Προς το περιεχόμενο

Starfield [Xbox Series S|X]


NickTG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

0e6f0524-3852-420f-924a-5a9cd9eb6517.jpg

 

Το Starfield είναι το πρώτο νέο σύμπαν των τελευταίων 25 χρόνων από την Bethesda Game Studios, τους βραβευμένους δημιουργούς των The Elder Scrolls V: Skyrim και Fallout 4. Δημιουργήστε οποιονδήποτε χαρακτήρα θέλετε και εξερευνήστε με απαράμιλλη ελευθερία καθώς ξεκινάτε ένα επικό ταξίδι με σκοπό να απαντήσετε στο μεγαλύτερο μυστήριο της ανθρωπότητας.

 

550e6747-aab6-4f34-a8f9-ca92ac67150c.png

 

Το έτος 2330, η ανθρωπότητα έχει ξεπεράσει τα όρια του ηλιακού μας συστήματος, έχει εποικίσει νέους πλανήτες και ζει ως διαστημικός λαός. Θα ενταχθείτε στο Constellation – την τελευταία ομάδα εξερευνητών του διαστήματος που αναζητούν σπάνια τεχνουργήματα σε όλον τον γαλαξία – και θα περιηγηθείτε στην απεραντοσύνη του διαστήματος στο μεγαλύτερο και πιο φιλόδοξο παιχνίδι της Bethesda Game Studios.

 

https://www.xbox.com/el-GR/games/starfield

https://www.metacritic.com/game/xbox-series-x/starfield

 

Έχει έρθει και η Constellation αλλά με την ταχύτητα που έχω μάλλον θα προλάβει να κατέβει μετά τις 6 του μήνα που βγαίνει κανονικά. :lol:

Αν ενδιαφέρεται κανείς είναι στα play anywhere οπότε παίζεις και κονσόλα και PC. 

IMG_20230903_003640.jpg

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Starfield [Xbox Series S|X]
  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν το έχω παρακολουθήσει πολύ το θέμα παρά μόνο είδα κάποια θεματακια που έχει το παιχνίδι. Έχουν αναφερει κάποιο patch στον ορίζοντα ή μπορεί να παιχτεί από τώρα το παιχνίδι (μόλις βγει δηλαδή ) χωρίς πολλά θέματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν το δοκιμασα ακομα στο xbox , αλλα το παιζω στο πισι  και δεν εχει σοβαρα προβληματα.. Μονο κατι μικρα  glitch μετα τις 16 ωρες , που για  bethesda τιτλος ειναι πταισμα..

Επεξ/σία από enable_your_mind
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να πάω ανάποδα και να παίξω το Skyrim τώρα, που δεν το έχω παίξει ποτέ, και το Starfield να πάει αργότερα σε κανά χρόνο (μη με βρίσετε όλοι μαζί).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 minutes ago, divnt said:

Παιδιά μια ερώτηση γιατί δε γνωρίζω. Έχει καμιά διαφορά αν το κατεβάσω από το Gamepass για το Series X, ή αν το αγοράσω κανονικά σε δισκάκι;

Όχι καμία απολύτως. Το ίδιο ακριβώς game είναι. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stman είπε

Μπήκε κανείς σήμερα για να το δεί ; Εγώ περιμένω το απόγευμα που θα γυρίσω απο δουλειά. 

εγω το παιζω απο το πρωι πολυ ενδιαφερον.αλλαζει η καμερα σε 3ο προσωπο που το προτιμω φτιάχνεις οπλα upgrade στολες πολλα σκιλλ active k passive.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έπαιξα ένα 4ωράκι και παρότι φοβόμουν τα 30FPS βγάζοντας το motion blur παίζεται πολύ ευχάριστα. 
Έχει άπειρα πράγματα να κάνεις και έχω ψιλοχαθεί αλλά μου αρέσει ότι είδα. Μόνο σε ένα bug έπεσα αυτές τις ώρες, κόλλησα μπροστά στο ρομπότ που με συνοδεύει και μιλώντας μαζί του κάποια στιγμή εξαφανίστηκε το hud και δεν αντιδρούσε κανένα πλήκτρο. Έκανα load προηγούμενο save και όλα καλά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...