Προς το περιεχόμενο

S20 Fe 329 ευρώ germanos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


daPro7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ και πολύ καιρό ψάχνω ευκαιρία να πάρω το s21fe όπου τώρα με την επιστροφή πάει στα 425 ευρώ.Απτην άλλη σκέφτομαι αν αξίζει να δώσω 60 ευρώ παραπάνω για το 8/256 και επιστροφή 85 ευρώ..

Η να περιμένω μέχρι την μαύρη Παρασκευή μπας και βγει καμιά όντως καλή προσφορά..

Επεξ/σία από daPro7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 247
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, daPro7 είπε

Εδώ και πολύ καιρό ψάχνω ευκαιρία να πάρω το s21fe όπου τώρα με την επιστροφή πάει στα 425 ευρώ.Απτην άλλη σκέφτομαι αν αξίζει να δώσω 60 ευρώ παραπάνω για το 8/256 και επιστροφή 85 ευρώ..

Η να περιμένω μέχρι την μαύρη Παρασκευή μπας και βγει καμιά όντως καλή προσφορά..

Στο ίδιο δίλημμα! Αν σκεφτεις ότι το κινητό θα πάρει αλλά 3 update software που σημαίνει από το android 13, θα σε φθάσει να το κρατήσεις το λιγότερο 4 χρόνια από τώρα... ισως η μνήμη 256gb να την χρειάζεσαι περισσότερο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, angelucky είπε

Στο ίδιο δίλημμα! Αν σκεφτεις ότι το κινητό θα πάρει αλλά 3 update software που σημαίνει από το android 13, θα σε φθάσει να το κρατήσεις το λιγότερο 4 χρόνια από τώρα... ισως η μνήμη 256gb να την χρειάζεσαι περισσότερο. 

Καλα το σκέφτεσαι, εγώ το πήρα από επιδότηση  από βονταφον και είναι σφαίρα. Η Μπαταρία θα μπορούσε να ήταν λίγο καλύτερη αλλά την μέρα θα στην βγάλει χωρίς Παιχνίδια κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mikesss είπε

Για αυτό μάλλον ο Γερμανός είχε βάλει στις αρχες στο banner ότι το BF αρχίζει 20/11 02:00. Και το Σάββατο το άλλαξε να μετράει κανονικά, να αλλάζει στις 00:00.

πηρα τηλέφωνο την τράπεζα σήμερα το πρωί που το είδα και επιβεβαιώσαν ότι η συναλλαγή φαίνεται να έγινε 19/11. Άνοιξαν αίτημα για έλεγχο στο αρμόδιο τμήμα. Αρχίζει η ταλαιπωρία, κλασσικά, οπως κάθε φορά που τρέχει το προγραμμα επιστροφή. 
 

Μπορεί να μας επιβεβαιώσει καποιος που έκανε αγορα άνω τον 350 και την ολοκλήρωσε μετά της 2:00 αν του πιστρώθηκε το 15% επιστροφή ?

Πάντως αν ισχύει τετιο παιχνίδι μάρκετινγκ έχει φύγει ακύρωση παραγγελίας από εμένα γιατί ο μόνος λόγος που έκανα την αγορά ήταν λόγω το 15% επιστροφής .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, blazez είπε

Μπορεί να μας επιβεβαιώσει καποιος που έκανε αγορα άνω τον 350 και την ολοκλήρωσε μετά της 2:00 αν του πιστρώθηκε το 15% επιστροφή ?

Πάντως αν ισχύει τετιο παιχνίδι μάρκετινγκ έχει φύγει ακύρωση παραγγελίας από εμένα γιατί ο μόνος λόγος που έκανα την αγορά ήταν λόγω το 15% επιστροφής .

Λογικά πρέπει να περάσουν 2-3 μέρες(εργάσιμες) για να μπει η επιστροφή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, williamlawson είπε

Παιδιά μην πάρετε μ αντικαταβολή σε κατάστημα γιατί δεν θ περάσει η επιστροφή … είναι άλλα καταστήματα το ηλεκτρονικό κ τα φυσικά καταστήματα. Για ν πάρεις την επιστροφή πρέπει ν πληρώσεις ηλεκτρονικά μ την κάρτα.

Σ ευχαριστώ για την ενημέρωση. Είχα βάλει παραγγελία με αντικαταβολή στο κατάστημα γιατί κατά την παραγγελία στο site γράφει μόνο πως οι πόντοι δεν περνάνε αν επιλέξεις πληρωμή στον κούριερ. Μετά βρήκα τους όρους στο site της eurobank και με προβλημάτισε.
Γνωρίζουμε αν πληρώσω κανονικά online αλλά επιλέξω να το παραλάβω από κατάστημα της περιοχής μου, θα πάρω τους πόντους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, gust είπε

Δεν γινεται αυτο δηλαδη;

Για την αποφορολογηση λεει να απευθυνθω σε καταστημα και δεν προχωρα την παραγγελια για το iphone

Για να πάρεις με αποφορολόγηση απο τον Γερμανό πρέπει να το πάρεις απο το κατάστημα και όχι απο το eshop και αν δεν το εχει άμεσα διαθέσιμο το κατάστημα θα πρέπει να στο κάνει εκείνο παραγγελία για σένα και να πας να το παραλάβεις απο εκεί. Επίσης χρειάζονται 6ψηφιο κωδικό και αστυνομική ταυτότητα του νόμιμου εκπροσώπου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dimitris1090t είπε

Για να πάρεις με αποφορολόγηση απο τον Γερμανό πρέπει να το πάρεις απο το κατάστημα και όχι απο το eshop και αν δεν το εχει άμεσα διαθέσιμο το κατάστημα θα πρέπει να στο κάνει εκείνο παραγγελία για σένα και να πας να το παραλάβεις απο εκεί. Επίσης χρειάζονται 6ψηφιο κωδικό και αστυνομική ταυτότητα του νόμιμου εκπροσώπου.

Ας ελπισω να υπαρχει αυριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ξέρει κάποιος εάν μπορώ να το πάρω με αποφορολογηση στο όνομα συγγενή μου αλλά να πληρώσω με δική μου κάρτα επειδή αυτός δεν έχει EUROBANK? Σκοπός είναι και αποφορολογηση και επιστροφή EUROBANK.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dinosz750 είπε

Σ ευχαριστώ για την ενημέρωση. Είχα βάλει παραγγελία με αντικαταβολή στο κατάστημα γιατί κατά την παραγγελία στο site γράφει μόνο πως οι πόντοι δεν περνάνε αν επιλέξεις πληρωμή στον κούριερ. Μετά βρήκα τους όρους στο site της eurobank και με προβλημάτισε.
Γνωρίζουμε αν πληρώσω κανονικά online αλλά επιλέξω να το παραλάβω από κατάστημα της περιοχής μου, θα πάρω τους πόντους;

Ναι 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...