Προς το περιεχόμενο

Συλλεκτικές εκδόσεις


pictorino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 823
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει ανεβεί στο site της Bandai το επερχόμενο RPG του έργου του Akira Toriyama το Sand Land.

https://store.bandainamcoent.eu/sand-land-physical-full-game-ps5-collectors-edition-eu/
 

Φαίνεται τίμια συλλεκτική και το game υποσχόμενο. Δεν ξέρω αν φάμε bait λόγω Toriyama, αλλά εγώ το συγκεκριμένο manga δεν το ήξερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Charismo είπε

Δεν βλέπω συχνά Collector’s σε DLC η αλήθεια είναι.

Καλά απίθανο είναι αλλά είναι απλά η επιθυμία ενός ονειροπώλου😁

Περιμένω μια συλλεκτική που να γουστάρω πολύ και δεν βλέπω κάτι στο άμεσο μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανακοινώθηκαν η συλλεκτική έκδοση για το Elden Ring: Shadow of the Erdtree (250€) και το κράνος του Messmer the Impaler (190€). Τα 2 αυτά αντικείμενα (αντίστοιχα) αποτελούσαν την premium collector's edition στο "βασικό" παιχνίδι, η οποία κόστιζε 260€!

https://store.bandainamcoent.eu/elden-ring-physical-full-game-ps5-shadow-of-the-erdtree-collector-edition/

https://store.bandainamcoent.eu/elden-ring-helmet-of-messmer-the-impaler/

 

 

elden-ring-shadow-of-the-erdtree-helmet-of-messmer-the-impaler-5__52043.jpg

elden-ring-shadow-of-the-erdtree-helmet-of-messmer-the-impaler-gallery__92462.jpg

elden-ring-shadow-of-the-erdtree-helmet-of-messmer-the-impaler-gallery-2__03011.jpg

839593_gen_a.webp

Επεξ/σία από pictorino
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 minutes ago, pictorino said:

.Αν δεν κάνω λάθος τα 2 αυτά αντικείμενα αποτελούσαν την premium collector's edition στο "βασικό" παιχνίδι, η οποία κόστιζε 300€ ( ; ).

Κανεις λαθος, οι συλλεκτικες τους base game ειχαν τελειως διαφορετικο περιεχομενο.
Φιγουρα και κρανος της Μalenia, αυτα ειναι νεου χαρακτηρα που θα παρουσιαστει στο dlc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 minutes ago, sleepychris said:

Κανεις λαθος, οι συλλεκτικες τους base game ειχαν τελειως διαφορετικο περιεχομενο.
Φιγουρα και κρανος της Μalenia, αυτα ειναι νεου χαρακτηρα που θα παρουσιαστει στο dlc.

Προσέθεσα το "αντίστοιχα" σε παρένθεση. Αν υπολογίζω σωστά η αύξηση είναι σχεδόν 70%!

Επεξ/σία από pictorino
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, pictorino είπε

Προσέθεσα το "αντίστοιχα" σε παρένθεση. τα υπολογίζω σωστά η αύξηση είναι σχεδόν 70%!

Σωστά τα λές, ειδικά αν υπολογίσουμε ότι μιλάμε για συλλεκτική έκδοση dlc/expansion, και το κόστος ανεβαίνει και άλλο αν δεν έχεις το κανονικό παιχνίδι ήδη.

Αρμέγει όσο μπορεί η Bandai Namco.

image.jpeg.dcdb06db43ebeb5c3303ab1586dcc310.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Σωστά τα λές, ειδικά αν υπολογίσουμε ότι μιλάμε για συλλεκτική έκδοση dlc/expansion, και το κόστος ανεβαίνει και άλλο αν δεν έχεις το κανονικό παιχνίδι ήδη.

Αρμέγει όσο μπορεί η Bandai Namco.

image.jpeg.dcdb06db43ebeb5c3303ab1586dcc310.jpeg

 

1 ώρα πριν, pictorino είπε

Ανακοινώθηκαν η συλλεκτική έκδοση για το Elden Ring: Shadow of the Erdtree (250€) και το κράνος του Messmer the Impaler (190€). Τα 2 αυτά αντικείμενα (αντίστοιχα) αποτελούσαν την premium collector's edition στο "βασικό" παιχνίδι, η οποία κόστιζε 260€!

https://store.bandainamcoent.eu/elden-ring-physical-full-game-ps5-shadow-of-the-erdtree-collector-edition/

https://store.bandainamcoent.eu/elden-ring-helmet-of-messmer-the-impaler/

 

 

elden-ring-shadow-of-the-erdtree-helmet-of-messmer-the-impaler-5__52043.jpg

elden-ring-shadow-of-the-erdtree-helmet-of-messmer-the-impaler-gallery__92462.jpg

elden-ring-shadow-of-the-erdtree-helmet-of-messmer-the-impaler-gallery-2__03011.jpg

839593_gen_a.webp

 

Νομίζω κατάλαβαν ότι έδωσαν σε νορμάλ τιμή την collector's & premium collector's edition του Elden ring τότε  και σε armored core & SOTE κάνουν ό,τι μπορούν για να βγάλουν τα σπασμένα. Τεράστιο φάουλ το ότι ενώ είναι πιο φτωχή από εκείνη που κυκλοφόρησε 2 χρόνια πριν είναι 60 ευρώ ακριβότερη. Όσο και να μου αρέσει το βρίσκω too much. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, George kostoulas είπε

Παίδες, νομίζω πως δίνει το παιχνίδι και το dlc μαζί. Μόλις προχώρησα σε παραγγελία 

Screenshot_20240222_010248_Chrome.jpg

Δίνει μόνο voucher για το DLC. Σου τονίζει ότι χρειάζεται το base game για να παίξεις. Καλορίζικο πάντως! 

Screenshot_20240222-011827.jpg

Screenshot_20240222-011855.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου φαίνεται ακριβή για αυτά που προσφέρει. 

Τουλάχιστον αν έδινε δισκάκι με το base game μαζί με το DLC θα το άκουγα.

Αλλά βαδίζουν στο δρόμο που χάραξε η Sony. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοίτα που οι ευχές μου βγήκαν για συλλεκτική  Shadow of the Erdtree.😁

Θα έπρεπε να έχουν και το κράνος σε αυτή την τιμή αλλά ακολούθησαν το δρόμο της απληστίας και αυτοί.

Μιας και έχω και τους πόντους και μου βγαίνει -20% λιγότερο έριξα μια παραγγελία collectors μαζί με κράνος. 

Έπρεπε να πάει σετ με το κράνος της Malenia. 😁

Μην ξεχνάτε να χρησιμοποιείτε όσοι έχετε πόντους στο store της Bandai για -20% στην παραγγελία σας.

Επεξ/σία από CarbonFibre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...