Προς το περιεχόμενο

Παντελόνια Chinos


SalemsLot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, invisiblesurfer είπε

Εγώ ψωνίζω από εδώ (κυρίως σε αεροδρόμια Ιταλίας)

Αυτό το πουκάμισο (εκατό τοις εκατό) ντοτ άι τι πρώτη φορά το ακούω. Είναι καλής ποιότητας; 

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια timberland που πήρα ξέβαψαν πολύ γρήγορα, ειδικά ένα πράσινο. Και προσέχω πολύ τα ρούχα.
Τώρα έχω αγοράσει ένα lacoste, θα δω αν θα αντέξει. Γενικά πάντως αν είναι σκουρόχρωμο το παντελόνι μην περιμένετε να βγάλει πάνω από 3 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έτειχε να δω κάποια massimo dutti από κοντά σε φίλο. Πολύ ωραία και πολύ καλές τιμές.

Επίσης ένα tommy hilfiger που μου ήρθε δώρο, πολύ δυνατό. Εφάμιλλης ποιότητας με camel active. Αλλά οκ, είναι και άλλη κατηγορία τιμής από τα massimo dutti.

Edit: Ναι, τελικά δεν θα πάω για brooks brothers. Πολύ τσιμπημένα. Εκτός αν πετύχω σε προσφορά, οπότε δοκιμάζω και βλέπουμε.

Πάντως tommy, camel μου φαίνονται πολύ ωραία παιδιά. Θα δω και τίποτα boss και gant. Μέχρι 100€ καλά είναι. Θα πάρω ένα τέτοιο (στα 100€ δηλαδή) και κάνα-δυο massimo ή αν μου κάτσει τίποτα άλλο ωραία εκεί με 50-60€ έκαστο.

Επεξ/σία από SalemsLot
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ προσωπικά φοράω tommy σε παντελόνια και πουκάμισα αρκετά χρόνια και η ποιότητα τους μου φαίνεται πολύ καλή. Τα παντελόνια μου πάνε για 3+ χρόνια τουλάχιστον και αν θα  τ αλλάξω θα είναι λόγω νούμερου, όχι τίποτα άλλο. Παίζουν γύρω στα 100-120ε, ίσως και 60-80 αν βρεις κάτι σε outlet εκπτώσεις.

Σε massimo που είχα πάρει τελευταία φορά πριν 5 χρόνια παντελόνι, επίσης είχε πολύ ποιότητα. Αναγκάστηκα μόνο να τ αφήσω φέτος γιατί το χρώμα τους είχε χαλάσει, όχι πάλι κάτι τρομερό αλλά δεν είχε εκείνη την αρχική ζωντάνια που έχουν τα ρούχα να πρώτα 1-2 χρόνια. Θυμάμαι έπαιζαν γύρω στα 80ε.

Γενικά, είχα βαρεθεί να παίρνω noname παντελόνια (όχι φθηνά) από γνωστά όμως τοπικά καταστήματα και να χάνουν την φόρμα τους μετά από λίγα πλυσίματα ή ακόμα χειρότερα να ανοίγουν στο καβάλο επειδή η ραφή τους ήταν για κλάματα (οδηγώ μηχανή οπότε πλέον προτιμώ να είναι πιο ενισχυμένα εκεί)

Επεξ/σία από Th3Beh0ldeR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...