Προς το περιεχόμενο

cosmote one vdsl 200mbps + κινητά 33.9 προσφορα;


Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από marklar,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, kaktos77 είπε

Είχα βρει αυτό εδώ αλλά ακριβώς άκρη δεν έβγαλα:

https://nova.gr/eksipiretisi-pelatwn/oroi-simvolaion#programmata-gia-idiwtes

Το πρόβλημα το δημιουργεί αν έχω καταλάβει καλά το EON που σου ζητάει 120 ευρώ τέλος διακοπής. Συνήθως στα σταθερά για το Ίντερνετ η αποδέσμευση είναι κλιμακωτή.

 Να είσαι καλά, βρήκα τους όρους συμβολαίου την περίοδο που είχα υπογράψει και όντως αναφέρει τα 120€ πλέον τα πάγια που θα υπολείπονται. Άρα η διακοπή θα γίνει κανονικά με την λήξη του συμβολαίου.

 

ευχαριστω όλους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 138
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

On 08/08/2023 at 22:23, manosfp said:

Πιο πάνω γράφω για ακριβώς τα ίδια με 28 ευρώ, απλά το ίντερνετ είναι κατοστάρι,και 10 ευρώ κάθε μήνα και 100 ευρώ εφάπαξ. Οπότε δε βλέπω ποια είναι η προσφορά που δε μπορείς να αρνηθείς. 

πηρα και εγω αυτην την προσφορα σημερα,η ερωτηση μου ειναι για τα 100 ευρω εφαπαξ. Αυτα τα βαζουν στο ενα καρτοκινητο απο αυτα που εχεις δηλωσει ή σε ολα? Επισης καπου ειδα οτι μπορεις να δηλωσεις μεχρι 5 καρτοκινητα. Τσεκαρουν καπως αν ειναι δικα σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, michey13 είπε

πηρα και εγω αυτην την προσφορα σημερα,η ερωτηση μου ειναι για τα 100 ευρω εφαπαξ. Αυτα τα βαζουν στο ενα καρτοκινητο απο αυτα που εχεις δηλωσει ή σε ολα? Επισης καπου ειδα οτι μπορεις να δηλωσεις μεχρι 5 καρτοκινητα. Τσεκαρουν καπως αν ειναι δικα σου?

Τα 100€ στα βάζουν σε ένα εκ των δύο κινητών που θα δηλώσεις για τα 10€ κλπ., σε ρωτάνε σε ποιο. Επίσης για τα 5 καρτοκινητά που λες δεν είναι για την προσφορά που συζητάμε, σε αυτή δίνουν τα 100 που είπαμε σε ένα καρτοκινητό εκ των δύο, 10€ κάθε μήνα σε 2 καρτοκινητά για 24 μήνες, 3gb το μήνα για ιντερνετ. Ίσως εσύ να λες για το Cosmote one, που αυτό δεν είναι προσφορά, το κάνεις μετά όποτε θέλεις και δηλώνεις οικογενειακά κινητά για να έχεις λεπτά ομιλίας μεταξύ τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα και πάλι παιδιά,

Όφειλα αυτή την ανάρτηση σε όλα τα παιδιά του νήματος και στους νέους υποψήφιους ενδιαφερόμενους. Η Cosmote τίμησε τη συμφωνία της και με το παραπάνω. 20 Σεπτεμβρίου ενεργοποιήθηκα 21 μου έβαλαν 100 ευρώ στο ένα κινητό εφάπαξ και από ένα 10αρικο και 3gb στα 2 κινητά. Ξανά σήμερα 1 του μήνα άλλα 10 ευρώ και άλλα 3gb και στα 2 κινητά. Αυτό όμως που ενδιαφέρει τους περισσότερους:

Οι ημερομηνίες λήξης υπολοίπου, φραγής κίνησης και λήξης σύνδεσης ανανεώνονται κανονικότατα σαν να κάνεις ανανέωση. Παραθέτω τις εικόνες για επιβεβαίωση. Ευχαριστώ τον topic starter και όλα τα παιδιά του νήματος που με βοήθησαν και απέκτησα αυτή την προσφορά και πλέον θα έχω ουσιαστικά 100αρι σπίτι με 8 ευρώ το μήνα για τα επόμενα 2 χρόνια.

IMG_4331.PNG

IMG_4342.PNG

IMG_4464.PNG

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, manosfp είπε

Μήπως ήταν καλύτερα να πάρεις τα 1000 λεπτά προς όλους; 

Έχω ακόμα...φοιτητικό. Με τα 8.5 από τα 10 παίρνω μετά το πακέτο με τα 1000 και έχω και ρέστα 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιστρεφω και εγω για να πω οτι για να παρεις το 100αρικο πρεπει να επιμεινεις, τους λες οτι βαζεις καρτα των 12€ για να αγορασεις το πακετο των 10,90€. αρα αν σου βαζουν μονο 10€ δεν μπορεις να αγορασεις το πακετο που θελεις, θα σου πουν 2 φορες αρλουμπες και μετα θα υποχωρησουν και θα σου πουν ωραια θα σας πιστωσουμε το ποσο των 100€ για 2 χρονια αλλα σε 1 μονον αριθμο που θα μας πειτε εσεις, αν τους καταφερετε να σας βαλουν και στο αλλο νουμερο ενα ποσο, πχ να το σπασουν σε 50+50 μα λιγοτερο απο 24€ χρειαζεται για να παρει καποιος καθε μηνα το πακετο των 10,90€

επισης μπορεις στον ενα αριθμο να διαλεξεις πχ τα 3gb και στον αλλο τα 1000' λεπτα ή οπως αλλιως θελεις

αλλα δεν γινεται να το αλλαξεις στην πορεια, για 24 μηνες θα ειναι το ιδιο οποτε θελει σκεψη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, kaktos77 είπε

Έχω ακόμα...φοιτητικό. Με τα 8.5 από τα 10 παίρνω μετά το πακέτο με τα 1000 και έχω και ρέστα 😄

Ναι αλλά αν έπαιρνες τα 1000 λεπτά θα αγόραζες με 10,90 απεριόριστα δεδομένα .. Εκτός αυτού τα 3 γιγα δε ζουν όλο το μήνα αλλά 7 μέρες.. 

2 λεπτά πριν, Titos301 είπε

επιστρεφω και εγω για να πω οτι για να παρεις το 100αρικο πρεπει να επιμεινεις, τους λες οτι βαζεις καρτα των 12€ για να αγορασεις το πακετο των 10,90€. αρα αν σου βαζουν μονο 10€ δεν μπορεις να αγορασεις το πακετο που θελεις, θα σου πουν 2 φορες αρλουμπες και μετα θα υποχωρησουν και θα σου πουν ωραια θα σας πιστωσουμε το ποσο των 100€ για 2 χρονια αλλα σε 1 μονον αριθμο που θα μας πειτε εσεις, αν τους καταφερετε να σας βαλουν και στο αλλο νουμερο ενα ποσο, πχ να το σπασουν σε 50+50 μα λιγοτερο απο 24€ χρειαζεται για να παρει καποιος καθε μηνα το πακετο των 10,90€

επισης μπορεις στον ενα αριθμο να διαλεξεις πχ τα 3gb και στον αλλο τα 1000' λεπτα ή οπως αλλιως θελεις

αλλα δεν γινεται να το αλλαξεις στην πορεια, για 24 μηνες θα ειναι το ιδιο οποτε θελει σκεψη...

Σε μένα το πρότειναν από μόνοι τους για αντιστάθμισμα του κόστους πρόωρης διακοπής από Vodafone. 

Επεξ/σία από manosfp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, manosfp είπε

Ναι αλλά αν έπαιρνες τα 1000 λεπτά θα αγόραζες με 10,90 απεριόριστα δεδομένα .. Εκτός αυτού τα 3 γιγα δε ζουν όλο το μήνα αλλά 7 μέρες.. 

Σε μένα το πρότειναν από μόνοι τους για αντιστάθμισμα του κόστους πρόωρης διακοπής από Vodafone. 

δεν νομιζω οτι η προσφορα με τα απεριοριστα data ισχυει ολο το χρονο

επισης δεν ισχυει αυτο που λες για τις 7 μερες, ισως το μπερδευεις με τα δωρεαν gb που δινει η cosmote αν πληρωνεις μεσω e-λογαριασμου που σε αυτη την περιπτωση οτι δινει εχουν ισχυ 7 μερες

για την προσφορα που συζηταμε εχουν ισχυ 1 μηνα

Επεξ/σία από Titos301
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρος για τη διάρκεια αλλά και πάλι για όλο το μήνα να είναι τα 3 γιγα νομίζω είναι πολύ λίγα σε σχέση με τα 1000 λεπτά προς όλους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Titos301 είπε

επιστρεφω και εγω για να πω οτι για να παρεις το 100αρικο πρεπει να επιμεινεις, τους λες οτι βαζεις καρτα των 12€ για να αγορασεις το πακετο των 10,90€. αρα αν σου βαζουν μονο 10€ δεν μπορεις να αγορασεις το πακετο που θελεις, θα σου πουν 2 φορες αρλουμπες και μετα θα υποχωρησουν και θα σου πουν ωραια θα σας πιστωσουμε το ποσο των 100€ για 2 χρονια αλλα σε 1 μονον αριθμο που θα μας πειτε εσεις, αν τους καταφερετε να σας βαλουν και στο αλλο νουμερο ενα ποσο, πχ να το σπασουν σε 50+50 μα λιγοτερο απο 24€ χρειαζεται για να παρει καποιος καθε μηνα το πακετο των 10,90€

επισης μπορεις στον ενα αριθμο να διαλεξεις πχ τα 3gb και στον αλλο τα 1000' λεπτα ή οπως αλλιως θελεις

αλλα δεν γινεται να το αλλαξεις στην πορεια, για 24 μηνες θα ειναι το ιδιο οποτε θελει σκεψη...

Εμένα όντως μου το πρότειναν απευθείας χωρίς να το ζητήσω. Επίσης το πιστώσαν χωρίς να υπάρξει πρόβλημα ή επικοινωνία από πλευράς μου. 

22 λεπτά πριν, manosfp είπε

Ναι αλλά αν έπαιρνες τα 1000 λεπτά θα αγόραζες με 10,90 απεριόριστα δεδομένα .. Εκτός αυτού τα 3 γιγα δε ζουν όλο το μήνα αλλά 7 μέρες.. 

Ξοδεύω περίπου 3-4 gb το μήνα, οπότε μου φτάνουν πάνω κάτω. Και επίσης νομίζω και εγώ ότι η προσφορά με 10.90 δεν είναι για όλο το χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

έχω τώρα 20 μήνες Cosmote 100 στην κανονική τιμή.

Έχει μισό χρόνο που μου έχουν προσφέρει παρόμοια προσφορά τηλεφωνικά, αλλά λόγου χρόνου και υπόλοιπο δεν δέχτηκα.

Τώρα ψάχνω να βρω μια τέτοια προσφορά, αλλά δεν μπορώ.

Τι προτείνετε;

Αυτή η σελίδα valuedeals gr την έχει δοκιμάσει κανείς;

Υπάρχουν παρόμοια site;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, atpanos είπε

Καλησπέρα,

έχω τώρα 20 μήνες Cosmote 100 στην κανονική τιμή.

Έχει μισό χρόνο που μου έχουν προσφέρει παρόμοια προσφορά τηλεφωνικά, αλλά λόγου χρόνου και υπόλοιπο δεν δέχτηκα.

Τώρα ψάχνω να βρω μια τέτοια προσφορά, αλλά δεν μπορώ.

Τι προτείνετε;

Αυτή η σελίδα valuedeals gr την έχει δοκιμάσει κανείς;

Υπάρχουν παρόμοια site;

2106269162 παρε εδω αυριο πρωι και ζητα την κυρια ψυχα δεν ξερω που μπαινει ο τονος(μην ανησυχεις ουτε οι συναδελφοι της🤣) αλλα απο οτι μ ειχε πει τη πεμπτη παιζει να ειναι σε αδεια, αν σου πουν πειτε σε εμενα γιατι ειναι σε αδεια πες της θελω την προσφορα που δινει διπλασιασμο στην ταχυτητα στο σταθερο με το δωρο 2 καρτοκινητων και τα 100€ εφαπαξ στο ενα εξ αυτων ( αν σου πουν οτο δεν παιζει 100€ πες εγω θελω να βαζω καρτα 10.90€ και με τα 10€ που φινεται δεν μπορω...πιεσε τους τεσπα) παντως δεν ξερω αν αυτη η προσφορα ισχυει και για υφισταμενους πελατες cosmote

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είμαι cosmote fiber 100 με επιδότηση, λήγει το συμβόλαιό μου τον άλλο μήνα και πήρα την συγκεκριμένη κυρία, αλλά με παρέπεμψε σε άλλο τμήμα γιατί αυτή είναι μόνο σε νέες συνδέσεις και φορητότητες. Εκεί δυστυχώς δεν παίζουν οι προσφορές, δίνουν τυπικά 33,90€ για 100στάρα χωρίς τα εξτραδάκια που αναφέρατε. 

Η Nova δεν έχει δικό της δίκτυο στην περιοχή...   με βλέπω για Voda με 25,90 εκτός αν ξέρετε κάτι άλλο.

Επεξ/σία από cacau
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, cacau είπε

Είμαι cosmote fiber 100 με επιδότηση, λήγει το συμβόλαιό μου τον άλλο μήνα και πήρα την συγκεκριμένη κυρία, αλλά με παρέπεμψε σε άλλο τμήμα γιατί αυτή είναι μόνο σε νέες συνδέσεις και φορητότητες. Εκεί δυστυχώς δεν παίζουν οι προσφορές, δίνουν τυπικά 33,90€ για 100στάρα χωρίς τα εξτραδάκια που αναφέρατε. 

Η Nova δεν έχει δικό της δίκτυο στην περιοχή...   με βλέπω για Voda με 25,90 εκτός αν ξέρετε κάτι άλλο.

α αχα, ε τοτε vodafone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...