Προς το περιεχόμενο

God of War Ragnarök [PS4][PS5]


CarbonFibre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, ensternistis είπε

Αφού δεν ενδιαφέρει τη πλειοψηφία των παιδιών αυτή τη περίοδο όπως λες για ποιο λόγο θεωρείς γράφουν εδώ πέρα τόσα άτομα ? 

Προφανώς η πλειοψηφια των παιδιών του forum που  ενδιαφέρονται για το παιχνίδι είναι τα παιδια που σχολιάζουν τώρα και εννοείται ότι την πλειοψηφια του κόσμου πιο πολύ την ενδιαφέρει η συλλεκτική .....

Τέλος πάντων, κάντε οτι καταλαβαίνετε γιατί εμείς για κακό προφανώς γράφουμε ότι γράφουμε.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 560
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επεσε άκυρο στην Jotnar από Public και σε μένα(11:02 παραγγελία με αντικαταβολή). Το ίδιο που λένε και στους άλλους ότι δεν θα φέρουν και θα έρθουν ελάχιστα στην Ελλάδα.

Εχω κάνει και μια Γερμανό όπου με διαβεβαίωσαν ότι θα παραλάβω!! Νιώθω ασφάλεια!!!😆

Edit: Ακυρο και από Γερμανό!😂

Επεξ/σία από CarbonFibre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CarbonFibre είπε

Επεσε άκυρο στην Jotnar από Public και σε μένα(11:02 παραγγελία με αντικαταβολή). Το ίδιο που λένε και στους άλλους ότι δεν θα φέρουν και θα έρθουν ελάχιστα στην Ελλάδα.

Εχω κάνει και μια Γερμανό όπου με διαβεβαίωσαν ότι θα παραλάβω!! Νιώθω ασφάλεια!!!😆

Edit: Ακυρο και από Γερμανό!😂

Στο γερμανο πληρωσες και εφαγες ακυρο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το πραμα με την Sony hellas και τις συλλεκτικες τους καθε φορα...ποσο για το πεος ειναι ο brand manager τους δλδ..σορρυ αλλα καθε φορα με την ψυχη στο στομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Tech Freak είπε

Και ήθελα τόσο πολύ την Jötnar! Θα δω τι παίζει με το PS Direct της Αγγλίας. Αν την βρω, θα πω στον πατέρας μου να μου την φέρει.

Δεν λες τον πατέρα σου να φέρει κ για μας ρε αλάνι ? 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το game.co.uk ήταν το μοναδικό κατάστημα που έφερνε τις Jötnar και Collector's στην Αγγλία. Στο κατάστημα αυτό σε λιγότερο από 5 λεπτά έγιναν "out of stock". Τώρα, στο PS Direct της Αγγλίας αναγράφει "coming soon" και στις τρεις εκδόσεις (Jötnar, Collector's, Standard). Οπότε, αναμένουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Tech Freak είπε

Το game.co.uk ήταν το μοναδικό κατάστημα που έφερνε τις Jötnar και Collector's στην Αγγλία. Στο κατάστημα αυτό σε λιγότερο από 5 λεπτά έγιναν "out of stock". Τώρα, στο PS Direct της Αγγλίας αναγράφει "coming soon" και στις τρεις εκδόσεις (Jötnar, Collector's, Standard). Οπότε, αναμένουμε. 

θα το φέρουν και τα amazon. Από την στιγμή που βλέπεις σε amazon ότι προσωρινά μη διαθέσιμο είναι έτοιμο για listing. 

Απλά το κακό με τα amazon είναι ότι δεν ανοίγουν τις παραγγελίες αμέσως για όλες τις χώρες και εκεί μάλλον θα την πατήσουμε. Η άλλη ελπίδα μετά είναι το πλαίσιο που είναι και αυτό σίγουρο να φέρει κομμάτια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βρήκα κλήση στο κινητό και κάλεσα πίσω αλλά μάλλον η κοπελιά αν και εξαιρετικά εξυπηρετική και πρόθυμη δεν ήταν ίσως πλήρως ενημερωμένη. Μου είπε ότι όντως με καλέσανε αλλά επειδή είχα καλέσει και εγώ (εγώ δεν πήρα ποτέ τηλέφωνο). Επέμενε πως η παραγγελία μου ισχύει κανονικά για τη Jotnar edition... βλέπω να έρχεται και εμένα το άκυρο αλλά τέλος πάντων.

Σφυρίξτε αν ανοίξει σε κανένα αμαζον έστω ο απλός κολέκτορας να ρίξω και εκεί μια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/7/2022 στις 5:11 ΜΜ, shodan είπε

Εγώ βρήκα κλήση στο κινητό και κάλεσα πίσω αλλά μάλλον η κοπελιά αν και εξαιρετικά εξυπηρετική και πρόθυμη δεν ήταν ίσως πλήρως ενημερωμένη. Μου είπε ότι όντως με καλέσανε αλλά επειδή είχα καλέσει και εγώ (εγώ δεν πήρα ποτέ τηλέφωνο). Επέμενε πως η παραγγελία μου ισχύει κανονικά για τη Jotnar edition... βλέπω να έρχεται και εμένα το άκυρο αλλά τέλος πάντων.

Σφυρίξτε αν ανοίξει σε κανένα αμαζον έστω ο απλός κολέκτορας να ρίξω και εκεί μια.

Τι έγινε τελικά; Σου την ακύρωσαν κι εσένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, μέχρι στιγμής δεν με έχει πάρει κανείς τηλέφωνο και η κατάσταση της παραγγελίας παραμένει σε εκτεταμένη αναζήτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εμένα που με πήραν προχθές για ακύρωση από public ακόμα σε εκτεταμένη αναζήτηση φαίνεται η παραγγελία μου.

Εντωμεταξύ πριν με πάρουν τηλέφωνο τους είχα στείλει email αν θα παραλάβω σίγουρα και μου απάντησαν τη μέρα αφού με πήραν τηλέφωνο για την ακύρωση ότι:

"Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως είμαστε στην διαδικασίας αναζήτησης του προιόντος  GOD OF WAR RAgnarok Jotnar  της παραγγελίας σας Cxxxx στο δίκτυο προμηθευτών μας και μόλις έχουμε ενημέρωση για το χρόνο παράδοσης θα επικοινωνήσουμε εκ νέου μαζί σας . Σας διαβεβαιώνουμε ότι συνεχίζουμε την προσπάθεια μας για την παραλαβή της παραγγελίας σας το συντομότερο δυνατό"

Προφανώς κονσέρβα αλλά δείχνει τη σοβαρή οργάνωση συγκεκριμένων Ελληνικών καταστημάτων.

Επίσης Γερμανό που με πήραν προχθές για ακύρωση ακόμα φαίνεται ενεργή η παραγγελία. Θα κάτσω μερικές μέρες έτσι να τους χαζέψω να δω πότε θα επιστρέψουν τα λεφτά  :D

 

Επεξ/σία από CarbonFibre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...