Προς το περιεχόμενο

Δεν λαμβάνω sms επιβεβαίωσης από το Instagram


Elenak_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας 

Χτες το Instagram με πέταξε έξω και από τότε δεν έχω καταφέρει να ξανα συνδεθώ.

Έχω 2factors authentication και όταν βάζω τον κωδικό μου και πρέπει να επιβεβαιώσω τον κωδικό ασφαλείας δεν μου έρχεται κανένα email. Ούτε οι εφεδρικό κωδικοί μου δουλεύουν. Έκανα επαναφορά κωδικού τίποτα πάλι. Ούτε το email ούτε το κινητό έχουν αλλαχθεί απλά δεν μου έρχεται μήνυμα από το Instagram στο κινητό με τον κωδικό.

Δοκίμασα να κάνω επανεκκίνηση κινητού,wifi, διέγραψα και κατέβασα ξανά την εφαρμογή τίποτα δεν μπορεί να γίνει η επιβεβαίωση για να μπώ χωρίς να μου το έχουν χακάρει. Δεν ξέρω ούτε τι φταίει ούτε τι μπορώ να κάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...
  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 ώρες πριν, Matoulakt είπε

Καλησπέρα έπαθα ακριβώς το ίδιο σήμερα, πως βρήκες λύση σε αυτό;

Το έλυσα μετά από πολλά email με το Instagram και με φώτο ταυτοποιήσης.

Σε αυτό το email έστελνα [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΤΟ ΕΠΑΘΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ.ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ?

ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ? ΤΑ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΛΑ.ΔΕΝ Μ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΠΙΒΑΙΒΕΩΣΗΣ. ΔΕΝ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΛΛΟ ΑΡΙΘΜΟ ΚΙΝΗΤΟΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα σας, αντιμετωπίζω από το Σάββατο το ίδιο θέμα. Άκουσα και από άλλους ότι μετά από κάποιες μέρες ξεκόλλησε μόνο του. Εσείς πώς το λύσατε; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 19/6/2023 στις 7:25 ΜΜ, Nefelimtz είπε

Καλησπερα το ίδιο ακριβώς έπαθα και εγώ χθες το βράδυ , ξέρεις κανένας κάποια λύση ; Τι μπορώ να κάνω;

Βρήκες κάποια λύση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλήσπερα! Εχθές έπαθα το ίδιο ακριβώς πράγμα και από τότε δεν μπορώ να συνδεθώ ενώ βάζω σωστά τον αριθμό του κινητού μου. Προσπάθησα, έσβησα την εφαρμογή, το κινητό αλλά πάλι τίποτα. Τι λύσεις υπάρχουν; ισχύει ότι μετά από κάποιες μέρες ξεκολλάει μονό του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Kwstas_sprs είπε

Καλήσπερα! Εχθές έπαθα το ίδιο ακριβώς πράγμα και από τότε δεν μπορώ να συνδεθώ ενώ βάζω σωστά τον αριθμό του κινητού μου. Προσπάθησα, έσβησα την εφαρμογή, το κινητό αλλά πάλι τίποτα. Τι λύσεις υπάρχουν; ισχύει ότι μετά από κάποιες μέρες ξεκολλάει μονό του;

Αν βρεις κάποια λύση ενημέρωσε με 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Elpi12 είπε

Αν βρεις κάποια λύση ενημέρωσε με 

Έχω στείλει στο μειλ που αναφέρεται πιο πάνω ενώ έχω κάνει αναφορά από δεύτερο λογαριασμό. Μίλησα και με την εταιρία κινητής τηλεφωνίας για το ξεμπλοκάρισμα των 5ψήφιων αλλά ακόμα τίποτα. Εσύ έχεις κάνει κάτι διαφορετικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Kwstas_sprs είπε

Έχω στείλει στο μειλ που αναφέρεται πιο πάνω ενώ έχω κάνει αναφορά από δεύτερο λογαριασμό. Μίλησα και με την εταιρία κινητής τηλεφωνίας για το ξεμπλοκάρισμα των 5ψήφιων αλλά ακόμα τίποτα. Εσύ έχεις κάνει κάτι διαφορετικό;

Έχω στειλει 3 mail και τίποτα όχι τίποτα διαφορετικό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Kwstas_sprs είπε

Έχω στείλει στο μειλ που αναφέρεται πιο πάνω ενώ έχω κάνει αναφορά από δεύτερο λογαριασμό. Μίλησα και με την εταιρία κινητής τηλεφωνίας για το ξεμπλοκάρισμα των 5ψήφιων αλλά ακόμα τίποτα. Εσύ έχεις κάνει κάτι διαφορετικό;

Λοιπόν εγώ μπήκα… μπήκα από μια συσκευή που είχα ξαναμπεί στο παρελθόν και μου ηρθε κανονικά ο κωδικός επαλήθευσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Elpi12 είπε

Λοιπόν εγώ μπήκα… μπήκα από μια συσκευή που είχα ξαναμπεί στο παρελθόν και μου ηρθε κανονικά ο κωδικός επαλήθευσης

Καλησπέρα! Μπήκα και εγώ εχθές το βράδυ, έβαλα έναν άλλον αριθμό κινητού και πήγε κανονικά το μήνυμα και μπηκα! Έβαλα από εδώ και πέρα να παίρνω κωδικό από εφαρμογή και όχι με μήνυμα ώστε να μην το ξαναπάθω! Προτείνω να κάνεις το ίδιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...