Προς το περιεχόμενο

Netflix μέσω Τουρκίας problem


Stelaras1993
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Stelaras1993,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εμένα σε τούρκικο account (γέμιζα λίρες από eneba), ζήτησε σε όλα τα προφίλ, επιβεβαίωση πως ταξιδεύουν με προσωρινό κωδικό. Σε 14 μέρες θα πρέπει να τους καλέσω όλους σπίτι ή να κάνουν νέο λογαριασμό. Θα τους κάνω από ένα τούρκικο νέο λογαριασμό και θα πληρώνει ο καθένας τους κατευθείαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 769
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σε εμένα σε τουρκικό λογαριασμό που ανανεώνω με fups σήμερα πάλι δεν ανανέωσε αυτόματα ενώ έχω χρήματα μέσα και όταν πατάω επανάληψη πληρωμής ζητάει επιβεβαίωση με κινητό και ενώ βάζω τουρκικό νούμερο από sms activate μου λέει κάτι πήγε στραβά δοκιμάστε αργότερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρθε και στους φίλους μου που έδωσα το password, το μηνυμα για household και λέω μηπως δοκιμάσω απο Αιγυπτο να τους βολέψω.

Για αιγυπτιακo netflix, απαιτει sms activation ?

αν ναι, ποια υπηρεσια sms παρέχει την δυνατότητα αυτη;

η πληρωμή πως γινεται; eneba ειδα δεν εχει..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, spynick είπε

Σε εμένα σε τουρκικό λογαριασμό που ανανεώνω με fups σήμερα πάλι δεν ανανέωσε αυτόματα ενώ έχω χρήματα μέσα και όταν πατάω επανάληψη πληρωμής ζητάει επιβεβαίωση με κινητό και ενώ βάζω τουρκικό νούμερο από sms activate μου λέει κάτι πήγε στραβά δοκιμάστε αργότερα 

Ξεκίνα βάζοντας μία gift card πριν φάει κανένα reset ο λογαριασμός σου και έχεις geolocation restrictions μετα. Και το δοκιμάζεις ταυτόχρονα μετά να την προσθέσεις εκ νέου. 

Επεξ/σία από Billator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...