Προς το περιεχόμενο

PowerPass


YellowGr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, PedroG είπε

Πρέπει να προσέξω κάτι παιδιά; Είμαι συνδρομητής βτης ΔΕΗ Γ1 οικιακό; Μήπως έχει κάποια παγίδα και βρεθώ εκτεθειμένος ακούω διαφορά ότι θέλει προσοχή!!!

κατσε να ανοίξει πρώτα..

7 λεπτά πριν, petrakiskap είπε

Ακόμα δεν αφήνει να κάνεις κάτι. Απο το μεσημέρι είπαν.. πες απόγευμα προς βράδυ θα πω εγώ καλύτερα για να ειμαστε μέσα..

Προφανώς και θα είναι όλοι απο πάνω τώρα και θα έχει θέματα το σύστημα. Επρεπε απο χτες το αργότερο να ειχαν πει ποτε θα κανει αίτηση ο καθε αφμ. Το θέμα ομως ειναι και να τηρηθεί το χρονοδιάγραμμα , όχι οπως στο fuel pass που οποτε θέλανε  ανοίγανε μεσα στην ημέρα  άλλο αφμ και έπρεπε να είσαι απο πάνω ολη μερα να δεις αν ανοιξαν και το δικο σου. Εγώ πχ τότε τα είχα πάρει νωρίτερα απο την ημερομηνια που θα δεχόταν αίτηση ,  άλλοι πάλι τα πήραν αργότερα οταν ανοιξαν για ολους τα αφμ

αν την ανοίγουν και την κλείνουν οποτε θέλουν θα δημιουργήσει μεγαλο πρόβλημα ...

την σειρα προτεραιότητα τον αφμ ψάχνω και εγω και δεν υπαρχει καπου επίσημα..

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Λογικά θα ανοιξει με συγκεκριμένα ΑΦΜ ranges ανα μέρα (πχ πρώτες 2 μέρες οσα λήγουν σε 0, μετά σε 1 κλπ)

 Οποτε και να κάνετε την δήλωση το χρήμα θα πεσει μετά τα μεσα Ιουλίου... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, bill27 είπε

να ρωτησω βρε παιδια εγω απο δεκ εως τλος απριλιου εχω πληρωσει ρητρα γυρω στα 500+€ αυτα δλδ θα επιστραφουν ολα???

Σε καμία περίπτωση. Χονδρικά θα σου επιστραφεί το 60% της ρήτρας αν αφαιρέσεις από αυτή τις επιδοτήσεις του κράτους και τις εκπτώσεις του παρόχου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, MSc CCDSP είπε

Σε καμία περίπτωση. Χονδρικά θα σου επιστραφεί το 60% της ρήτρας αν αφαιρέσεις από αυτή τις επιδοτήσεις του κράτους και τις εκπτώσεις του παρόχου.

μαλιστα καταλαβα ευχαριστω πολυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, ant_ είπε

Τα 600 τα παιρνεις απευθειας η στα δινουν 300+300 σε δυο δοσεις?

Είπε κανένας ότι θα πάρεις 600? Το υπολόγισες μόνος σου? Είχες τόσο μεγάλη κατανάλωση?

Αν ναι, αν δικαιούσαι δηλαδή 600 τότε θα μπουν στο τραπεζικό λογαριασμό που έχεις δηλώσει από 1/7 μέχρι 15/7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω ετσι ειδα να γραφουν

Power Pass: Ανοίγει η λειτουργία της πλατφόρμας για τα 600 ευρώ - Βήμα προς βήμα η διαδικασία για την επιδότηση ρεύματος

 

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε δωρεαν παραχώρηση που εχει λήξει το 12/2021 τι κάνουμε  ?

αλλάζουμε απο εδω και ειναι οκ ?  θελει να γινει και ενημέρωση στην εφαρμογή του Taxis για μίσθωση ακίνητης περιουσίας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπέρα σε όλους! Γνωρίζετε αν είμαστε στην heron μπορούμε να κάνουμε αίτηση για το επίδομα ρεύματος; Κάποιος μου είπε ότι δεν το δικαιούμαστε όλοι! Καμιά βοήθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν πλήρωνες ρήτρα φυσικά και μπορείς. 

Δεν έχει σχέση ο παροχους. 

Αν ξέρω καλά εκτός την elin και τη ΔΕΗ σε κάποια προγράμματα όλοι οι άλλοι πάροχοι είχαν ρήτρα 

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα,

Αν το προγραμμα ρευματος ας πουμε ηταν το zero (watt&volt) που δεν ειχε ρητρα αναπροσαρμογης (τιμη χονδρικης) δεν δικαιουμαστε τιποτα; 

 

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LindianGR είπε

καλησπερα,

Αν το προγραμμα ρευματος ας πουμε ηταν το zero (watt&volt) που δεν ειχε ρητρα αναπροσαρμογης (τιμη χονδρικης) δεν δικαιουμαστε τιποτα; 

 

 

Οχι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Οχι 

Είναι σίγουρο αυτό; Θα πέσει κλάμα από πολύ κόσμο που το επέλεξε επειδή «δεν έχει ρήτρα αναπροσαρμογής».

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...