Προς το περιεχόμενο

Netflix μέσω Τουρκίας problem


Stelaras1993
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Stelaras1993,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χα χα μόλις έσκασε τηλεφώνημα από φίλο που του είχα δώσει κωδικούς ότι τον πέταξε έξω με μήνυμα ότι δεν βρίσκεται στο ίδιο σπίτι.Μάλλον το μέτρο πιάνει και τα τουρκικά accounts πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 783
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 ώρες πριν, Billator είπε

Σε εμάς μόλις έβγαλε το μήνυμα αυτό (το εμφάνισε πρώτη φορά με το που έληξε το geolocation restriction που είχα φάει) , άνοιξα VPN τουρκία (προφανώς έκλεισα τελείως το app και το άνοιξα πάλι) και έβγαλε επιλογή αν ταξιδεύω, επέλεξα εκείνο έκανα email verification και εδώ και 1 μήνα είναι μια χαρά. 

Οπότε ίσως αυτό είναι μία λύση μέχρι το κόψουν. 

Μπηκα μολις με vpn στο android app και δεν εβγαλε καμια τετοια επιλογη..

Θελει να μπω σε καποιο μενου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Android app σε κινητό; Μόνο σε τηλεοράσεις, set top boxes (πχ. Nvidia Shield, Xiaomi TV Box κλπ) και γενικά σε σταθερές συσκευές υπάρχουν όλοι αυτοί οι περιορισμοί με τα νοικοκυριά. Σε κινητά και tablet βλέπεις από όπου θέλεις.

Αυτό με τα ταξίδια εμένα μου το έβγαλε μία και μοναδική φορά (στην τηλεόραση). Πάτησα ΟΚ για να συνεχίσω, έπαιξε καλά για καναδυο μήνες σε εμένα και στους υπόλοιπους και μετά τέρμα. Ήθελε ντε και σώνει συγκεκριμένο νοικοκυριό, ούτε επιλογές για ταξίδια ούτε τίποτα.. Έκοψα το ελληνικό που μοιραζόμασταν και έβαλα τούρκικο μόνος μου.

ps: πλέον ακύρωσα ακόμα και το τούρκικο και ησύχασα.

Επεξ/σία από nzeppos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι δεδομένο αυτό που λέτε...

Είναι σε περιπτώσεις και περιπτώσεις αυτό.

Μια χαρά λειτουργούν (εμένα) οι λογαριασμοί στις τηλεοράσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι φαίνεται όντως δεν είναι δεδομένο. Απλώς θεωρητικά κάποια στιγμή θα συμβεί σε όλους ή έστω στη συντριπτική πλειοψηφία. Τώρα αν τυχόν κάποιοι τη γλυτώσουν για τον οποιονδήποτε λόγο, ακόμα καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nzeppos είπε

Απ' ότι φαίνεται όντως δεν είναι δεδομένο. Απλώς θεωρητικά κάποια στιγμή θα συμβεί σε όλους ή έστω στη συντριπτική πλειοψηφία. Τώρα αν τυχόν κάποιοι τη γλυτώσουν για τον οποιονδήποτε λόγο, ακόμα καλύτερα.

Οι δικοί μου είναι από τους παλιούς λογαριασμούς...

Ίσως επειδή δεν έκανα χρήση κάρτας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kormos είπε

Οι δικοί μου είναι από τους παλιούς λογαριασμούς...

Ίσως επειδή δεν έκανα χρήση κάρτας...

K εμενα παλιος λογαριασμος ειναι, απο το 2021 αν θυμαμαι καλα, μονο με giftcards, δεν εχω κανει ποτε πληρωμη με καρτα. απλα ειναι ποτε θα ειναι η σειρα σου να σου πουν "ορισε νοικοκυριο"..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, kallair είπε

K εμενα παλιος λογαριασμος ειναι, απο το 2021 αν θυμαμαι καλα, μονο με giftcards, δεν εχω κανει ποτε πληρωμη με καρτα. απλα ειναι ποτε θα ειναι η σειρα σου να σου πουν "ορισε νοικοκυριο"..

Ποτέ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 23/04/2024 at 23:39, kallair said:

Καλησπέρα φίλοι μου. Από ότι φαίνεται ήρθε το κλείδωμα λογαριασμού σε νοικοκυριό και στις τουρκικές συνδρομές. 

 

Μόλις πριν λίγο δεν με άφηνε να μπω μέχρι να ενημερώσω το νοικοκυριό. Κινητά συνέχισαν να μπαίνουν κανονικά.Επισης το λαπτοπ που εχω στο μαγαζι συνεχιζει να παιζει κανονικα.
 

1bc5e193-5959-4726-9041-fecbf9e1488d.jpg

Και σε λογαριασμό από το GamsGo το ίδιο μήνυμα. Θα το φτιάξουν σε 48 ώρες λένε, ίδωμεν…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, kallair είπε

K εμενα παλιος λογαριασμος ειναι, απο το 2021 αν θυμαμαι καλα, μονο με giftcards, δεν εχω κανει ποτε πληρωμη με καρτα. απλα ειναι ποτε θα ειναι η σειρα σου να σου πουν "ορισε νοικοκυριο"..

Και εγω ετσι ακριβως ημουν και ηρθε χθες 🥲

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...