο γενικα καλυτερο απο οτι περιμενα με τοσο κραξιμο. Πολλες αναφορες στο συμπαν και γενικα τιμιο για να δουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας να πω οτι δεν εχω σχεση με τα κομικς, τα λιγα που ξερω ειναι απο σειρες και ταινιες.
Ειδα τα 2 επεισοδια απο περιεργεια και κυριως για τη Μασλανι. Και μου φανηκε μια χαρα, βασικα ηταν πολυ ευχαριστο, η Μασλανι εξαιρετικη οπως παντα. Βεβαια στα 2 πρωτα υπηρχε και η παρουσια του Ραφαλο ως Χουλκ, οποτε μενει να δουμε πως θα παει μονο με το δικο του καστ.
Γενικα πολυ καλες εντυπωσεις και δεν καταλαβαινω ολη αυτη την αρνητικη αντιμετωπιση, εκτος αν εχει να κανει με κατι που αφορα το κομικ καθεαυτο, οποτε παω πασο. Παντως για εμας τους ψιλοασχετους ειναι μια χαρα ψυχαγωγια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά ούτε το targeted group δεν γουστάρει την σειρά. Δείτε το τελευταίο open bar του Drinker που έχει 4 γυναίκες, σε καμια δεν αρέσει η σειρά. Η κατηφόρα της Marvel/Disney δεν έχει σταματημό.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Βασικά ούτε το targeted group δεν γουστάρει την σειρά. Δείτε το τελευταίο open bar του Drinker που έχει 4 γυναίκες, σε καμια δεν αρέσει η σειρά. Η κατηφόρα της Marvel/Disney δεν έχει σταματημό.

 

Ετσι απο περιεργεια, στους φανς των κομικς γιατι δεν αρεσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Gogotsa είπε

Εν ολοιγις βλεπεται ή να μη μπω καν στο κοπο?  Αντικειμενικη απαντηση θελω ψωρις να ειμαι fan των κομικς.

Εγω θα του εδινα ενα 6.5 στα 10 με προοπτικη να παει 7.5. Και δεν εχω ιδεα απο τα κομικς. 
Ας μην κρυβομαστε πισω απο το δακτυλο μας,  οι αντιδρασεις εχουν να κανουν με καθαρο σεξισμο κι οχι γιατι το σεναριο μπορει να ειναι κακο ή αστοχο. Εγω προσωπικα δεν αντιλαμβανομαι το λογο που τοσοι ανδρες αισθανονται θιγμενοι, οσες σειρες με Χουλκαινες και να βγουν, στην πραγματικη ζωη οι ανδρες απο πανω ειναι και θα ναι για χρονια. Τι χολοσκανε λοιπον? Λες και ο επομενος γυναικοκτονος θα δει τη σειρα και θα αλλαξει γνωμη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, Thresh said:

Καλύτερο-πιο ενδιαφέρον από Ms Marvel πάντως. Εκείνο ήταν πραγματικά απάλευτο...

γιατι αυτο δεν με γεμιζει με αυτοπεποιθηση😂

βασικα ειδα το 1ο το παρακατω gif με αντιπροσωπευει

200.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Blah-Blah-Blah είπε

Εγω θα του εδινα ενα 6.5 στα 10 με προοπτικη να παει 7.5. Και δεν εχω ιδεα απο τα κομικς. 
Ας μην κρυβομαστε πισω απο το δακτυλο μας,  οι αντιδρασεις εχουν να κανουν με καθαρο σεξισμο κι οχι γιατι το σεναριο μπορει να ειναι κακο ή αστοχο. Εγω προσωπικα δεν αντιλαμβανομαι το λογο που τοσοι ανδρες αισθανονται θιγμενοι, οσες σειρες με Χουλκαινες και να βγουν, στην πραγματικη ζωη οι ανδρες απο πανω ειναι και θα ναι για χρονια. Τι χολοσκανε λοιπον? Λες και ο επομενος γυναικοκτονος θα δει τη σειρα και θα αλλαξει γνωμη...

Ήρθε το twitter στο insomnia!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο το παραμυθι του σεξισμου αλλα πολλοι απο τους δηθεν σεξιστες εχουν μεγαλωσει με αγαπημενες τους ταινιες τα alien και terminator , δηλαδη RIPLEY και SARAH CONNOR πρωταγωνιστριες . εκει δεν ηταν σεξιστες ? τα σκουπιδια  τυπου shehulk ειναι απλα σκουπιδια , τιποτα αλλο . απλα τωρα εχουν την ευκολη δικαιολογια του σεξισμου . και αντι να κοιταξουν να βελτιωθουν απλα πετανε τη δικαιολογια αυτη και ξεμπερδευουν

  • Like 6
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...