Προς το περιεχόμενο

Netflix μέσω Τουρκίας problem


Stelaras1993
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Stelaras1993,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 768
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, Billator είπε

Κουπόνι -8% από το Allkeyshop (που ανέφερε άλλο μέλος πριν μερικές βδομάδαες) , μπορεί τέτοιο κουπόνι να βγάζει και κάποιος που ίσως θες να στηρίξεις

Εγω το ειχα αναφερει. Παλιοτερα εδινε ο Σωτηρης και καποιοι αλλοι youtubers αλλα πλεον δεν βλεπω κατι. Αν υπαρχει αντιστοιχο κουπονι απο καποιον δικο μας δωστε το εννοειται να στηριξουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, IoannisSM είπε

Σκεφτηκα να στοκαρω, αλλα φοβαμαι καποιο ξαφνικο ban λογαριασμου... Οποτε το παω με 400 (12 ευρω) τη φορα...

Καλύτερα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, IoannisSM said:

Σκεφτηκα να στοκαρω, αλλα φοβαμαι καποιο ξαφνικο ban λογαριασμου... Οποτε το παω με 400 (12 ευρω) τη φορα...

Αυτό σκέφτηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 29/3/2024 στις 12:39 ΠΜ, user2163 είπε

Αυτό σκέφτηκα

εγώ στόκαρα μια 1000αρα που είδα στο Eneba , αλλά για πρώτη φορά έφαγα λογικά το geolocking ,error code Ε114. αντε τώρα στον 1 μηνά αναμονή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, WOLFMAN είπε

εγώ στόκαρα μια 1000αρα που είδα στο Eneba , αλλά για πρώτη φορά έφαγα λογικά το geolocking ,error code Ε114. αντε τώρα στον 1 μηνά αναμονή. 

Καλησπέρα φιλε μου..εχω κ γω το ιδιο ακριβως θεμα..Θα μας τον ξεμπλοκάρουν μετα απο ένα μήνα τον λογ/σμο?πρέπει να κανω καποια διαδικασία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dimosfoti είπε

Καλησπέρα φιλε μου..εχω κ γω το ιδιο ακριβως θεμα..Θα μας τον ξεμπλοκάρουν μετα απο ένα μήνα τον λογ/σμο?πρέπει να κανω καποια διαδικασία?

Απλά αναμένεις....θα "καθαρίσει συστημικά"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα φίλοι μου. Από ότι φαίνεται ήρθε το κλείδωμα λογαριασμού σε νοικοκυριό και στις τουρκικές συνδρομές. 

 

Μόλις πριν λίγο δεν με άφηνε να μπω μέχρι να ενημερώσω το νοικοκυριό. Κινητά συνέχισαν να μπαίνουν κανονικά.Επισης το λαπτοπ που εχω στο μαγαζι συνεχιζει να παιζει κανονικα.
 

1bc5e193-5959-4726-9041-fecbf9e1488d.jpg

Επεξ/σία από kallair
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, και εμεις το ιδιο φαγαμε σημερα το μηνυμα για νοικοκυριο.

Υπαρχει καποια λυση να παρακαμφει αυτο;

Το μονο που σκεφτηκα ειναι να δωσω τους κωδικους απ το email σε ολους να βαζουν τον κωδικο οποτε χρειαζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, kallair είπε

Καλησπέρα φίλοι μου. Από ότι φαίνεται ήρθε το κλείδωμα λογαριασμού σε νοικοκυριό και στις τουρκικές συνδρομές. 

 

Μόλις πριν λίγο δεν με άφηνε να μπω μέχρι να ενημερώσω το νοικοκυριό. Κινητά συνέχισαν να μπαίνουν κανονικά.Επισης το λαπτοπ που εχω στο μαγαζι συνεχιζει να παιζει κανονικα.
 

1bc5e193-5959-4726-9041-fecbf9e1488d.jpg

Την ενημέρωση την έκανες με Vpn τουρκικό η χωρίς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, GREG10ARIS είπε

Καλημερα, και εμεις το ιδιο φαγαμε σημερα το μηνυμα για νοικοκυριο.

Υπαρχει καποια λυση να παρακαμφει αυτο;

Το μονο που σκεφτηκα ειναι να δωσω τους κωδικους απ το email σε ολους να βαζουν τον κωδικο οποτε χρειαζεται.

Σε εμάς μόλις έβγαλε το μήνυμα αυτό (το εμφάνισε πρώτη φορά με το που έληξε το geolocation restriction που είχα φάει) , άνοιξα VPN τουρκία (προφανώς έκλεισα τελείως το app και το άνοιξα πάλι) και έβγαλε επιλογή αν ταξιδεύω, επέλεξα εκείνο έκανα email verification και εδώ και 1 μήνα είναι μια χαρά. 

Οπότε ίσως αυτό είναι μία λύση μέχρι το κόψουν. 

Επεξ/σία από Billator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, vagmouk είπε

Την ενημέρωση την έκανες με Vpn τουρκικό η χωρίς?

χωρις. πατησα κ πηγε ενα email το οποιο ειχε ενα κουμπι που επιβεβαιωνε την αλλαγη νοικοκυριου.

Δεν εχουμε δοκιμασει ακομα στα υπολοιπα σπιτια (2, σε τελειως διαφορετικη περιοχη το καθενα) αν παιζει κ τι μηνυμα τους βγαζει. κινητες συσκευες (κινητα κ λαπτοπ) ως τωρα παιζουν κανονικα. δεν εχω δοκιμασει ταμπλετ κ tv box(λογικα τα tv boxes θα φανε ακυρο γιατι δεν θεωρουνται φορητες συσκευες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, kallair είπε

χωρις. πατησα κ πηγε ενα email το οποιο ειχε ενα κουμπι που επιβεβαιωνε την αλλαγη νοικοκυριου.

Δεν εχουμε δοκιμασει ακομα στα υπολοιπα σπιτια (2, σε τελειως διαφορετικη περιοχη το καθενα) αν παιζει κ τι μηνυμα τους βγαζει. κινητες συσκευες (κινητα κ λαπτοπ) ως τωρα παιζουν κανονικα. δεν εχω δοκιμασει ταμπλετ κ tv box(λογικα τα tv boxes θα φανε ακυρο γιατι δεν θεωρουνται φορητες συσκευες).

Ναι certified tv boxes , κονσόλες και τηλεοράσεις έχουν προς το παρόν το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 minutes ago, Billator said:

Σε εμάς μόλις έβγαλε το μήνυμα αυτό (το εμφάνισε πρώτη φορά με το που έληξε το geolocation restriction που είχα φάει) , άνοιξα VPN τουρκία (προφανώς έκλεισα τελείως το app και το άνοιξα πάλι) και έβγαλε επιλογή αν ταξιδεύω, επέλεξα εκείνο έκανα email verification και εδώ και 1 μήνα είναι μια χαρά. 

Οπότε ίσως αυτό είναι μία λύση μέχρι το κόψουν. 

Aν θυμάμαι καλά και στην Ελλάδα έκανε το ίδιο, αλλά μετά από ένα σημείο έπαψε να ισχύει. Οπότε κάποια στιγμή θα συμβεί και στην Τουρκία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...