Προς το περιεχόμενο

cosmote one vdsl 200mbps + κινητά 33.9 προσφορα;


Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από marklar,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 02/12/2023 at 00:23, NikolasKon14 said:

Εχω την ίδια προσφορά από αρχές Νοεμβρίου που αναφερατε. 28,90€ 100/10 FTTH με δώρο 32€ στον πρώτο λογαριασμό, απεριόριστα λεπτά προς σταθερά και κινητα,αναγνώριση κλήσεων και 120’ διεθνή στο σταθερό συν 10€ στα δυο νούμερα με 3GB και 1000’ στο άλλο. Ο πατέρας μου με What’s Up και ο αδερφός μου με Frog σώθηκαν. Επίσης τώρα σιγά σιγά θα πάω και ένα ακόμα σταθερό για τα αλλά 2 καρτοκινητά στο σπίτι. 
Πολύ ευχαριστημένος από το σταθερό διότι το δίκτυο είναι του ΟΤΕ, και δεν θα βαζω κάρτα στο δικό μου νούμερο διοτι ήδη πληρώνω ενα συμβόλαιο Unlimited Nova.

απο που την πηρες αυτη την προσφορα?

γιατι επαιρνα σημερα για φορητοτητα απο nova σ αυτο το τηλ που ειχε γραφτει εδω μεσα το 2103507842 αλλα δεν μου εκαναν απολυτως τιποτα καλυτερο απο τις επισημες τιμες που εχει στο site της cosmote.Και ουτε λογος για τα δωρα προς κινητα.

ξερει κανεις απο που μπορω να παρω τετοια προσφορα?

Επεξ/σία από azuli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, azuli είπε

απο που την πηρες αυτη την προσφορα?

γιατι επαιρνα σημερα για φορητοτητα απο nova σ αυτο το τηλ που ειχε γραφτει εδω μεσα το 2103507842 αλλα δεν μου εκαναν απολυτως τιποτα καλυτερο απο τις επισημες τιμες που εχει στο site της cosmote.Και ουτε λογος για τα δωρα προς κινητα.

ξερει κανεις απο που μπορω να παρω τετοια προσφορα?

2106295102 και από το τμήμα νέων συνδέσεων πήρα για ενα δεύτερο σταθερό. Gigamax Unlimited μου έδιναν με απαλλαγή 10% κάτω των 29€ στα 25€ με φορητότητα.

Επεξ/σία από NikolasKon14
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, NikolasKon14 said:

2106295102 και από το τμήμα νέων συνδέσεων πήρα για ενα δεύτερο σταθερό. Gigamax Unlimited μου έδιναν με απαλλαγή 10% κάτω των 29€ στα 25€ με φορητότητα.

προσφορα οπως αυτη που εγραφες παραπανω με 10ε στα καρτοκινητα κλπ δεν δινουν πια οποτε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπερα παιδια.πηρα και εγω αυτη τη προσφορα προχθες.σταθερο 200mbps ftth και 2 κινητα 35,90.θελω να ρωτησω οσους ειναι ηδη κατοχοι,ποσες μερες  πηρε να  γινει η μετατροπη στο κινητο και επισης οσοι ησασταν ηδη σε whats up αν τα εναπομειναντα λεφτα στο λογαριασμο ή τα tokens χαθηκαν ; Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,

Αν εννοείς πότε ξεκίνησαν να βάζουν τα mb ή τα λεπτά και το 10αρικο, αυτό έγινε 1-2 ημέρες αφού ενεργοποιήθηκε η οπτική στο σπίτι και μετά κάθε 1η του μήνα τα βάζουν κανονικά. Επίσης τα χρήματα στο λογαριασμό σου και τα tokens δεν τα χάνεις, όπως εγώ προσωπικά δεν έχασα και το φοιτητικό παρόλο που έχω απολέσει την φοιτητική μου ιδιότητα εδώ και περίπου 7 χρόνια.

Επεξ/σία από kaktos77
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και ευχαριστω για την απαντηση.στη δικη μου περιπτωση θα ερθει πρωτα το vdsl και μετα η οπτικη καθως δεν εχει γινει η εγκατασταση στο κτηριο.φανταζομαι τα μβ/λεπτα και το 10αρικο θα ερθουν στη πρωτη συνδεση με το vdsl.επισης ηθελα να μαθω,εαν  καποιος ακολουθησε την ιδια διαδικασια vdsl σε οπτικη στο περιπου ποσο χρονο θα τους παρει να στειλουν το vdsl router 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, BlancoVerde είπε

καλησπερα και ευχαριστω για την απαντηση.στη δικη μου περιπτωση θα ερθει πρωτα το vdsl και μετα η οπτικη καθως δεν εχει γινει η εγκατασταση στο κτηριο.φανταζομαι τα μβ/λεπτα και το 10αρικο θα ερθουν στη πρωτη συνδεση με το vdsl.επισης ηθελα να μαθω,εαν  καποιος ακολουθησε την ιδια διαδικασια vdsl σε οπτικη στο περιπου ποσο χρονο θα τους παρει να στειλουν το vdsl router 

Καλημέρα και πάλι, το 10αρικο και τα λεπτά/mb θα ξεκινήσεις να τα παίρνεις από την ημέρα που θα ενεργοποιηθεί το vdsl. Επίσης, για την οπτική θα κρατήσεις το ίδιο router vdsl, που θα πάρεις ή πήρες, το οποίο θα λειτουργεί μόνο ως router και θα το ενώσεις την ημέρα που θα έρθουν για την εγκατάσταση με το ONT που θα σου φέρουν αυτοί που θα σου περάσουν την ίνα. Το ONT μετατρέπει την οπτική σε ethernet το οποίο μετά θα το ενώσεις στην θύρα WAN του vdsl router ώστε να παίρνουν οι συσκευές Ίντερνετ και η τηλεφωνία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα, γνωρίζει κανείς αν ισχύει ακόμα η προσφορά αυτή; Σκέφτομαι να κάνω αίτημα φορητότητας σταθερού και κινητού για να την πετύχω, μη μπω τζάμπα στη διαδικασία.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, manosfp είπε

Καλημέρα, γνωρίζει κανείς αν ισχύει ακόμα η προσφορά αυτή; Σκέφτομαι να κάνω αίτημα φορητότητας σταθερού και κινητού για να την πετύχω, μη μπω τζάμπα στη διαδικασία.. 

Καλημέρα, την προηγούμενη εβδομάδα πήραν από μόνοι τους τηλέφωνο σε συνάδελφο και έδωσαν κανονικά την ίδια προσφορά για φορητότητα όπως σε εμάς το περασμένο καλοκαίρι. Αλλά γνώμη μου, πάρε στο τηλέφωνο που υπάρχει στις προηγούμενες σελίδες και ζήτα την και μόνο αν στην δώσουν προχώρησε με την φορητότητα γιατί αυτά τα αλλάζουν από μέρα σε μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος που να μετέφερε 2 σταθερες γραμμες στο ιδιο αφμ και να του έδωσαν την προσφορα(1000'+10€) σε 2+2=4 καρτοκινητα?

Σε κοσμοτε που ρώτησα δεν ηταν σιγουροι αν στο ιδιο αφμ θα δοθεί η προσφορά και στα 4 καρτοκινητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κάτι άλλο. Είμαι cosmote και το συμβόλαιο λήγει Ιούνιο και μιας και έχει οπτική ινα η οικοδομή λεω να παω σε οπτική. Το 33.90 200mbps με βλέπω αλλα ξέρετε αν κάνουν καλύτερες προσφορές από αυτό; πήρα τηλ και με ειπαν ακριβκς τα ιδια που έχει και στο σιτε. Μηπως Ιουνίου κάνουν τίποτα καλοκαιρινές προσφορές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
4 hours ago, therion13 said:

αλλα ξέρετε αν κάνουν καλύτερες προσφορές από αυτό; πήρα τηλ και με ειπαν ακριβκς τα ιδια που έχει και στο σιτε. Μηπως Ιουνίου κάνουν τίποτα καλοκαιρινές προσφορές;

 Δεν έχει πάρει κάτι το μάτι μου, δυστυχώς είναι αρκετά "σφιχτά" στα υπόλοιπα πακέτα.

Άγνωστο, ίσως να έχει αρχίσει το Giga Voucher τότε, ίσως όχι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...