Προς το περιεχόμενο

cosmote one vdsl 200mbps + κινητά 33.9 προσφορα;


Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από marklar,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, manosfp είπε

Για ποιο λόγο να πληρώνεις συμβόλαιο σε κινητά που σου παρέχουν σχεδόν τα πάντα; 

Όλα αυτά που αναφέρεις τα έχω με τα 28,90 και έχω και αρκετά λεφτά σε κάρτα για να αγοράζω δεδομένα. 

Για ανέλυσε το λίγο παραπάνω. Εγώ συνδυαστικά το κάνω γιατί παίρνει και έκπτωση το σταθερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

25 λεπτά πριν, hountalass είπε

Για ανέλυσε το λίγο παραπάνω. Εγώ συνδυαστικά το κάνω γιατί παίρνει και έκπτωση το σταθερό.

Αυτό που σου λέει ο συμφορουμίτης είναι να σκεφτείς μήπως θα είναι καλύτερα τα δύο κινητά να είναι καρτοκινητά και να σου βάζουν το 10αρικο + gb και να αγοράζεις με το 10αρικο όποιο πακέτο θέλεις και να δίνεις για σταθερό και κινητό ουσιαστικά 28.9, την προσφορά δηλαδή που συζητάμε. Αν δεν έχεις άμεση ανάγκη τα 15gb, εγώ στη θέση σου θα το σκεφτόμουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως ειχα βρει απο το σαιτ της κοσμοτε το Fiber XL 100 και με απεριοριστα σταθερα, 500 λεπτα κινητα δινουμε 46 το διμηνο (τωρα η τιμη ειναι 34 το μηνα στο σαιτ)

Το αστειο βεβαια ειναι οτι δεν εχουμε καν σταθερο συνδεδεμενο σπιτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα για την προσφορά που πήρε ο φίλος με τα 200 mbps στα 33.9 ευρώ με τις παροχές των καρτοκινητών. Δείτε προηγούμενα ποστ.

Συγκεκριμένα δεν μου είπαν κάτι για τα 100 ευρώ εφάπαξ που έγραψε όπως και τα 3gb +10 ευρώ κάρτα είναι μια από τις επιλογές που σου δίνουν. Δηλαδή διαλέγεις εάν θες 3gb + 10 ευρώ κάρτα ή 3gb + 1000 λεπτά ομιλίας ή 1000 λεπτά + 10 ευρώ.

Και εμένα πχ θα μου ταίριαζε το 3gb + 10 ευρώ αλλά θέλω και λεπτά ομιλίας. Ξέρουμε τα 10 ευρώ αυτά τι αγοράζουν;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, hountalass είπε

Ξέρουμε τα 10 ευρώ αυτά τι αγοράζουν;;;

το πιο σαπιο προγραμμα αγοραζουν, το χειροτερο ειναι οτι τπτ απο ο,τι περισσεψει δεν θα μεταφερθει στον επομενο μηνα οπως στα καρτοκινητα, δλδ ουτε τα 3gb/1000' ουτε οτι περισσεψει απο τα 400'/400mb/40sms ουτε τα 2,80 € που θα σου μεινουν μετα την αγορα του πακετου

image.png.653e91add31418a8be5bd0fa399455e4.png

 

Επεξ/σία από Titos301
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Titos301 είπε

το πιο σαπιο προγραμμα αγοραζουν, το χειροτερο ειναι οτι τπτ απο ο,τι περισσεψει δεν θα μεταφερθει στον επομενο μηνα οπως στα καρτοκινητα, δλδ ουτε τα 3gb/1000' ουτε οτι περισσεψει απο τα 400'/400mb/40sms ουτε τα 2,80 € που θα σου μεινουν μετα την αγορα του πακετου

image.png.653e91add31418a8be5bd0fa399455e4.png

 

Έλεγα να το κάνω στους γονείς μου αλλά αν κάθε μήνα κάνει εκκαθάριση και πάει από το 0 ε είναι λίγο μούφα. Η μάλλον για χρήστες με λίγες απαιτήσεις γιατί προφανώς τα 3 gb είναι λίγα και τα 10 ευρώ δεν φτάνουν το unlimited calls που δίνει 2.5gb.

Τι 400mb ρε το 2023 μας δουλεύουν; Ντροπή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, hountalass είπε

Έλεγα να το κάνω στους γονείς μου αλλά αν κάθε μήνα κάνει εκκαθάριση και πάει από το 0 ε είναι λίγο μούφα. Η μάλλον για χρήστες με λίγες απαιτήσεις γιατί προφανώς τα 3 gb είναι λίγα και τα 10 ευρώ δεν φτάνουν το unlimited calls που δίνει 2.5gb.

Τι 400mb ρε το 2023 μας δουλεύουν; Ντροπή

επιβεβαιωσετε το και εσυ, ρωτα τους δλδ γιατι αυτοι δεν θα σου το πουν απο μονοι τους, για καθ ενα απο αυτα για να εισαι σιγουρος 100%, εγω ειχα ρωτησει και μου τα ειπαν ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Titos301 είπε

το πιο σαπιο προγραμμα αγοραζουν, το χειροτερο ειναι οτι τπτ απο ο,τι περισσεψει δεν θα μεταφερθει στον επομενο μηνα οπως στα καρτοκινητα, δλδ ουτε τα 3gb/1000' ουτε οτι περισσεψει απο τα 400'/400mb/40sms ουτε τα 2,80 € που θα σου μεινουν μετα την αγορα του πακετου

image.png.653e91add31418a8be5bd0fa399455e4.png

 

Έχω την εντύπωση ότι είσαι λάθος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manosfp είπε

Έχω την εντύπωση ότι είσαι λάθος. 

μακαρι, δυστυχως δεν στελνουν το συμβολαιο να το δεις και μετα να τους στειλεις ταυτοτητα κτλ οποτε μια ειναι η επιλογη 2106295102 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, manosfp είπε

Εγώ πάντως πήρα δεύτερο δεκάρικο χωρίς να σβηστεί το πρώτο. Τα λεπτά είναι για ένα μήνα. 

Τα 3gb τι κάνουν μένουν ή χαιρετάνε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει τότε μερικούς συμβιβασμούς να κάνεις. Για τους γονείς μου πχ καλό θα είναι σχετικά. Για εμένα που κάνω άλλη χρήση με πολλά τηλέφωνα δεν θα βόλευε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα την αίτηση για μεταφορά σε cosmote (2 κινητά + 1 σταθερό) από vodafone και με πήραν για αντιπροσφορά πολύ πολύ καλή.

Δέχτηκε κανείς άλλος αντιπρόταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...