Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπέρα παιδιά, προσπαθώ να δημιουργήσω λογαριασμό fups και δεν μου δέχεται κανένα email κατά την εγγραφή, και μου πετάει συνέχεια παρακαλώ καταχωρήστε μία εγκυρη διεύθυνση email. Έχω δοκιμάσει και outlook / gmail / yahoo αλλα τίποτα. Δοκίμασα και μέσω vpn αλλά τίποτα. Γνωρίζεις κανείς να με βοηθήσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 λεπτά πριν, pavv100 είπε

Kαλησπέρα παιδιά, προσπαθώ να δημιουργήσω λογαριασμό fups και δεν μου δέχεται κανένα email κατά την εγγραφή, και μου πετάει συνέχεια παρακαλώ καταχωρήστε μία εγκυρη διεύθυνση email. Έχω δοκιμάσει και outlook / gmail / yahoo αλλα τίποτα. Δοκίμασα και μέσω vpn αλλά τίποτα. Γνωρίζεις κανείς να με βοηθήσει?

Μήπως είναι προσωρινό κόλλημα..;
Έχεις την τελευταία έκδοση εγκατεστημένη στην κινητή συσκευή σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, την απεγκατεστησα και την εκανα εγκατασταση εκ νεου κιολας απο το κινητο. Δοκιμασα και απο υπολογιστη απο την σελιδα τους κατευθειαν και δεν παιρνει κανενα email, δεν μπορω να καταλαβω γιατι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pavv100 είπε

Ναι, την απεγκατεστησα και την εκανα εγκατασταση εκ νεου κιολας απο το κινητο. Δοκιμασα και απο υπολογιστη απο την σελιδα τους κατευθειαν και δεν παιρνει κανενα email, δεν μπορω να καταλαβω γιατι. 

Δείχνει να είναι προσωρινό πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεί κάποιος από την ομάδα να γράψει ένα οδηγό για fubs 

Και μια ακόμα ερώτηση μπορούμε να έχουμε και φθηνό xbox gamepass με fubs

Επεξ/σία από lucifer626
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lucifer626 είπε

Μπορεί κάποιος από την ομάδα να γράψει ένα οδηγό για fubs 

Και μια ακόμα ερώτηση μπορούμε να έχουμε και φθηνό xbox gamepass με fubs

Όχι, δεν προβλέπεται...

Η διαδικασία είναι ότι δείχνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Η fups μου έβγαλε ειδοποίηση ότι θα πρέπει μέχρι 1 Μαρτίου να έχω κάνει την εφαρμογή update. Το έβγαλε σε κανέναν άλλον; Έκανε κανείς update, και εάν ναι τι αποτέλεσμα είχε; Μπαίνει και τη χρησιμοποιεί κανονικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Boboleiro είπε

Η fups μου έβγαλε ειδοποίηση ότι θα πρέπει μέχρι 1 Μαρτίου να έχω κάνει την εφαρμογή update. Το έβγαλε σε κανέναν άλλον; Έκανε κανείς update, και εάν ναι τι αποτέλεσμα είχε; Μπαίνει και τη χρησιμοποιεί κανονικά;

Αν έχει βγάλει υποχρεωτική αναβάθμιση δεν θεωρώ ότι έχει κάποια άλλη ουσία...
Σε προηγούμενη ανάρτηση πιο περισσότεροι έχασαν απλά τη σύνδεση γιατί ζητούσε "αηντη"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, kormos είπε

Αν έχει βγάλει υποχρεωτική αναβάθμιση δεν θεωρώ ότι έχει κάποια άλλη ουσία...
Σε προηγούμενη ανάρτηση πιο περισσότεροι έχασαν απλά τη σύνδεση γιατί ζητούσε "αηντη"

γτ ζητουσε σμσ οχι αηντη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kormos είπε

Αν έχει βγάλει υποχρεωτική αναβάθμιση δεν θεωρώ ότι έχει κάποια άλλη ουσία...
Σε προηγούμενη ανάρτηση πιο περισσότεροι έχασαν απλά τη σύνδεση γιατί ζητούσε "αηντη"

Απλά το περίεργο είναι ότι δεν το έβγαλε σαν ειδοποίηση η εφαρμογή, αλλά μου ήρθε ως μήνυμα εντός της εφαρμογής, από το επίσημο κανάλι της fups, στις ειδοποιήσεις. Γι' αυτό μου έκανε εντύπωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Boboleiro είπε

Απλά το περίεργο είναι ότι δεν το έβγαλε σαν ειδοποίηση η εφαρμογή, αλλά μου ήρθε ως μήνυμα εντός της εφαρμογής, από το επίσημο κανάλι της fups, στις ειδοποιήσεις. Γι' αυτό μου έκανε εντύπωση...

...όπως φαίνεται με τέτοια "κατάχρηση" (γενικά το αναφέρω, όχι ειδικά 🙂 ) έλαβαν τα μέτρα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Boboleiro είπε

Η fups μου έβγαλε ειδοποίηση ότι θα πρέπει μέχρι 1 Μαρτίου να έχω κάνει την εφαρμογή update. Το έβγαλε σε κανέναν άλλον; Έκανε κανείς update, και εάν ναι τι αποτέλεσμα είχε; Μπαίνει και τη χρησιμοποιεί κανονικά;

Παίζει κανονικά και μετά το update

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ακομα και μεσω web αν προσπαθησεις να μπεις ζηταει αριθμο τουρκικου τηλεφωνου και password.

Που δεν θυμαμαι να ειχα βαλει password οταν εφτιαξα F πριν κανα χρονο. Εκτος και αν εννοει τον 6ψηφιο που μπαινεις στο app.

Αρα αν χρειαστει να αλλαξεις κινητο τι κανεις? Εφοσον ζηταει το τουρκικο αριθμο που χρησιμοποιησες τοτε που εφτιαξες την καρτα και προφανως δεν τον εχεις πλεον? Δεχεται καινουριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Sebu είπε

Παντως ακομα και μεσω web αν προσπαθησεις να μπεις ζηταει αριθμο τουρκικου τηλεφωνου και password.

Που δεν θυμαμαι να ειχα βαλει password οταν εφτιαξα F πριν κανα χρονο. Εκτος και αν εννοει τον 6ψηφιο που μπαινεις στο app.

Αρα αν χρειαστει να αλλαξεις κινητο τι κανεις? Εφοσον ζηταει το τουρκικο αριθμο που χρησιμοποιησες τοτε που εφτιαξες την καρτα και προφανως δεν τον εχεις πλεον? Δεχεται καινουριο?

υπαρχει ο αριθμος στο site που τον αγορασες, αν κανεις login θα τον εχει.

επισης οταν εβαλες την καρτα ειχες ορισει ενα pin - αυτο ζηταει.

προχθες αλλαξα κινητο και το εβαλα το account μια χαρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...