Προς το περιεχόμενο

Η Apple κυκλοφορεί το iOS 16.0.2 διορθώνοντας το bug με το τρεμόπαιγμα της κάμερας των iPhone 14 Pro


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, inetien12 είπε

Εσεις με τα πολλα λεφτα και το iphone του 1.5 Κ

Σας ευχομαι καλο update 😈

Θα ειμαστε παλι κοντα με το επομενο bug 

Τι να κάνουμε τώρα, δεν είναι τα iPhone για τον καθένα!😊

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

28 λεπτά πριν, koutsis είπε

Μάντεψε. Οι ναυαρχιδες android έχουν κι αυτές πλέον πάνω από χιλιάρικο. Άρα όχι 3 αλλά το πολύ μια μπορείς να αγοράσεις με αυτά τα λεφτά. Καλά το " λιγότερα σφάλματα και καλύτερη υποστήριξη" μόνο σαν αστείο μπορώ να το εκλάβω!

Ακριβώς όπως τα λες. Αν υπήρχε ένα τέτοιο πρόβλημα σε xiaomi ή Samsung να δω πόσο καιρό θα περίμεναν για το update. Την Apple την πληρώνεις και έχεις υποστήριξη… σε λίγες μέρες έβγαλε update…

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Titos301 είπε

μα αφου οι εφαρμογες εφταιγαν μας ελεγαν εδω οι apple insomniacs 🤡

...μόλις είδα την είδηση και νομίζω και εγώ κάτι τέτοιο διάβαζα πως ευθύνονται οι εφαρμογές τρίτων που ακόμα δεν έχουν ενημερώσει τις εφαρμογές τους....

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, NickTG είπε

Μπορεί και 4 ναυαρχίδες! 

Γενικά αγοράζεις 1 και απλά μένουν κάποια λίγα ή παραπάνω ρέστα εφόσον μιλάμε για φρέσκα μοντέλα. Επίσης θα έχουν σίγουρα χειρότερο SoC και μέχρι να βγουν καινούρια μοντέλα και χειρότερη οθόνη.

Υποστήριξη τι εννοείς? Ποιο android έχει περισσότερα χρόνια υποστήριξη?

Εν τω μεταξύ αγοράζω αποκλειστικά android αλλά τι νόημα έχει να λέμε πράγματα που δεν ισχύουν? 

α. Το Mix3 μου είναι με AMOLED από το 2017, το αγόρασα κάτω από 200€. Δεν θα πιεστούν πολλοί με το ζήτημα οθόνη αν πάνε σε Xiaomi μεριά. Είναι ότι πιο όμορφο έχω δει από 90% στραβή γωνία θέασης σε μόνιτορ - στη ζωή μου.

β. Ποια android χαλάνε; Δεν μου έχει χαλάσει Xiaomi στη ζωή μου (κάτοχος Mi3, Mi6, Mix3) από το 2012. Νόμιζα πως τα κινητά πια δεν χαλάνε, παρά μόνο μπαίνουν στη θάλασα ή πέφτουν από μπαλκόνι για να τ' αλλάξεις. Αν υπήρχε εγγύση για αυτές τις περιπτώσεις μόνο θα έβλεπα μετά από ποιο έτος χαλάνε πραγματικά.

 

Κάθε εταιρεία, διαφορετική εμπειρία όμως φαντάxiaomi..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xaris1990 είπε

Με 1.5Κ 💸💰💸💰 θα μπορούσε κάποιος να αγοράσει 2 για να μην πω 3 ναυαρχίδες Android με πολύ καλύτερα χαρακτηριστικά λιγότερα σφάλματα και καλύτερη υποστήριξη αλλά ΔΕΝ.......😅😀😅😀😅😀

Οι 4 κατάλαβαν σίγουρα ότι trollάρω..😀😅😀😅😀😅😀😅

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, JiovanniGeorgeo είπε

α. Το Mix3 μου είναι με AMOLED από το 2017, το αγόρασα κάτω από 200€. Δεν θα πιεστούν πολλοί με το ζήτημα οθόνη αν πάνε σε Xiaomi μεριά. Είναι ότι πιο όμορφο έχω δει από 90% στραβή γωνία θέασης σε μόνιτορ - στη ζωή μου.

β. Ποια android χαλάνε; Δεν μου έχει χαλάσει Xiaomi στη ζωή μου (κάτοχος Mi3, Mi6, Mix3) από το 2012. Νόμιζα πως τα κινητά πια δεν χαλάνε, παρά μόνο μπαίνουν στη θάλασα ή πέφτουν από μπαλκόνι για να τ' αλλάξεις. Αν υπήρχε εγγύση για αυτές τις περιπτώσεις μόνο θα έβλεπα μετά από ποιο έτος χαλάνε πραγματικά.

 

Κάθε εταιρεία, διαφορετική εμπειρία όμως φαντάxiaomi..

Γιατι να βλεπεις με 90° γωνια? 😛 Εκτος αν απλα ετυχε.. Αλλα δεν το λες κριτήριο για αγορα σιγουρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπο

1 ώρα πριν, xaris1990 είπε

Με 1.5Κ 💸💰💸💰 θα μπορούσε κάποιος να αγοράσει 2 για να μην πω 3 ναυαρχίδες Android με πολύ καλύτερα χαρακτηριστικά λιγότερα σφάλματα και καλύτερη υποστήριξη αλλά ΔΕΝ.......😅😀😅😀😅😀

Οι 5 σίγουρα κατάλαβαν ότι trollάρω....😅😀😅😀😅😀

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 minutes ago, JiovanniGeorgeo said:

α. Το Mix3 μου είναι με AMOLED από το 2017, το αγόρασα κάτω από 200€. Δεν θα πιεστούν πολλοί με το ζήτημα οθόνη αν πάνε σε Xiaomi μεριά. Είναι ότι πιο όμορφο έχω δει από 90% στραβή γωνία θέασης σε μόνιτορ - στη ζωή μου.

β. Ποια android χαλάνε; Δεν μου έχει χαλάσει Xiaomi στη ζωή μου (κάτοχος Mi3, Mi6, Mix3) από το 2012. Νόμιζα πως τα κινητά πια δεν χαλάνε, παρά μόνο μπαίνουν στη θάλασα ή πέφτουν από μπαλκόνι για να τ' αλλάξεις. Αν υπήρχε εγγύση για αυτές τις περιπτώσεις μόνο θα έβλεπα μετά από ποιο έτος χαλάνε πραγματικά.

 

Κάθε εταιρεία, διαφορετική εμπειρία όμως φαντάxiaomi..

Τι σχέση έχει το Mix3 με την κουβέντα και το μήνυμά μου?

Έγραψα πουθενά πως χαλάνε κάποια android? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, NikosRocknRolla said:

Σε εμένα διορθώθηκε και το viber που δεν έλεγε πριν πόση ώρα ήταν ενεργός ο χρήστης 😁

Σε μένα αυτό διορθώθηκε με το update του Viber, πριν το 16.0.2

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, inetien12 είπε

Εσεις με τα πολλα λεφτα και το iphone του 1.5 Κ

Σας ευχομαι καλο update 😈

Θα ειμαστε παλι κοντα με το επομενο bug 

Αυτά τα λες και για εσάς με τα πολλά λεφτά και το samsung s22 των 1.3Κ? Ή για τους λεφτάδες του Xiaomi MI 12PRO (ρε ζιαομι 12PRO??? αλήθεια??? το max πως σου ξέφυγε???) των 1,2Κ????

Έχεις πάρει χαμπάρι τι παίζει με τις τιμές των άλλων κατασκευαστών ε? μπα???

 

2 ώρες πριν, koutsis είπε

Καλά, εδώ το xiaomi mi11 ulta έκανε 1150€ όταν βγήκε και έτρεχε miui 🤣

Αυτός που έτρεξε να προλάβει να σχολιάσει πρώτος για το 1,5Κ προφανώς είναι της εποχής του αστείου " πήρε iphone και κάνει αναπάντητες γιατί δεν έχει να βάλει 5 ευρώ κάρτα"...!! εκεί έχει μείνει και νομίζει ότι είναι και αστείο να το λες το 2022!Μην ασχολείσαι! άλλες εποχές, γερασμένα μυαλά!

1 ώρα πριν, xaris1990 είπε

Καπο

Οι 5 σίγουρα κατάλαβαν ότι trollάρω....😅😀😅😀😅😀

6!

Επεξ/σία από crossmo
  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, TaxiarhisGR είπε

Αντε ρε Apple εχουμε θεμα με την μπαταρια το πληκτρολογιο οταν το κλεινεις κανει drop fps bugarei το wifi λεει οτι ειναι συνδεδεμενο και πρεπει να το κλεισεις να το ξανα ανοιξεις και ενα σωρο μαλακιες τι περιμενεις android γιναμε

Όντως τώρα? Αν ισχύει αυτό πάρε κάνα iPhone να βρεις την υγεία σου, μη μου σκας !!! 😆

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...