Προς το περιεχόμενο

Starfield [Xbox Series S|X]


NickTG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, thagkol είπε

Μπορούμε να αλλάξουμε δυσκολία στη μέση του παιχνιδιού χωρίς να επηρεάζεται κάτι;

Ναι γίνεται

You can change the difficulty in Starfield at any point during gameplay by pausing, going to the Settings menu, selecting Gameplay, and using the Difficulty Selection button. This can also be done from the game’s title screen using the menu to the left side of the screen.

 

Each of these levels impacts how much damage you deal to enemies, and how much damage you receive from all sources. Also, the higher your difficulty setting, the greater your chance of encountering Legendary enemies, which as you can imagine are quite a bit tougher than regular hostiles.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

30 minutes ago, thagkol said:

Μπορούμε να αλλάξουμε δυσκολία στη μέση του παιχνιδιού χωρίς να επηρεάζεται κάτι;

Ναι ανά πάσα στιγμή όσες φορές θέλεις. Δεν ξέρω τι γίνεται με achievements κτλ. βέβαια γιατί δεν με νοιάζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέχει ωραία το παιχνίδι σε XsX. Περίμενα stutterfest, το οποίο ευτυχώς δεν ισχύει.

Εχθές ήμουν home alone το απόγευμα, είπα να παίξω λίγο σοβαρά. Τελείωσα τις δουλειές μου μέχρι τις 8 το βράδυ, έφαγα, και 8μιση άναψα την κονσόλα.

Ξεκινάει το Starfield, αραχτός στον καναπέ, warm, fuzzy feeling and everything.

9 η ώρα κοιμόμουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 hours ago, panther_512 said:

Τρέχει ωραία το παιχνίδι σε XsX. Περίμενα stutterfest, το οποίο ευτυχώς δεν ισχύει.

Εχθές ήμουν home alone το απόγευμα, είπα να παίξω λίγο σοβαρά. Τελείωσα τις δουλειές μου μέχρι τις 8 το βράδυ, έφαγα, και 8μιση άναψα την κονσόλα.

Ξεκινάει το Starfield, αραχτός στον καναπέ, warm, fuzzy feeling and everything.

9 η ώρα κοιμόμουν.

Σε νοιώθω φίλε μου,σε νοιώθω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για αυτο με εχει σωσει το xloud.. Παιρνω το ταμπλετ στο κρεβατι και παιζω λιγο μεχρι να κοιμηθω... Τρεχει αψογα στο cloud to παιχνιδι , και ειναι το μοναδικο που εχει αναμονη για να παιξεις ( παιζει και 5 με 10 λεπτα να περιμενεις ) για να στο φορτωσει.. Αλλα γενικα το xcloud ,   παιζει πολυ καλα εδω και παρα πολυ καιρο , αλλα φενεται οτι η MS  το δουλεψε ακομα πιο πολυ για το starfield

Επεξ/σία από enable_your_mind
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, enable_your_mind said:

Παιρνω το ταμπλετ στο κρεβατι και παιζω λιγο μεχρι να κοιμηθω...

Ναί, ναί, και εγώ έχω αποπειραθεί άπειρες φορές να παίξω στο κρεβάτι. Το αποτέλεσμα είναι ακριβώς αυτό:

Spoiler

image.gif.d8b374dd57fe6e41df6cbba981ecb2ab.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όσους μπήκαν στο club και ψάχνουν τα τραγούδια…. έχει κάποια τρελα κομμάτια τα οποία δεν τα έβαλαν στο OST…. stay deep 🫶

 

Επεξ/σία από Lotof
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα άκουσα ότι έγινε αναβάθμιση στο Xbox (δεν είδα κάτι να είμαι ειλικρινής).. το παιχνίδι μου παγώνει για δευτερόλεπτα έκτοτε.. δεν ξέρω τι παίζει. 
 

επισης αν έχετε κάποιο tip να βρίσκω πιο εύκολα τα resources σε ένα πλανήτη.. τρέχω με το outpost από εδώ και από εκεί έχουν σπάσει τα νεύρα μου… μέχρι στιγμής βρήκα ένα σημείο με 4 resources αλλά ο χάρτης είναι ότι να ναι δεν μπορώ να προσανατολιστω…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γι' αυτό έχω να μη γίνονται αυτόματα οι αναβαθμίσεις, να τις παίρνω τουλάχιστον χαμπάρι.

Η συγκεκριμένη στο Starfield έγινε πριν 2-3 μέρες και δε με άφηνε να παίξω αν δεν την έκανα, αλλά τουλάχιστον έμαθα ότι έγινε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από τις πρώτες 10+ ώρες παιχνιδιού  γίνονται συνήθεια οι loading screens 😁

τα outposts που χρειάζονται;

έχουν κάποιο κόστος συντήρησης; δεν έχω ασχοληθεί καθόλου μετά από 20 ώρες στο παιχνίδι....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...