Προς το περιεχόμενο

Συλλεκτικές εκδόσεις


pictorino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 844
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 λεπτά πριν, manos_777 είπε

Είσαστε έτοιμοι για spiderman 2;;

Αν εννοείς για τη συλλεκτική προσωπικά μου φάνηκε πολύ φτωχή. Ωραίο το figure αλλά αυτό και ένα άδειο steelbook δεν μου λένε κάτι. Δεν θα πω όχι σε μερικές φωτογραφίες- unboxing από όσους την τιμήσουνε βέβαια!😁

 

Αν εννοείς για το παιχνίδι φυσικά! Bring it on!! 😁

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις επικοινώνησαν από Πλαίσιο για collectors + disc. Λέει θα τα στείλουν και τα 2 την Παρασκευή. Ελπίζω απλά να έλεγε έτσι το παιδί και όντως φύγουν αρκετά αύριο κιόλας. 

Δεν ήθελα να παραλάβω αυτήν που έχω από Public μετά την τραγική αντιμετώπιση με την χρεωμένο collectors ragnarok ως jotnar και 3 μήνες να πάρω τα χρήματα πίσω, αλλά αν το στείλουν αύριο και παραλάβω Παρασκευή ως συνήθως, ε θα παραλάβω εκείνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαθέσιμη για προπαραγγελία η collectors του Spiderman 2 στο Γερμανό.

https://www.germanos.gr/product/gaming/pre-orders-gaming/ps5-pre-orders/marvels-spider-man-2-collectors-edition-ps5/?productId=20424396&fname=&fvalue=

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμολογήθηκαν και είναι έτοιμες προς αποστολή και από Public και από Πλαίσιο. 

Το πλαίσιο έχει κανείς εικόνα αν τα στέλνει 1 μέρα πριν? Public τις έχω λάβει όλες day 1. Το πλαίσιο με ανησυχεί γτ στο τηλ είπαν ότι θα φύγουν από αυτούς αύριο, αλλά τις βλέπω έτοιμες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Τιμολογήθηκαν και είναι έτοιμες προς αποστολή και από Public και από Πλαίσιο. 

Το πλαίσιο έχει κανείς εικόνα αν τα στέλνει 1 μέρα πριν? Public τις έχω λάβει όλες day 1. Το πλαίσιο με ανησυχεί γτ στο τηλ είπαν ότι θα φύγουν από αυτούς αύριο, αλλά τις βλέπω έτοιμες 

Πλαίσιο συνήθως μια μέρα νωρίτερα στέλνουν αλλά και εγώ από όσα άκουσα παντού λένε ότι από αύριο θα φύγουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φιγούρα πάντως όντως τα σπάει. Την είδα σε κάτι unboxing στο YouTube κ είναι φανταστικη. Οπως επίσης κ το steelbook. Κρίμα που αλλαξαν την πολιτική τους με τους κωδικούς για το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, ilias78 είπε

Κρίμα που αλλαξαν την πολιτική τους με τους κωδικούς για το παιχνίδι.

Σε τι αναφέρεσαι? Η sony έχει σταματήσει καιρό να βγάζει deluxe φυσικές εκδόσεις (έβγαλε καθόλου σε αυτήν την γενιά? Δεν έχω παρατηρήσει). Τα pre order bonus τα λάμβανα με email. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Σε τι αναφέρεσαι? Η sony έχει σταματήσει καιρό να βγάζει deluxe φυσικές εκδόσεις (έβγαλε καθόλου σε αυτήν την γενιά? Δεν έχω παρατηρήσει). Τα pre order bonus τα λάμβανα με email. 

Εννοώ που στις συλλεκτικές βάζουν  ψηφιακά τα games ( κωδικους) κ όχι κανονικό δισκάκι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Σε τι αναφέρεσαι? Η sony έχει σταματήσει καιρό να βγάζει deluxe φυσικές εκδόσεις (έβγαλε καθόλου σε αυτήν την γενιά? Δεν έχω παρατηρήσει). Τα pre order bonus τα λάμβανα με email. 

Το Horizon και το Gran Turismo 7 είχαν special edition πάντως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...