Προς το περιεχόμενο

cosmote one vdsl 200mbps + κινητά 33.9 προσφορα;


Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από marklar,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, cacau είπε

Είμαι cosmote fiber 100 με επιδότηση, λήγει το συμβόλαιό μου τον άλλο μήνα και πήρα την συγκεκριμένη κυρία, αλλά με παρέπεμψε σε άλλο τμήμα γιατί αυτή είναι μόνο σε νέες συνδέσεις και φορητότητες. Εκεί δυστυχώς δεν παίζουν οι προσφορές, δίνουν τυπικά 33,90€ για 100στάρα χωρίς τα εξτραδάκια που αναφέρατε. 

Η Nova δεν έχει δικό της δίκτυο στην περιοχή...   με βλέπω για Voda με 25,90 εκτός αν ξέρετε κάτι άλλο.

Κάνεις αίτημα φορητοτητας και θα σε ψάχνουν μετά αυτοί να παραμείνεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 201
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, manosfp είπε

Κάνεις αίτημα φορητοτητας και θα σε ψάχνουν μετά αυτοί να παραμείνεις. 

μα αυτο πως το κανει καποιος; παιρνει τηλ πχ στην ταδε εταιρια και λεει απλα θελω να κανω αιτηση φορητοτητας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παντως για νεα συνδεση που κάλεσα μου εδωσαν fiber100 33 ευρω και fiber200 35 ευρω και κατι ψεύτο δωρα σε καρτοκινητά που δε συγκράτησα. Οταν τη ρωτησα αν αυτο ειναι η καλυτερη προταση μου ειπε οτι σε νεα συνδεση ναι και αν ηταν μεταφορα απο αλλο πάροχο θα ηταν διαφορετικη ( καταλαβα καλυτερη). Πηρε κανεις τη προσφορα του θέματος με νεα συνδεση;

Επεξ/σία από vasilis2gs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα και καλό μήνα. Όσοι πήραν την προσφορά με τα 100 ευρώ εφάπαξ και 10 ευρώ κάθε μήνα, τι ημερομηνία λήξης βλέπετε στο υπόλοιπο σας; Μήπως πρέπει να βάζουμε κάρτα κάθε εξάμηνο για να μη χαθεί; Παραθέτω τα υπόλοιπα μου. 

Screenshot_2023-10-01-10-49-47-010_gr.cosmote.whatsup-edit.jpg

Screenshot_2023-10-01-10-49-58-435_gr.cosmote.whatsup-edit.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Titos301 είπε

SmartSelect_20231001-102151_WhatsUp.jpg.45a9ec38c23a146e3f07074cc31ca368.jpgSmartSelect_20231001-102203_WhatsUp.jpg.3143b22cc4850800802a97474812d80e.jpg

Εμένα σήμερα μου μπήκε το 10αρικο, ενώ έγραφε λήξη υπόλοιπου 31/10 χθες, σήμερα ενημερώθηκε σε 30/11 οπότε είμαι οκ.  Δεν νομίζω ότι πρέπει να ανησυχείς δεδομένου ότι θα πάρεις πάλι 10αρικο 1/11 και θα ενημερωθεί εκ νέου η λήξη υπολοίπου μέχρι πχ 21/12 κάπου εκεί. Σε κάθε περίπτωση και εγώ κάθε μήνα το παρακολουθώ για να μην χάσω τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kaktos77 είπε

Εμένα σήμερα μου μπήκε το 10αρικο, ενώ έγραφε λήξη υπόλοιπου 31/10 χθες, σήμερα ενημερώθηκε σε 30/11 οπότε είμαι οκ.  Δεν νομίζω ότι πρέπει να ανησυχείς δεδομένου ότι θα πάρεις πάλι 10αρικο 1/11 και θα ενημερωθεί εκ νέου η λήξη υπολοίπου μέχρι πχ 21/12 κάπου εκεί. Σε κάθε περίπτωση και εγώ κάθε μήνα το παρακολουθώ για να μην χάσω τίποτα.

Λιγο μετα που το εστειλα μπηκε το 10ρικο και εμενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραθέτω κι εγώ στοιχεία πριν και μετά το δεκάρικο. Λογικά δεν έχουμε θέμα. Το θέμα που θα έχουμε αργότερα είναι τι θα κάνουμε τα λεφτά αυτά αφού ούτε να τα στείλουμε μπορούμε ούτε τα χρειαζόμαστε μερικοί! Προσωπικά έχω δεύτερη sim με unlimited δεδομένα οπότε λογικά μου είναι άχρηστα.. 

 

Screenshot_2023-10-02-03-28-22-344_gr.cosmote.whatsup-edit.jpg

Screenshot_2023-10-01-10-49-58-435_gr.cosmote.whatsup-edit.jpg

Επεξ/σία από manosfp
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/9/2023 στις 7:47 ΜΜ, Titos301 είπε

2106269162 παρε εδω αυριο πρωι και ζητα την κυρια ψυχα δεν ξερω που μπαινει ο τονος(μην ανησυχεις ουτε οι συναδελφοι της🤣) αλλα απο οτι μ ειχε πει τη πεμπτη παιζει να ειναι σε αδεια, αν σου πουν πειτε σε εμενα γιατι ειναι σε αδεια πες της θελω την προσφορα που δινει διπλασιασμο στην ταχυτητα στο σταθερο με το δωρο 2 καρτοκινητων και τα 100€ εφαπαξ στο ενα εξ αυτων ( αν σου πουν οτο δεν παιζει 100€ πες εγω θελω να βαζω καρτα 10.90€ και με τα 10€ που φινεται δεν μπορω...πιεσε τους τεσπα) παντως δεν ξερω αν αυτη η προσφορα ισχυει και για υφισταμενους πελατες cosmote

Καλά τι θεός είσαι. Πολύ εξυπηρετικότατη η κ. Ψύχα.

 

Έκλεισα κ εγώ το συγκεκριμένο deal αλλά με 23.90€/μήνα επειδή έχω σάπια 24ρα γραμμή στο χωριό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας,

αυτή η προσφορά που συζητάτε είναι μόνο για νέες συνδέσεις και φορητότητα ή μπορούμε και εμείς με υπάρχον πρόγραμμα cosmote;  

Εγώ έχω το COSMOTE FIBER 100 XL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, mike_7_ είπε

Καλησπέρα σας,

αυτή η προσφορά που συζητάτε είναι μόνο για νέες συνδέσεις και φορητότητα ή μπορούμε και εμείς με υπάρχον πρόγραμμα cosmote;  

Εγώ έχω το COSMOTE FIBER 100 XL.

Μόνο για φορητότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα και εγω την προσφορα για με 33.90 για 200mbps + 10 ευρω καρτα καθε μηνα και 1000 λεπτα προς ολους σε 2 κινητα,η ενεργοποιηση εγινε 2/10/23 αλλα ακομα δεν εχω δει ουτε τα 10 ευρω ουτε τα 1000 λεπτα στο κινητο,ποτε τα εβαλαν σε εσας?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, LIVAS_GR είπε

πηρα και εγω την προσφορα για με 33.90 για 200mbps + 10 ευρω καρτα καθε μηνα και 1000 λεπτα προς ολους σε 2 κινητα,η ενεργοποιηση εγινε 2/10/23 αλλα ακομα δεν εχω δει ουτε τα 10 ευρω ουτε τα 1000 λεπτα στο κινητο,ποτε τα εβαλαν σε εσας?

 

ενεργοποιηθηκε η σταθερη σου 200mbps? 

εκει υπαρχει ενα θεμα εμενα ειχε ερθει ο τεχνικος του οτε τριτη και ενω το ειχα ρωτησει και μ ειχε πει η υπαλληλος οτι θα ενεργοποιηθει και το κινητο την ιδια μερα δεν εγινε και εν τελει ενεργοποιηθηκε σαββατο αφου καλεσα στο 13888 2-3 φορες, η δικαιολογια ηταν οτι δεν ειχε φανει στο συστημα η ενεργοποιηση ακομα δλδ δεν υπαρχει κινδυνος να ειναι απατη κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Titos301 said:

ενεργοποιηθηκε η σταθερη σου 200mbps? 

εκει υπαρχει ενα θεμα εμενα ειχε ερθει ο τεχνικος του οτε τριτη και ενω το ειχα ρωτησει και μ ειχε πει η υπαλληλος οτι θα ενεργοποιηθει και το κινητο την ιδια μερα δεν εγινε και εν τελει ενεργοποιηθηκε σαββατο αφου καλεσα στο 13888 2-3 φορες, η δικαιολογια ηταν οτι δεν ειχε φανει στο συστημα η ενεργοποιηση ακομα δλδ δεν υπαρχει κινδυνος να ειναι απατη κτλ

ναι η σταθερη ενεργοποιηθηκε,να τους καλεσω δηλαδη η να περιμενω να περασει αυτη η εβδομαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...