Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή 25% για αγορές με payzy στον Γερμανό μεχρι 31-12-2022 [ΤΕΛΟΣ]


SabotazNic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, JohnnyX είπε

καθε συγκριση με samsung q60 εχει ανετο νικητη τη tcl ...το q60 ειναι και low class model...

η tcl εχει 144hz , va panel , δυνατα onkyo ηχεια , σπαει στα 4 η οθονη (πολυ δυνατο χαρακτηριστηκο σε εποχες μουντιαλ..αν φυσικα εχεις πολλες πηγες) ειναι και qled βεβαια.

 

Σε ευχαριστώ...Εχει και 2.1 οπότε και με το Series X θα είναι μια χαρα.

 

 

Update:...Μη διαθέσιμη...

Επεξ/σία από @pnea1973
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Τσέκαρε αν έχεις προεπιλεγμενο browser app 

Έχω το chrome.

Ρώτησα στο support και μου είπαν πρακτικά να το κάνω από την μεριά της τράπεζας/app. Δλδ δεν το υποστηρίζουν όπως γίνεται σε όλες τις συναλλαγές του κόσμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, xenos3 είπε

Δεν έχω app της τράπεζας, στέλνει otp με sms/viber.

Έχεις το payzy application και δεν έχεις της τράπεζας;

Πρέπει να ανοίξεις το e-banking σου, λογικά εκεί θα έχει κάποιο τρόπο για να εγκρίνεις τη συναλλαγή.

(εκτός αν δεν έχεις ούτε e-banking βεβαίως βεβαίως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Doubt είπε

Έχεις το payzy application και δεν έχεις της τράπεζας;

Πρέπει να ανοίξεις το e-banking σου, λογικά εκεί θα έχει κάποιο τρόπο για να εγκρίνεις τη συναλλαγή.

(εκτός αν δεν έχεις ούτε e-banking βεβαίως βεβαίως)

Δεν έχω της τράπεζας στο κινητό, σωστά. Και δεν είναι τυχαίο.

Στο ebanking της αλφα δεν βρήκα πουθενά να υπάρχει έγκριση. Τεσπά, κατέβασα το app, περιμένω να γίνει ενεργοποίηση, κλπ κλπ..... zzzZZZzzzZZzzz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vlasis666 είπε

Καλησπερα ,

Δοκιμασε κανεις να κανει ασφαλεια μεσω Cosmote (cosmote insurance)και να επωφεληθει της προσφορας?Μηπως εξαιρουνται οι ασφαλειες?

καλο αυτο. αν ισχύει θα μπω να το ψαξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, neo_geo13 είπε

....

Δεν ειμαι σιγουρος τι εννοεις λεγοντας να προσθεσεις καποιο ποσο με το χερι, δεδομένου οτι το ποσο των ηλεκτρικων αγορων μπαινει αυτόματα απο τα στοιχεια που στελνουν οι τραπεζες στο taxis κ δεν μπορεις να κανεις edit.

Απάντησαν ευτυχως οι συμφωρουμιτες οτι εχει φροντισει για αυτοματοποιηση η κοσμοτε λλα αναφορικά με αυτό που λες παραπανω απλα να διευκρινισω οτιμ πορει πχ να στελνουν αυτοματα οι τραπεζες 5000 ευρω εξοδα με καρτες αλλα το ποσό το βαζεις εσυ με το χέρι και μπορεις να βαλεις 6000 πχ γιατι χαλασες και 1000 ευρω μεσω paypal η revolut κλπ. Δεν ειναι κλειδωμενο το πεδιο του ποσου.

Ευτυχως δε θα χρειαστει βεβαια οπως ειπαμε και θα ειναι ολα στην εφαρμογή και δε θα χρειαστει να μετραμε και υπολογιζουμε εξτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, agnostos99 είπε

στελνουν αυτοματα οι τραπεζες 5000 ευρω εξοδα με καρτες αλλα το ποσό το βαζεις εσυ με το χέρι και μπορεις να βαλεις 6000 πχ γιατι χαλασες και 1000 ευρω μεσω paypal η revolut κλπ. Δεν ειναι κλειδωμενο το πεδιο του ποσου.

Μπορείς, αλλά αν καλύπτεις το προαπαιτούμενο πόσο για την έκπτωση φόρου, δεν χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα στοιχεία για την εγγραφή είναι τα κλασσικά + φωτογραφία την ταυτότητα + το ΑΦΜ ; και μετά κανονίζεις την βίντεο κλήση από την εφαρμογή ;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/12/2022 στις 12:30 ΜΜ, vaas93 είπε

Οπότε (noob απορία), για μένα που δεν έχω κινητό με nfc, δημιουργώ λογαριασμό payzy, έπειτα ψηφιακή χρεωστική, της φορτώνω χρήματα, πραγματοποιώ τη διαδικτυακή αγορά (καταχωρώντας τα στοιχεία της) και επωφελουμαι κανονικά της επιστροφής. Σωστά; 

εγω που εχω με ntc πως το κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπεσε παραγγελία για την TCL ομως την 43ρα.

 

Ευτυχώς δεν χωράει μεγαλύτερη εκει που θέλω να την βάλω και δεν μου την έφαγαν τα αρπαχτικά στο 1ο 24ωρο, ποιος παίρνει 43ρα πια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, xenos3 είπε

Εγώ όταν έκανα την παραγγελία πάτησα παραλαβή από κατάστημα, αλλά στην πληρωμή είχε μόνο 2 επιλογές:

1) πληρωμή με κάρτα

2) πληρωμή με αντικαταβολή

Έχω κάνει λάθος; Δεν υπήρχε η επιλογή για πληρωμή στο κατάστημα. Μάλιστα τους το έγραψα στα σχόλια ότι θα γίνει αγορά με payzy.

Εδώ  πάντως λέει:

Τρόποι πληρωμής:

 

Με την επιλογή "παραλαβή από το κατάστημα", θα πρέπει να πληρώσεις με την κάρτα Payzy σου, για να επωφεληθείς την επιστροφή των χρημάτων σου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ μας τρολάρουν κιόλας στο site του Γερμανού. Πάνε βάζουν μώβ ταμπελάκι 200 ευρώ payzy σε προϊόντα που είναι μονίμως μη διαθέσιμα. Και δεν είναι και λίγα. Οργανωθείτε λίγο παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, matrixxx είπε

Καλο φαινεται, αλλα κατα τη γνωμη μου εμπορικο λαθος το 31-12, το βλεπω ως λαθος του marketing. Νομιζω οτι θα ηταν πολυ καλυτερα για τον στοχο τους σε εγγραφες να περιελαμβανε στο χρονικο διαστημα η προσφορα και λιγες μερες του Γεναρη.

Για μενα αυτος ειναι ο βασικος λογος που δεν θα το βαλω. 

Διαφωνώ κάθετα κύριε Matrixxx! 

Αρχικά, είναι Christmas offers, οπότε δεν συγκαταλέγεται ο Ιανουάριος εδώ. Έπειτα, προβαίνουν σε ετήσιες αναφορές, ποσοστό εγγραφών χρηστών βάσει της προσφοράς και, επίσης, απογραφή. 

Προσωπικά, περιμένω πολλές καινοτόμες υπηρεσίες από το Payzy, και οι Χριστουγεννιάτικες προσφορές πιστεύω πως είναι μόνο η αρχή.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...