Προς το περιεχόμενο

Δεν λαμβάνω sms επιβεβαίωσης από το Instagram


Elenak_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 ώρες πριν, Getta Robo είπε

Υπαρχει προβλημα με την υπηρεσια. Σε αλλους δεν λειτουργει η εφαρμογη, αλλοι εχουμε ασυμβατοτητες με διαφορα προγραμματα.

Με ειχε κλειδωσει επισης το instagram και δεν λαμβανα κωδικο. Αρχικως το ξεπερασα με τα προγραμματα PaleMoon και Maxthon, αλλα σταματησαν να λειτουργουν, και πλεον μπορω να το χρησιμοποιω μονο απο τον Firefox, αφου μου στελνει απο εκει κωδικους κτλ.

Αρχικως ημουν εκτος για εναμιση μηνα και ειχα ακριβως το ιδιο μηνυμα. Ειναι κοινο για ολους. Δοκιμασε να μπεις με καποιο αλλο προγραμμα, ισως λειτουργησει η ανακτηση ετσι.

το δοκιμασα με ολα τα παραπανω και παλι δεν γινεται τιποτα υπαρχει κατι αλλο που μπορω να κανω?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 minutes ago, silliaaa said:

το δοκιμασα με ολα τα παραπανω και παλι δεν γινεται τιποτα υπαρχει κατι αλλο που μπορω να κανω?

Μπορεις να δοκιμασεις ξανα τα παραπανω σε διαφορετικο δικτυο; Πχ αν εισαι σε vodafone να βρεις wifi cosmote. Μια φορα επιασε το παραπανω σε εμενα.

Ο λογαριασμος σου ειναι συνδεμενος με το facebook; αν ναι υφισταται μια ακομα διαδικασια ανακτησης ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά δεν λαμβάνω sms επαλήθευσης στον αριθμό μου στο ινστα εδώ και μια μέρα,  έχω αλλάξει κωδικούς κτλ , αλλά τίποτα,  τι κάνω γνωρίζει κάποιος;;; ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...