Προς το περιεχόμενο

Evia Samos Pass


ppaio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα γράφω για όποιον κάνει τον κόπο να πάει, τουλάχιστον να περάσει ωραία και να ξέρει που να πάει γιατί γύρισα όλη την περιοχή που κοιτάει στον Ευβοϊκό.

Με την σειρά που μου άρεσαν..

Για μπάνιο:

1. Porto Pefko (Γιάλτρα)

2. Χρυση Ακτή (Γιάλτρα)

3. Ροβιές 

4. Κοχύλι (Λίμνη)

Σε όλα ενώ κάποια είχαν και beach bar, δεν υπήρχε χρέωση στις ξαπλώστρες μόνο ότι πάρεις, πχ καφέ.

Το power pass πέρναγε παντού και ρωταγα και πριν κάτσω.

Για φαγητό οποίος θέλει με PM για να μην κάνουμε διαφήμιση.

 

 

Επεξ/σία από Swimmer21
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα παίδες,

Εγώ την πάτησα σαν αρχάριος και έβγαλα πάσο για Εύβοια, ενώ ήθελα Σάμο, από την ταχύτητα να μπω να προλάβω τον πανικό. Δεν ξέρω αν γίνεται με κάποιο τρόπο να μεταβιβάσω σε κάποιον την κάρτα ώστε να μην πάνε χαμένα ή κι αν αντίστοιχα υπάρχει κάποιος που να έκανε το ανάποδο λάθος, να μπορούσαμε να το "διορθώσουμε" μεταξύ μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν μπορω να καταλαβω το αλλο. γιατι δεν βγηκαν πρωτα τα αποτελεσματα του τουρισμου για ολους και μετα να ανοιξει αυτο ωστε να μπορουν να κανουν αυτοι που απορριφθηκαν? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό τώρα που τα συγκεκριμένα επιδόματα δεν έχουν κάποιο κριτήριο απόκτησης, ούτε ημερομηνιες υποβολής και λήξης αλλά είναι όποιος προλάβει σε 10 λεπτά και μετά τέλος .. Είναι Συνταγματικό? Υπάρχει ισονομία ?

Η κυβέρνηση όλων των Ελλήνων πως το βλέπει το μέτρο ? Αξιοκρατικό ?

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, ashford said:

Καλησπέρα παίδες,

Εγώ την πάτησα σαν αρχάριος και έβγαλα πάσο για Εύβοια, ενώ ήθελα Σάμο, από την ταχύτητα να μπω να προλάβω τον πανικό. Δεν ξέρω αν γίνεται με κάποιο τρόπο να μεταβιβάσω σε κάποιον την κάρτα ώστε να μην πάνε χαμένα ή κι αν αντίστοιχα υπάρχει κάποιος που να έκανε το ανάποδο λάθος, να μπορούσαμε να το "διορθώσουμε" μεταξύ μας.

Μπορείς να δώσεις τα στοιχεία της κάρτας και να τα βάλει ο άλλος στο Google Pay/Wallet.

Αλλά δύσκολα να βρεις κάποιον που έκανε το ίδιο λάθος οπότε δώσε το σε κάποιον που το έχει ανάγκη, ή σε κάποιον φίλο κλπ.

Just now, tounion said:

Αυτό τώρα που τα συγκεκριμένα επιδόματα δεν έχουν κάποιο κριτήριο απόκτησης, ούτε ημερομηνιες υποβολής και λήξης αλλά είναι όποιος προλάβει σε 10 λεπτά και μετά τέλος .. Είναι Συνταγματικό? Υπάρχει ισονομία ?

Η κυβέρνηση όλων των Ελλήνων πως το βλέπει το μέτρο ? Αξιοκρατικό ?

 

Σωστό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, deerhunter said:

καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω ο αριθμός του κινητού τηλεφωνου που θα δηλώσω στο samos pass μπορεί να μην είναι στο όνομα μου?

σας ευχαριστώ όλους

Ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tounion είπε

Αυτό τώρα που τα συγκεκριμένα επιδόματα δεν έχουν κάποιο κριτήριο απόκτησης, ούτε ημερομηνιες υποβολής και λήξης αλλά είναι όποιος προλάβει σε 10 λεπτά και μετά τέλος .. Είναι Συνταγματικό? Υπάρχει ισονομία ?

Η κυβέρνηση όλων των Ελλήνων πως το βλέπει το μέτρο ? Αξιοκρατικό ?

 

Δεν είναι οικονομικό μέτρο στήριξης του ατόμου αλλά της τοπικής οικονομίας. 

Αν χρειάζεσαι οικονομική στήριξη ως άτομο για να πας διακοπές υπάρχουν αλλά προγράμματα όπως το τουρισμός για όλους.

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, adversus είπε

Οπότε το ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΑΠΟ ΔΙΚΑΙΟΥΧΟ άγνωστο τι σημαίνει 🥲

Είναι η κατάσταση στην οποία έμεινε η αίτηση την ωρα που εξαντλήθηκαν τα πάσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, adversus είπε

Με πέταξε την ώρα που έκανα υποβολή 🥲οπότε άκυρο κι αυτό

Τί ψάχνεις στις 6μιση το απόγευμα, εδώ εμείς φάγαμε άκυρο ήδη απο τις 12:16, έχοντας μπει στις 12:00 προσπαθώντας να κάνουμε την αίτηση 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, _Biohazard_ είπε

Τί ψάχνεις στις 6μιση το απόγευμα, εδώ εμείς φάγαμε άκυρο ήδη απο τις 12:16, έχοντας μπει στις 12:00 προσπαθώντας να κάνουμε την αίτηση 😂

Ημερομηνία Τελευταίας Ενημέρωσης: Δευτέρα, 25 Ιουλίου 2022, 12:15:08  

Δε το ψάχνω τώρα 12:02 μπήκα, απλά τώρα κατάφερα να δω τι πέχτηκε με την αίτηση. 12:10 έδειχνε ότι δε δέχετε άλλες και έπειτα με άφησε να κάνω αίτηση και με πέταξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, adversus είπε

Ημερομηνία Τελευταίας Ενημέρωσης: Δευτέρα, 25 Ιουλίου 2022, 12:15:08  

Δε το ψάχνω τώρα 12:02 μπήκα, απλά τώρα κατάφερα να δω τι πέχτηκε με την αίτηση. 12:10 έδειχνε ότι δε δέχετε άλλες και έπειτα με άφησε να κάνω αίτηση και με πέταξε.

Ομοιοπαθης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι έκανα την αίτηση, επιβεβαίωσα το μέιλ και δεν λέει ούτε επεξεργασία από δικαιούχο ούτε υπό έλεγχο ούτε τίποτα. Εκκρεμεί να επιβεβαιώσω λέει το κινητό και μπορώ να μου στέλνω κωδικούς κανονικά χωρίς να μπορώ να τους βάλω. Αυτά 🙏😂 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...