Προς το περιεχόμενο

Τηλεφωνική κλήση από δικηγόρο για αρνητική κριτική σε επιχείρηση!


HelenOfTroy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Και σε εμενα ετυχε αυτο.

Γερμανια. Αφησα μια κριτικη για ενα οδοντιατρειο.

Μετα απο ενα χρονο μου ηρθε ενα μαιλ απο την google οτι και καλα το ιατρειο εχει θεμα με την κριτικη γιατι ειχε πιασει περιπου 3500 προβολες που βρηκανε χρησιμη την κριτικη ή συμφωνουσανε.

Τελοσπαντων στο μαιλ ελεγε οτι πρεπει να αποδειξω οτι οντως εγιναν ετσι τα πραγματα ή να την σβησω.

Ρωτησα εναν δικηγορο (γερμανο) και μου ειπε>

Αν δεν θες να παιρνεις συνεχεια μαιλ, σβηστο.

Αν παλι τους γραψεις εκει που δεν πιανει μελανι παλι κανενα προβλημα.

Εγω το διεγραψα και ησυχασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την επόμενη φορά να πεις ότι δεν είσαι αυτός που έγραψε την κριτική, συνωνυμία είναι.

Αν δεν έχεις ιστορία με το μαγαζί αποκλείεται να ξέρουν ποιος είσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ip / κάτοχο, στη δίνει ο παροχος μόνο αν του σταλεί εισαγγελική παραγγελία. Καμία ουσία δεν έχει, γιατί απλά μπορώ να συνδεθώ από οποιοδήποτε ελεύθερο ή εταιρικό wifi. 

Επίσης σιγά μην σου δώσει την ip ο free vpn από την Ουγκάντα, γιατί μπήκες μέσω Ναγκασάκι κ οι Ιάπωνες παροχοι είπαν "οοοχι δεν είμαστε εμείς, ο 15 χρόνος που έφτιαξε τον vpn server από την Ουγκάντα φταίει", ο οποίος κλέβει wifi από τον γείτονα του. Και όλα αυτά γιατί ο Μπάμπης από το Αιγάλεω έγραψε στο google ότι η ταβέρνα του Μήτσου στην ιχθυόσκαλα, του έφεραν medium την μπριζόλα ενώ την ήθελε rare. 

Δεν βάζεις εδώ λέω εγώ, τι κριτική έγραψες να δούμε? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, Technolo_gy είπε

και εγώ θέλω την επιχείρηση σε pm για να γράψω αρνητικές κριτικές!

 

21 ώρες πριν, Raylan είπε

Στείλε μου σε προσωπικό μήνυμα το όνομα της εταιρίας να κάνω και εγώ αρνητική κριτική.. 

 

 

Το μονο που θα καταφερετε,ειναι να προσθεσετε και αλλο αγχος στην TS

Αν η  δικη της ειναι  η μονη προσφατη κακη αξιολογηση ,τοτε θα φανει οτι προκληθηκε απο την ιδια και θα εχει και αλλες ενοχλησεις.
Χαλαρωστε λιγο,βιτζιλαντια.

Επεξ/σία από StamTheMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς την TS,

Καλύτερα σβήσε αυτή τη χαζομάρα που έγραψες.

Δες το κι αλλιώς. Πες π.χ. πως είμαι γκαρσόνι στην Ιχθυόσκαλα κι έρχεσαι εσύ να φας μοσχαρίσια.

Έχω εγώ τις μαύρες μου και στα καλά καθούμενα σου ρίχνω ένα σκαμπίλι.

Φταίει το αφεντικό και το μαγαζί ή εγώ;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Την ip / κάτοχο, στη δίνει ο παροχος μόνο αν του σταλεί εισαγγελική παραγγελία. Καμία ουσία δεν έχει, γιατί απλά μπορώ να συνδεθώ από οποιοδήποτε ελεύθερο ή εταιρικό wifi. 

Επίσης σιγά μην σου δώσει την ip ο free vpn από την Ουγκάντα, γιατί μπήκες μέσω Ναγκασάκι κ οι Ιάπωνες παροχοι είπαν "οοοχι δεν είμαστε εμείς, ο 15 χρόνος που έφτιαξε τον vpn server από την Ουγκάντα φταίει", ο οποίος κλέβει wifi από τον γείτονα του. Και όλα αυτά γιατί ο Μπάμπης από το Αιγάλεω έγραψε στο google ότι η ταβέρνα του Μήτσου στην ιχθυόσκαλα, του έφεραν medium την μπριζόλα ενώ την ήθελε rare. 

Δεν βάζεις εδώ λέω εγώ, τι κριτική έγραψες να δούμε? 

Εκτός αν ο μπαμπης απο το Αιγάλεω γράφει κριτικές με ονοματεπώνυμο οπότε ουτε vpn σε σώνει ουτε τίποτα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...