Προς το περιεχόμενο

God of War Ragnarök [PS4][PS5]


CarbonFibre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 23/7/2022 στις 10:22 ΠΜ, CarbonFibre είπε

Και εμένα που με πήραν προχθές για ακύρωση από public ακόμα σε εκτεταμένη αναζήτηση φαίνεται η παραγγελία μου.

Εντωμεταξύ πριν με πάρουν τηλέφωνο τους είχα στείλει email αν θα παραλάβω σίγουρα και μου απάντησαν τη μέρα αφού με πήραν τηλέφωνο για την ακύρωση ότι:

"Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως είμαστε στην διαδικασίας αναζήτησης του προιόντος  GOD OF WAR RAgnarok Jotnar  της παραγγελίας σας Cxxxx στο δίκτυο προμηθευτών μας και μόλις έχουμε ενημέρωση για το χρόνο παράδοσης θα επικοινωνήσουμε εκ νέου μαζί σας . Σας διαβεβαιώνουμε ότι συνεχίζουμε την προσπάθεια μας για την παραλαβή της παραγγελίας σας το συντομότερο δυνατό"

Προφανώς κονσέρβα αλλά δείχνει τη σοβαρή οργάνωση συγκεκριμένων Ελληνικών καταστημάτων.

Επίσης Γερμανό που με πήραν προχθές για ακύρωση ακόμα φαίνεται ενεργή η παραγγελία. Θα κάτσω μερικές μέρες έτσι να τους χαζέψω να δω πότε θα επιστρέψουν τα λεφτά  :D

 

Σου έκαναν κι εσένα πρόταση από τα Public να αγοράσεις την Collector's Edition αντί της Jötnar μετά την ακύρωση;

Επεξ/σία από Tech Freak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ας αλλάξει καποιος τον τίτλο σε: προπαραγγελιες,  εξέλιξη αγορών και άκυρα του God of war Ragnarok 

Επεξ/σία από Eddy_Gordo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα την πρωτοβουλία και άνοιξα ένα θέμα σχετικά με τις συλλεκτικές εκδόσεις. Αν το βρίσκουν σωστό οι admin ας μεταφέρουν τις σχετικές συζητήσεις εκεί προκειμένου να μείνει το θέμα καθαρό.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Eddy_Gordo είπε

Ας αλλάξει καποιος τον τίτλο σε: προπαραγγελιες,  εξέλιξη αγορών και άκυρα του God of war Ragnarok 

Ε αντε πειτε τιποτα για το ιδιο το Game τοτε. Περιμενω

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/7/2022 στις 12:06 ΠΜ, SabotazNic είπε

Ε αντε πειτε τιποτα για το ιδιο το Game τοτε. Περιμενω

Ανοιχτηκε θεμα του παιχνιδιού  με μόνο νέο την ημερομηνία κυκλοφορίας, ένα τρέιλερ του παιχνιδιού 30" και τα υπόλοιπα βίντεο ήταν με παρουσιάσεις των  συλλεκτικων εκδοσεων και τίποτε άλλο. Δεν συντρέχει λόγος να γεμίζουμε 7 σελίδες με το που παραγγέλνουμε , τι και πως και εάν θα παραλαβουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/7/2022 στις 8:05 ΠΜ, ilias78 είπε

Δεν αφορά το game όμως 🥴

Πάντως εγώ ακόμα καμία ειδοποίηση από public (jotnar) ή sony center (collectors) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το παιχνίδι βγαίνει σε λιγότερο από 3 μήνες και gameplay δεν έχουμε δει . Ας αφήσουν τα  μάρκετινγκ και να δείξουν gameplay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, CarbonFibre είπε

Το παιχνίδι βγαίνει σε λιγότερο από 3 μήνες και gameplay δεν έχουμε δει . Ας αφήσουν τα  μάρκετινγκ και να δείξουν gameplay.

Γι'αυτό μίλησα για μάρκετινγκ. Σε κάνει να το θες να σου κλείνει το μάτι σε φάση "είναι γαμάτο" από το τρόπο που σου θυμίζουν - σερβίρουν την ιστορία. Δεν έχεις δει  καν gameplay κάτι κ σε κάνει να λες το θέλω. Ίδιο gameplay θα νε ihmo με αρκετά περισσότερο χρόνο παιξίματος κ με μια όμορφη αλλά σκληρή ιστορία που θα ψοφολογαει οριστικά τον κράτος για να κλείνουν το κεφάλαιο. Δεν είναι σποιλερ απλά εικασία φαντασία δική μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...