Προς το περιεχόμενο

υπάρχει τίμιος tipster στο στοίχημα?


Ptolemaios1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Και προσωπικά θα έλεγα ότι η FTSE All World είναι ακόμη πιο safe επιλογή. 

Στην τελική αν πάει κατά διαόλου, θα πάμε και εμείς μαζί, οπότε στον πυρηνικό χειμώνα , τα λεφτά δε θα έχουν σημασία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Dakonblackblade είπε

Στην τελική αν πάει κατά διαόλου, θα πάμε και εμείς μαζί, οπότε στον πυρηνικό χειμώνα , τα λεφτά δε θα έχουν σημασία. 

Ισχύει, εκεί θα μας ενδιαφέρουν άλλα πράγματα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εντωμεταξυ ο μακιαβελις ειχε 8/10 στα δωρεαν αυτο το μηνα

βεβαια φαινεται ότι δεν ειναι δικα του και οτι τα παιρνει απο αλλου

αλλα και παλι

8/10

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σε όλους. Αποτι καταλαβα οι περισσότεροι θέλουν έναν tipster που να πιάνει 80% των δελτίων. Αυτό δεν γίνεται δυστυχώς και θέλει πολύ υπομονή και φυσικά να μην παίζεις και δικά σου στοιχήματα. Αν τα κάνεις αυτα βγάζεις κέρδος. Όσα περισσότερα χώνεις τόσο αυξάνεται ο τζίρος γιατί το κέρδος κυμενεται σε χαμηλά ποσοστά. Το θέμα είναι όμως ότι είναι κέρδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι χαμηλά στατιστικά αυτά παιδιά. Με 28% νίκες ποια είναι η προσδοκία? 

Εγώ ακολουθώ ένα telegram γνωστού μου. Λίγοι είμαστε 9-10 άτομα. Στα 500 δελτία έχει 261 νίκες και ένα κέρδος 3Κ από τον Αύγουστο μέχρι σήμερα, με 100Ε ώς βάση για ποντάρισμα μεταβαλλόμενο.

Έχει δηλαδή πάνω από 50%, με ένα κέρδος που είναι -ας πούμε- ΟΚ για το χρόνο που επενδύεις (και τα 100 το μήνα που δίνεις)... Λες οκ κάτι βγάζω.

Με κάτω από 30% επιτυχία τι να βγάλεις? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, eMike είπε

Είναι χαμηλά στατιστικά αυτά παιδιά. Με 28% νίκες ποια είναι η προσδοκία? 

Εγώ ακολουθώ ένα telegram γνωστού μου. Λίγοι είμαστε 9-10 άτομα. Στα 500 δελτία έχει 261 νίκες και ένα κέρδος 3Κ από τον Αύγουστο μέχρι σήμερα, με 100Ε ώς βάση για ποντάρισμα μεταβαλλόμενο.

Έχει δηλαδή πάνω από 50%, με ένα κέρδος που είναι -ας πούμε- ΟΚ για το χρόνο που επενδύεις (και τα 100 το μήνα που δίνεις)... Λες οκ κάτι βγάζω.

Με κάτω από 30% επιτυχία τι να βγάλεις? 

Το θέμα δεν είναι το καθαρό κέρδος ούτε οι νίκες που έχει ποσοστιαία καθώς παίζει ρόλο και η απόδοση του κάθε στοιχήματος. Για να δεις αν αξίζει θα πρέπει να ξέρεις συνολικά τι έχει ποντάρει για να βγάλει αυτό το κερδος των 3000€. Είναι άλλο να έχεις τζογάρει 10k€ και να έχεις βγάλει 3k€ και άλλο να έχεις τζογάρει 100k€. 
 

Εμένα πάντως μου προκαλεί απορία που αυτοί οι διάσημοι tipsters με συνδρομή αντί να επενδύσουν τα χρήματα του κόσμου στα σίγουρα στοιχήματα τους, ανοίγουν επιχειρήσεις για να βγάλουν λεφτά. Μάλλον ψάχνουν για βλάκες και δυστυχως υπάρχουν πολλοί εκεί εξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, winawer είπε

Το θέμα δεν είναι το καθαρό κέρδος ούτε οι νίκες που έχει ποσοστιαία καθώς παίζει ρόλο και η απόδοση του κάθε στοιχήματος. Για να δεις αν αξίζει θα πρέπει να ξέρεις συνολικά τι έχει ποντάρει για να βγάλει αυτό το κερδος των 3000€. Είναι άλλο να έχεις τζογάρει 10k€ και να έχεις βγάλει 3k€ και άλλο να έχεις τζογάρει 100k€. 
 

Εμένα πάντως μου προκαλεί απορία που αυτοί οι διάσημοι tipsters με συνδρομή αντί να επενδύσουν τα χρήματα του κόσμου στα σίγουρα στοιχήματα τους, ανοίγουν επιχειρήσεις για να βγάλουν λεφτά. Μάλλον ψάχνουν για βλάκες και δυστυχως υπάρχουν πολλοί εκεί εξω

Όλα κρίνονται εκ του αποτελέσματος.

Οι περισσότεροι είναι λαμόγια. Κέρδος άνω του 20% δεν γίνεται να βγάλει κανείς.

Μόλις τώρα, vaggooss είπε

Όλα κρίνονται εκ του αποτελέσματος.

Οι περισσότεροι είναι λαμόγια. Κέρδος άνω του 20% δεν γίνεται να βγάλει κανείς.

Το θέμα είναι όμως στο τέλος του μήνα να έχεις κέρδος και ας είναι και 10%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...