Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, kormos είπε

Μια χαρά υπάρχουν...

καμια σχεση με πριν που εκανες την δουλεια σου με 40 λεπτα.. τωρα ζητανε 3-4-5 δολαρια και εαν βγει.. το δοκιμασα πριν λιγες μερες δν μπορεσε κ εγινε refund.. εαν υπαρχουν σαιτ πες οπως το 5σιμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2.8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, pasxaliskar είπε

καμια σχεση με πριν που εκανες την δουλεια σου με 40 λεπτα.. τωρα ζητανε 3-4-5 δολαρια και εαν βγει.. το δοκιμασα πριν λιγες μερες δν μπορεσε κ εγινε refund.. εαν υπαρχουν σαιτ πες οπως το 5σιμ

Αυτονόητο να υπάρχει συμβολική χρέωση.

Είναι εξάλλου η μοναδική που λειτουργεί απροβληματιστα.

Βγαίνει πάντα και γίνεται σε σχεδόν 5-10 λεπτά...🤓

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, pasxaliskar said:

30-50% διαφορα δεν το λες και λιγα.. καλα ειναι εξαρτατε και το παιχνιδι παντα.. 

για εμενα ακομα αξιζει, σιγουρα ανεβηκαν οι τιμες αλλα οταν το ac   σε προσφορα το εδινε 20 ευρω περιπου και ελλαδα 36.. ε εχει μια διαφορα... 

συγκεκριμενα με ποσοστα το The Incredible Adventures of Van Helsing II εχουν διαφορα περίπου 38-40% δν ειναι και λιγο 

Σωστο, απλα οταν τα ιδια παιχνιδια τα παιρνεις πολυ πιο φθηνα στο Τουρκικο xbox, δεν υπαρχει κανενας λογος να τα παρεις στο Τουρκικο playstation πολυ πιο ακριβα. Μιλαμε για τραγικες διαφορες τιμης, μειωση απο 70 μεχρι 90% κατα μεσο ορο.
Τεσπα, εκτος θεματος η συγκριση, αλλα πιαστηκα απο το αρχικο σχολιο που απαντησα. Οταν υπηρχε προβλημα τον Οκτωβρη με την fups και δεν ξεραμε αν συνεχισει, επιασα και φορτωσα το υπαρχων υπολοιπο επιτοπου σε μια μερα με μια κινηση ολο στο playstation. Εε, απο τοτε, ζητημα να εχω παρει 1-2 παιχνιδια, οταν στο xbox εχω παρει ~100 παιχνιδια. Εχει μεινει το υπολοιπο καβατζα, μαλλον για καμια μελλοντικη συνδρομη, (οταν ληξει η Ελληνικη και εχω χρονο για gaming) και αυτες ακριβοτερες πια στην Τουρκια απο περισυ, αλλα τουλαχιστον να αξιοποιηθει καπου το υπολοιπο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, nek4d είπε

Σωστο, απλα οταν τα ιδια παιχνιδια τα παιρνεις πολυ πιο φθηνα στο Τουρκικο xbox, δεν υπαρχει κανενας λογος να τα παρεις στο Τουρκικο playstation πολυ πιο ακριβα. Μιλαμε για τραγικες διαφορες τιμης, μειωση απο 70 μεχρι 90% κατα μεσο ορο.
Τεσπα, εκτος θεματος η συγκριση, αλλα πιαστηκα απο το αρχικο σχολιο που απαντησα. Οταν υπηρχε προβλημα τον Οκτωβρη με την fups και δεν ξεραμε αν συνεχισει, επιασα και φορτωσα το υπαρχων υπολοιπο επιτοπου σε μια μερα με μια κινηση ολο στο playstation. Εε, απο τοτε, ζητημα να εχω παρει 1-2 παιχνιδια, οταν στο xbox εχω παρει ~100 παιχνιδια. Εχει μεινει το υπολοιπο καβατζα, μαλλον για καμια μελλοντικη συνδρομη, (οταν ληξει η Ελληνικη και εχω χρονο για gaming) και αυτες ακριβοτερες πια στην Τουρκια απο περισυ, αλλα τουλαχιστον να αξιοποιηθει καπου το υπολοιπο αυτο.

χμμμ.. υπαρχει λογος.. και ο βασικοτερος.. 1ον δεν εχουμε και ΧΒΟΧ αλλα μονο play... 2ον καποια παιχνιδια εινια αποκλειστικα.. τελος παντων

1 ώρα πριν, kormos είπε

Αυτονόητο να υπάρχει συμβολική χρέωση.

Είναι εξάλλου η μοναδική που λειτουργεί απροβληματιστα.

Βγαίνει πάντα και γίνεται σε σχεδόν 5-10 λεπτά...🤓

δν ειναι το θεμα η χρεωση αλλα οτι δεν δουλευει παντα και ευκολα.. σπαμαρουν και αυτοι σμσ για αλλες υπηρεσιες και εαν πιασει .. (το εχω κανει και εγω.. ζητουσα σμσ για yahoo και ετυχε και στην φουπς) τεσπα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pasxaliskar είπε

χμμμ.. υπαρχει λογος.. και ο βασικοτερος.. 1ον δεν εχουμε και ΧΒΟΧ αλλα μονο play... 2ον καποια παιχνιδια εινια αποκλειστικα.. τελος παντων

δν ειναι το θεμα η χρεωση αλλα οτι δεν δουλευει παντα και ευκολα.. σπαμαρουν και αυτοι σμσ για αλλες υπηρεσιες και εαν πιασει .. (το εχω κανει και εγω.. ζητουσα σμσ για yahoo και ετυχε και στην φουπς) τεσπα 

Είναι που θα πέσεις...

Προσωπικά έχω βρει τον κατάλληλο για Φ...σ και όλα καλά 🤓

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά ειναι όλα

δεν έχουν ανεβάσει όλοι οι εκδότες τόσο πολύ τις τιμές

πχ πηρα οταν ειχε προσφορα το prince of persia στα 14 ευρω ενω τωρα πχ που βγαλανε το σεκιρο στα 30 στην ευρωπη στη Τουρκία έχει 7

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, sndev είπε

Σχετικά ειναι όλα

δεν έχουν ανεβάσει όλοι οι εκδότες τόσο πολύ τις τιμές

πχ πηρα οταν ειχε προσφορα το prince of persia στα 14 ευρω ενω τωρα πχ που βγαλανε το σεκιρο στα 30 στην ευρωπη στη Τουρκία έχει 7

 

Αισθητή διαφορά!

 

Γενικώς δεν ασχολούμαι με games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, pasxaliskar said:

χμμμ.. υπαρχει λογος.. και ο βασικοτερος.. 1ον δεν εχουμε και ΧΒΟΧ αλλα μονο play... 2ον καποια παιχνιδια εινια αποκλειστικα.. τελος παντων

Με τα χρηματα που κερδιζεις απο τα παιχνιδια (τα μη-αποκλειστικα φυσικα, που ειναι και τα περισσοτερα ετσι και αλλιως), παιρνεις παραλληλα 10 xbox και τα εχεις στην ακρη να σκονιζονται.

Φρεσκο παραδειγμα, μολις πριν λιγο εσκασε προσφορα το,

Kingdom Come: Deliverance Royal Edition

Ελλαδα στα 4€ (Ιστορικο χαμηλο)
Τουρκια playstation, 100 tr=2.86€
Τουρκια xbox, 21 tr=0.60€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, nek4d είπε

Με τα χρηματα που κερδιζεις απο τα παιχνιδια (τα μη-αποκλειστικα φυσικα, που ειναι και τα περισσοτερα ετσι και αλλιως), παιρνεις παραλληλα 10 xbox και τα εχεις στην ακρη να σκονιζονται.

Φρεσκο παραδειγμα, μολις πριν λιγο εσκασε προσφορα το,

Kingdom Come: Deliverance Royal Edition

Ελλαδα στα 4€ (Ιστορικο χαμηλο)
Τουρκια playstation, 100 tr=2.86€
Τουρκια xbox, 21 tr=0.60€

ναι θα παρω χβοχ εαν γλιτωνω 1.50 ευρω... εαν ειναι τα λεφτα που θα γλιτωνω να παρω μια καρτα γραφικων ντουμπανο να τα κατεβαζω σπασμενα δωρεαν .. και να παιζω πλει μονο τα αποκλειστικα (που αυτο κανω κιολας)

 

τελος παντων δν θα μας οδηγησει πουθενα η συζητηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, pasxaliskar said:

ναι θα παρω χβοχ εαν γλιτωνω 1.50 ευρω... εαν ειναι τα λεφτα που θα γλιτωνω να παρω μια καρτα γραφικων ντουμπανο να τα κατεβαζω σπασμενα δωρεαν .. και να παιζω πλει μονο τα αποκλειστικα (που αυτο κανω κιολας)

τελος παντων δν θα μας οδηγησει πουθενα η συζητηση 

Οκκκ 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Eχω μια απορια.
Σε περιπτωση που καποιος εχει ηδη Τουρκικο psn account. Δεν μπορει να βαλει στην Revolut Τουρκικες λιρες και να τα προσθεσει σαν "add funds" στο psn wallet?

Nα εχει δηλαδη καποιος αντι για fups card, την revolut καρτα στο Τουρκικο psn account.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, James. είπε

Eχω μια απορια.
Σε περιπτωση που καποιος εχει ηδη Τουρκικο psn account. Δεν μπορει να βαλει στην Revolut Τουρκικες λιρες και να τα προσθεσει σαν "add funds" στο psn wallet?

Nα εχει δηλαδη καποιος αντι για fups card, την revolut καρτα στο Τουρκικο psn account.. 

οχι δεν μπορει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πλέον δεν υπάρχει κάποιος τρόπος?

Ούτε με revolut(Αν γινότανε κάποτε με ποιον ακριβώς τρόπο γινότανε? Στείλτε μου προσωπικό μήνυμα σας παρακαλώ πολύ), ούτε με κάποιον άλλον τρόπο?

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Τελικά πλέον δεν υπάρχει κάποιος τρόπος?

Ούτε με revolut(Αν γινότανε κάποτε με ποιον ακριβώς τρόπο γινότανε? Στείλτε μου προσωπικό μήνυμα σας παρακαλώ πολύ), ούτε με κάποιον άλλον τρόπο?

Αν υπάρχει θα δοθεί κάποια απάντηση εδώ...

Στην κοινότητα καλό είναι να ενημερώνονται όλοι γενικά και όχι ειδικά 🙂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/4/2024 στις 1:35 ΜΜ, Paragontas-x είπε

Τελικά πλέον δεν υπάρχει κάποιος τρόπος?

Ούτε με revolut(Αν γινότανε κάποτε με ποιον ακριβώς τρόπο γινότανε? Στείλτε μου προσωπικό μήνυμα σας παρακαλώ πολύ), ούτε με κάποιον άλλον τρόπο?

υπαρχει με fups σιγουρα γτ με αυτον βαζω/δουλευω εγω 

για τουρκια μιλαω παντα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...