Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η διαφορά είναι αρκετά μεγάλη , ίσως η ψαλίδα ν μικρύνει στα standard αλλά στα deluxe είναι μεγάλη, επίσης υπάρχουν games που δεν έχουν πειράχτει καθόλου οι τιμές κ είναι διαμαντια, πχ witcher ,resident evil village , το νέο dragon quest κτλπ. Κ είναι ακόμα πιο χαμηλά από πριν ειδικά σε εκπτώσεις, οπότε μην τα υπολογίζουμε όλα Μ τα triple A κ stamdard edition

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 29/10/2023 στις 2:45 ΠΜ, devilmanson είπε

https://sms-man.com/

Για επαναφορά υπάρχει οδηγός κ από τον Σωτηρη νομίζω, απλά πρέπει να ξέρεις ποιον αριθμό τουρκικό εβαλες

Αν λες για νέα συνδρομή έχει γίνει αύξηση απ' τον Σεπτέμβριο.

 

Ευχαριστώ για την πρότασή σας, φίλε. Το SMS-Man που αναφέρατε είναι καλό, αλλά λίγο ακριβό και δεν επιτρέπει την επαναχρησιμοποίηση του αριθμού. Άλλες εναλλακτικές περιλαμβάνουν το https://www.smspool.net/ και το https://www.majorphones.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/1/2024 στις 1:07 ΜΜ, Evgenios38 είπε


Ναι για συνδρομή πρόσθεσε λεφτά στο wallet και με vpn κανείς κανονικά αγορά 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση Επειδή τώρα πήρα PlayStation πρώτη φορά και είμαι λίγο άσχετος, μπορείς να μου πεις πως προσθέτω λεφτα στο wallet? Δεν βρήκα κάποιο wallet στους τρόπους πληρωμής 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, spynick είπε

Σε ευχαριστώ για την απάντηση Επειδή τώρα πήρα PlayStation πρώτη φορά και είμαι λίγο άσχετος, μπορείς να μου πεις πως προσθέτω λεφτα στο wallet? Δεν βρήκα κάποιο wallet στους τρόπους πληρωμής 

Add funds από το σάιτ η την εφαρμογή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι ακόμα.Πήρα Resident Evil , Resident Evil Village gold edition και Resident Evil 3 με 400 λίρες σύνολο.Πήρε και 28 λίρες η FUPS προμήθεια και άλλα 0,20 η Revolut.Ένα ευρώ χοντρικά έξοδα δηλαδή....Σταγόνα στον ωκεανό σαν να λέμε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά να πώ ότι όταν φορτίζεις τη Fups η προμήθεια που κρατάει είναι 2% επί του ποσού + 20 λίρες.Για να το ξέρουμε και να κάνουμε τους υπολογισμούς μας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vagmouk είπε

Πληροφοριακά να πώ ότι όταν φορτίζεις τη Fups η προμήθεια που κρατάει είναι 2% επί του ποσού + 20 λίρες.Για να το ξέρουμε και να κάνουμε τους υπολογισμούς μας.

Βάζουν καπέλο πλέον ναι, επίσης κατά την δική μου άποψη δεν θα την κόψουν την δουλειά γιατί πέφτει κονόμα ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/1/2024 στις 3:23 ΜΜ, billys gt είπε

Τσέκαρε στο ιστορικό παραγγελιών (εάν υπάρχει) από εκεί που αγόρασες το νούμερο κτλ από το προφίλ σου 

Εφόσον έχω βρει το τουρκικό νούμερο απ' την 5sim τι πρέπει να κάνω μετά?νομίζω ότι μόνο ένα sms μπορεί να λάβει το συγκεκριμένο νούμερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, gbal_phoenix είπε

Εφόσον έχω βρει το τουρκικό νούμερο απ' την 5sim τι πρέπει να κάνω μετά?νομίζω ότι μόνο ένα sms μπορεί να λάβει το συγκεκριμένο νούμερο 

lost password θα κανεις μηπως εισαι τυχαιρος.. διαβασε τα προηγουμενα σχολια να καταλαβεις .. κανεις δν ειπε οτι θα ξανα λαβεις σμσ ..σου ειπε βρες το να το πληκτρολογισεις στο λοστ πασγορντ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, gbal_phoenix είπε

Εφόσον έχω βρει το τουρκικό νούμερο απ' την 5sim τι πρέπει να κάνω μετά?νομίζω ότι μόνο ένα sms μπορεί να λάβει το συγκεκριμένο νούμερο

Όπως σου απάντησε και ο φίλος πάνω πατάς (lost password)

κάνεις επαναφορά password δηλαδή.

Βάζεις τα στοιχεία που σου ζητάει και τα στοιχεία της κάρτας που είχες προσθέσει στην εφαρμογή στο τέλος εάν είναι όλα οκ σου λέει να ορίσεις νέο Password

Επεξ/σία από billys gt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδιά καινούργιος στο ps κά γω αξίζει να προσπαθήσω να την περάσω μεσω Τουρκίας γίνεται;ειναι εύκολο;γιατι χρήματα μιλαμε διάφορα μεταξυ κανονικού και μεσω Τουρκίας; υπάρχει θεμα να φαμε κανα ban?σας ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 22/01/2024 at 13:07, Evgenios38 said:


Ναι για συνδρομή πρόσθεσε λεφτά στο wallet και με vpn κανείς κανονικά αγορά 

Ποιο vpn χρησιμοποιείτε? Από χτες έχω φάει καμιά 10αριά άκυρα ("something went wrong") για να αγοράσω παιχνίδι, με vpn unlimited και vpn.lat και την εφαρμογή στο κινητό. Είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ τη fups στο PSN.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ikaros2 είπε

Ποιο vpn χρησιμοποιείτε? Από χτες έχω φάει καμιά 10αριά άκυρα ("something went wrong") για να αγοράσω παιχνίδι, με vpn unlimited και vpn.lat και την εφαρμογή στο κινητό. Είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ τη fups στο PSN.

Μέσα από το ps5 δεν θέλει καν vpn. Μόνο αν θες να αγοράσεις συνδρομή, που γίνεται εύκολα με το control d

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση αγαπητοί, με τα καινούρια χαράτσια και ποσοστά που κρατάει η fups, ποιο είναι πλέον το καλύτερο έμβασμα για τον λογαριασμό;

Να γίνει ένα και καλό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...