Προς το περιεχόμενο

Box Now - Υπηρεσίες Παράδοσης


billstrong

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, derorist είπε

Οποιος χρησιμοποιει την υπηρεσια αυτες τις ημερες, αντιμετωπιζει προβλημα με τη σελιδα εντοπισμου??

Κανένα πρόβλημα. Μόλις τώρα έκανα αναζήτηση έναν κωδικό που έχω αυτές τις ημέρες, και λειτουργεί κανονικά. Δοκίμασε από κάποιον άλλον browser. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 306
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Firefox, Edge, Chrome, DuckDuckgo, ολοι το ιδιο μνμ.

Το ψαχνω..

-----------------------------------------------------------------------

Εστειλα μνμ στη φορμα επικοινωνιας τους.

Σημερα το πρωι η σελιδα εντοπισμου λειτουργει κανονικα κι ελαβα ενημερωση πορειας του δεματος στο email..

Ολα καλα!.

Επεξ/σία από derorist
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πληροφορήθηκα ότι υπάρχει Box Now και στη Βουλγαρία. Και όντως είδα γκουγκλαροντας ότι υπάρχουν 3-4 spots.

Γνωρίζετε αν υπάρχει σύνδεση με Ελλάδα;

Έχει δοκιμάσει κανείς από / προς Βουλγαρία ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/6/2023 στις 6:29 ΜΜ, derorist είπε

Οποιος χρησιμοποιει την υπηρεσια αυτες τις ημερες, αντιμετωπιζει προβλημα με τη σελιδα εντοπισμου??

Τι σοι προβλημα;

Εγω πριν καμια δεκαρια μερες ειχα το εξης προβλημα: σε καθε #$%^&* ανανέωση με εβαζε να κανω το τεστ του δεν ειμαι ρομποτ,αλλα επρεπε να κανω πανω απο 15 κλικ για να δεχθει οτι δεν ειμαι ρομποτ.
Τους το ειπα στη σελιδα τους,στο fb,μου απαντησαν οτι εφταιγαν τα cookies και επρεπε να τα διαγραψω,αλλα δεν ηταν αυτο,γιατι το προβλημα συνεχιστηκε.
Πλεον δουλευει κανονικα,οποτε ηταν δικο τους θεμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, StamTheMan είπε

Τι σοι προβλημα;

Εγω πριν καμια δεκαρια μερες ειχα το εξης προβλημα: σε καθε #$%^&* ανανέωση με εβαζε να κανω το τεστ του δεν ειμαι ρομποτ,αλλα επρεπε να κανω πανω απο 15 κλικ για να δεχθει οτι δεν ειμαι ρομποτ.
Τους το ειπα στη σελιδα τους,στο fb,μου απαντησαν οτι εφταιγαν τα cookies και επρεπε να τα διαγραψω,αλλα δεν ηταν αυτο,γιατι το προβλημα συνεχιστηκε.
Πλεον δουλευει κανονικα,οποτε ηταν δικο τους θεμα. 

Αφου συνέβησαν τα ιδια και σε μενα, τωρα οντως  η σελιδα λειτουργει κανονικα.

Κανενα προβλημα με την καθ'εαυτη υπηρεσια απο την οποια δηλωνω ευχαριστημενος.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
1 ώρα πριν, Fir3fly είπε

 Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά τώρα στα στοιχεία του αποστολέα ζητάει και αριθμό ταυτότητας. 

Ενα διαστημα που ειχαν γινει κατι απειλητικες αποστολες,το ζητουσαν και ολες οι κουριερ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
2 ώρες πριν, kite26 είπε

Ξέρει κανείς πόσο χρόνο κάνει να παραδοθεί δέμα στην Κρήτη;

Αν κρίνουμε απ' το ότι στην ηπειρωτική μπορεί να πάρει και 3 ημέρες, για παράδειγμα, δεν είναι περίεργο να πάρει έως και πέντε ημέρες για Κρήτη. Παραπάνω δεν πιστεύω. Φυσικά, μπορεί και νωρίτερα. Ανάλογα πώς θα πέσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kite26 είπε

Μου λέει: Σε διαδικασία παραδοσης-BoxNow Warehouse".

Δηλαδή τώρα είναι στα κεντρικά στην Αθήνα;

Δεν υπάρχει ενημέρωση για κάθε στάδιο, δυστυχώς, ώστε να ξέρεις πού βρίσκεται κάθε στιγμή. Η επόμενη ενημέρωση θα έρθει όταν αφήσουν το πακέτο στο locker προορισμού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, kite26 είπε

Ξέρει κανείς πόσο χρόνο κάνει να παραδοθεί δέμα στην Κρήτη;

Από Αθήνα σε Αθήνα πάντως θέλουν γύρω στις 3-4 εργάσιμες. Για επαρχία δεν έχω ιδέα. Καλή φάση τα lockers αλλά πρέπει να φτιάξουν τους χρόνους τους.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, kite26 είπε

Το status άλλαξε σε being delivered. Δεν μου έχει έρθει sms. Μάλλον το επόμενο θα πρέπει να είναι has been delivered. :)

Κάπως έτσι πάει το ιστορικό, για να το δεις στην πράξη. Σ' αυτή τη φάση, έχει πάει το PIN κι αναμένεται η παραλαβή από τον παραλήπτη. 

 

Screenshot_20230817_183926_Chrome.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, μάλλον αύριο παραλαμβάνω. Ωραία εμπειρία φαίνεται. Θα το ξαναπροτιμήσω, γιατί έχω πολύ κοντά μου κουτιά. Με έχουν κουράσει οι κούριερ, για τους γνωστούς λόγους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...