Προς το περιεχόμενο

Συλλεκτικές εκδόσεις


pictorino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρω ότι δεν είναι συλλεκτική με την κλασική έννοια αλλά νομίζω ότι μπορεί να ενδιαφέρει

Φυσική έκδοση του Baldur's Gate 3 διαθέσιμη τώρα για preorder και χρόνος παράδοσης Q1 2024 στα 80€.

Σύμφωνα με τη Larian θα είναι διαθέσιμη μόνο από το δικό της κατάστημα.

https://eu.merch.larian.com/en/products/baldur-s-gate-3-deluxe-edition-ps5

image.jpeg.d3b3e5f810af9499486f8189e88cbfc6.jpeg

Επεξ/σία από CarbonFibre
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 823
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://www.naughtydog.com/blog/the_last_of_us_part_ii_remastered_announcement?sf183942374=1

image.png.63d6c74185164f08b9156041d3f7e99e.png

The Last of Us Part II Remastered W.L.F. Edition, which will be exclusively available direct from PlayStation in select markets (United States, United Kingdom, Germany, France, Benelux, Italy, Spain, Portugal, and Austria)

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Fulgore said:

https://www.naughtydog.com/blog/the_last_of_us_part_ii_remastered_announcement?sf183942374=1

image.png.63d6c74185164f08b9156041d3f7e99e.png

The Last of Us Part II Remastered W.L.F. Edition, which will be exclusively available direct from PlayStation in select markets (United States, United Kingdom, Germany, France, Benelux, Italy, Spain, Portugal, and Austria)

Κρίμα που θα κυκλοφορήσει μόνο μέσω Playstation direct γιατί οι scalpers θα κάνουν πάρτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, pictorino είπε

Κρίμα που θα κυκλοφορήσει μόνο μέσω Playstation direct γιατί οι scalpers θα κάνουν πάρτι.

Τα ίδια όπως με την firefly. 250-300 μολις εξαντληθεί και θα μας πουν "άμα θέλετε κιόλας". Well, έτσι κι αλλιώς θεωρώ κοροϊδία το συγκεκριμένο remaster λόγω του πόσο πρόσφατα βγήκε το προηγούμενο και τις μικρές αναβαθμίσεις που θα έχει. Όχι πως δε θα το έπαιρνα αν είχα την ευκαιρία. Για αρχή όμως 10 ευρώ upgrade και μετά used για συλλογή. 

Επεξ/σία από Fincharos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ τις ίδιες σκέψεις κάνω , θυμάμαι επίσης ότι ποτέ δεν πρόλαβα την Firefly Edition όπως θα γίνει και με αυτήν.Τουλάχιστον κάποια μέρα θα πάρω σε χαμηλή τιμή την έκδοση του PS5 για να συμπληρώσω την συλλογή και μόνο και να μπει ραφάκι όπως όλα τα άλλα που έχω μαζέψει! 

IMG_20231118_185528.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Tifa_LockHeart είπε

θυμάμαι επίσης ότι ποτέ δεν πρόλαβα την Firefly Edition

Δεν νομιζω να κυκλοφορησε καν Ελλαδα εστω απο καποιο καταστημα, και αν κυκλοφορησε απο κανα γκουχκλαμπκονσολαςγκουχ, θα το καβατζωσαν για τους τακτικους τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Tifa_LockHeart είπε

Και εγώ τις ίδιες σκέψεις κάνω , θυμάμαι επίσης ότι ποτέ δεν πρόλαβα την Firefly Edition όπως θα γίνει και με αυτήν.Τουλάχιστον κάποια μέρα θα πάρω σε χαμηλή τιμή την έκδοση του PS5 για να συμπληρώσω την συλλογή και μόνο και να μπει ραφάκι όπως όλα τα άλλα που έχω μαζέψει! 

IMG_20231118_185528.jpg

Ποτέ δεν εμφανίστηκε Ελλάδα. Αρχικά ήταν ps direct Αμερικής και μετά σε διάφορα ps direct. Εμείς εφόσον δεν έχουμε δεν εξυπηρετουμαστε. Προσωπικά επειδή αγαπώ τα the last of us (κυρίως το πρώτο) θα ήθελα την firefly αλλά ακόμα και γνωστό από Αγγλία να έβαζα να κλείσει κομμάτι και να το στείλει, στην Ευρώπη ούτε με δισκάκι δε βγήκαν. Κωδικό είχε μέσα. Ύψιστη κοροϊδία. Έχω το the last of us remastered steelbook edition ps4, τη συλλεκτική του part ii, the last of us part 1 ps5. Tους έχω τιμήσει αρκετά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fincharos είπε

Ποτέ δεν εμφανίστηκε Ελλάδα. Αρχικά ήταν ps direct Αμερικής και μετά σε διάφορα ps direct. Εμείς εφόσον δεν έχουμε δεν εξυπηρετουμαστε. Προσωπικά επειδή αγαπώ τα the last of us (κυρίως το πρώτο) θα ήθελα την firefly αλλά ακόμα και γνωστό από Αγγλία να έβαζα να κλείσει κομμάτι και να το στείλει, στην Ευρώπη ούτε με δισκάκι δε βγήκαν. Κωδικό είχε μέσα. Ύψιστη κοροϊδία. Έχω το the last of us remastered steelbook edition ps4, τη συλλεκτική του part ii, the last of us part 1 ps5. Tους έχω τιμήσει αρκετά. 

Εγώ χαίρομαι που βρήκα και έχω στην κατοχή μου την Joel Edition Last of Us για PS3. Aυτό θεωρώ είναι το πιο σπάνιο από τα κομμάτια της συλλογής μου για Last of us. Και ήμουν τυχερός το πήρα από παιδί μέσα από το Insomnia σε πάρα πολύ καλή κατάσταση, αλλα και σε πολύ φυσιολογική τιμή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MrZeroGR είπε

Είχε βγάλει το Public την Collector's του Gotham Knights για PS5 στα 150€ αλλά εξαντλήθηκε...

Αξίζει σε αυτά τα λεφτά η συλλεκτική. Επίσης σαν παιχνίδι αξίζει;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους, ξέρω ότι το thread δεν είναι για πωλήσεις, αλλά δίνω την premium collectors του νέου Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections στα 150(στην τιμή της απλης συλλεκτικής)για να φύγει (169 μου κόστισε μαζί με τα μεταφορικά και κουπονι 20%). Αν κάποιος ενδιαφέρεται ας απαντήσει εδώ ή ας στείλει DM. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...