Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έβαλα 349,65 tl με χρέωσε 26,99 η fuops, το θέμα είναι ότι δεν έμπαινε στον λογαριασμό έκανα ενημέρωση δεν είχα ξανά κάνει από όταν την εγκατέστησα επειδή είχα δει  ότι σε πετάει έξω όμως έβαλα τον κωδικό και μπήκε αμέσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Stavros_13 είπε

Έβαλα 349,65 tl με χρέωσε 26,99 η fuops, το θέμα είναι ότι δεν έμπαινε στον λογαριασμό έκανα ενημέρωση δεν είχα ξανά κάνει από όταν την εγκατέστησα επειδή είχα δει  ότι σε πετάει έξω όμως έβαλα τον κωδικό και μπήκε αμέσως.

Μετά το update όντως βάζοντας τον κωδικό συνδέεσαι κανονικά.

Κάποιες περιπτώσεις αν θυμάμαι που αναφέρθηκαν ήταν κυρίως σε αλλαγή συσκευής...

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/3/2024 στις 12:41 ΜΜ, xenos3 είπε

Καλησπέρα πως μπορώ να αγοράσω το FC24 (ΓΙΑ WINDOWS 11 PC παντα) με τιμή Τουρκίας; Και χωρίς δισκάκι δεν έχω πρόβλημα ,αν αγοράσω μονο serial cd key
Επίσης μέσω Τουρκίας το βρίσκω φθηνότερα ή και κάποιας άλλης χώρας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, MrGalaxy είπε

Καλησπέρα πως μπορώ να αγοράσω το FC24 (ΓΙΑ WINDOWS 11 PC παντα) με τιμή Τουρκίας; Και χωρίς δισκάκι δεν έχω πρόβλημα ,αν αγοράσω μονο serial cd key
Επίσης μέσω Τουρκίας το βρίσκω φθηνότερα ή και κάποιας άλλης χώρας;

offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάει ένας φίλος Τουρκία. Ξέρει κανείς αν υπάρχουν εκεί ps gift cards σε φυσικά καταστήματα;

Μου φαίνεται περίεργο που δεν πωλούνται πουθενά online (πχ ebay) άι υποψιάζομαι ότι δεν βγάζουν καθόλου πλέον 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, VeRDe said:

Θα πάει ένας φίλος Τουρκία. Ξέρει κανείς αν υπάρχουν εκεί ps gift cards σε φυσικά καταστήματα;

Μου φαίνεται περίεργο που δεν πωλούνται πουθενά online (πχ ebay) άι υποψιάζομαι ότι δεν βγάζουν καθόλου πλέον 

Αν σε ενδιαφερουν κ αλλες τουρκικες υπηρεσιες, για δες μηπως τσιμπησει κανα τουρκικο καρτοκινητο που να μπορεις με αππ να το ανανεωνεις και να λαμβανεις τα σμσ αρχοντικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, MrGalaxy είπε

Καλησπέρα πως μπορώ να αγοράσω το FC24 (ΓΙΑ WINDOWS 11 PC παντα) με τιμή Τουρκίας; Και χωρίς δισκάκι δεν έχω πρόβλημα ,αν αγοράσω μονο serial cd key
Επίσης μέσω Τουρκίας το βρίσκω φθηνότερα ή και κάποιας άλλης χώρας;

Κατεβασε την εφαρμογη της ΕΑ και το εχει με 14 ευρω το πηρα για τον μικρο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Κατεβασε την εφαρμογη της ΕΑ και το εχει με 14 ευρω το πηρα για τον μικρο.

Ευχαριστώ,το είχα δει αυτό στα 14€ απλά έλεγα μήπως το βρω και φθηνότερα ακόμα μέσω Τουρκίας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MrGalaxy είπε

Ευχαριστώ,το είχα δει αυτό στα 14€ απλά έλεγα μήπως το βρω και φθηνότερα ακόμα μέσω Τουρκίας 

😐😐

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση στον τουρκικό λογαριασμό μου που θέλω να δώσω στον αδερφό μου πρέπει να κάνει λογαριασμό μέσα στο δικό μου η μπορεί να μπει με το ελληνικό τον δικό του ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/2/2024 στις 6:23 ΜΜ, kormos είπε

Είμαι από τους παλιούς χρήστες της F κάρτας....(προ ID). 

Σκέφτομαι να κάνω αλλαγή κινητής συσκευής αλλά με τις εξελίξεις λογικά θα κάνει λήψη από το store την τελευταία έκδοση (Φups) όπου απαιτεί και το ID τώρα για τη σύνδεση ή αφορά μόνο για νέα εγγραφή αυτό;

 

Απλά σκεφτόμουν αν είναι υπαρκτός ο λόγος διαδικασίας για σύνδεση στη νέα μου συσκευή ή απλά η παλιά να μείνει ως έχει στο "συρτάρι" που λειτουργεί κανονικά...

 

Τελικά κατάφερα και έκανα την μεταφορά της εφαρμογής με την πλήρη χρήση της σε άλλη συσκευή...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, kormos είπε

Τελικά κατάφερα και έκανα την μεταφορά της εφαρμογής με την πλήρη χρήση της σε άλλη συσκευή...

Για όποιον χρειάζεται την ίδια διαδικασία θα πρέπει να έχει τα παρακάτω:
 

  • Τον τηλεφωνικό αριθμό
  • Την φυσική κάρτα
  • Το pin που είχε δηλωθεί (στην φυσική κάρτα)
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα, ειμαι κατοχος active τουρκικου PSplus, απο εποχες cryptopay και συνεπως αυτη τη στιγμη δεν εχω περασμενη μεθοδο πληρωμης που να λειτουργει. Υπαρχει καποια λυση ή/και οδηγος για την περιπτωση μου? Ευχαριστω εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, yianniskar4 είπε

Καλησπερα, ειμαι κατοχος active τουρκικου PSplus, απο εποχες cryptopay και συνεπως αυτη τη στιγμη δεν εχω περασμενη μεθοδο πληρωμης που να λειτουργει. Υπαρχει καποια λυση ή/και οδηγος για την περιπτωση μου? Ευχαριστω εκ των προτερων!

Καλησπέρα φίλε μου.

Αν δεν έχει αλλάξει κάτι, υπάρχουν 2-3 τρόποι πληρωμής (ανανέωσης συνδρομής και αγοράς παιχνιδιών).

1. Βρίσκεις από κάπου κάρτα FUPS και την βάζεις στην μέθοδο πληρωμής σου (προσθέτεις balance από Revolut). 

1α. Κάνεις αγορές παιχνιδιών απευθείας με την FUPS (όσο σου επιτρέπει το balance σου)

1β. Βάζεις funds από την κάρτα στο wallet για να μπορέσεις να ανανεώσεις την συνδρομή σου (δεν μπορεί να γίνει απευθείας με την FUPS όπως αγοράζεις παιχνίδια -αν δεν έχει αλλάξει κάτι τελευταία- )

2. Από τα διάφορα μαγαζάκια βρίσκεις κάποιον να αγοράσει αυτός για εσένα παιχνίδια / συνδρομή

3. Από τα διάφορα μαγαζάκια βρίσκεις κάποιον να σου βάλει funds στο wallet σου, να τα ξοδέψεις όπως επιθυμείς.

Πιθανά θα υπάρχουν και άλλοι τρόποι. Όποιος γνωρίζει ας συμπληρώσει. Σε εμένα αυτά μου έρχονται στο μυαλό.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...