Προς το περιεχόμενο

Προπαραγγελίες/Διαθεσιμότητες/Παραλαβές iPhone 15 Pro/ Pro Max


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

''Demand for the entry level iphone 15 and Plus is on par with last year’s iphone 14s. Looking over at the iphone 15 pro, Kuo suggest demand is lower this year as more users are looking for the updated camera experience on the larger Pro Max model.

Wait times for the iPhone 15 Pro Max are “significantly” longer than last year's 14 Pro Max, not just because of the higher demand, but also due to ongoing production challenges and an altered production schedule. ''

Μα γιατί δεν υπάρχει αυξημένη ζήτηση για τα απλά iphone 15 άραγε? Ε ρε κατάντια. Να απαξιώνεις τα απλά σου μοντέλα τόσο πολύ(και πλέον και το pro)για να σπρώξεις κόσμο στο ακριβότερο max, στο οποίο έχεις μετά θέματα ζήτησης/παραγωγής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η I storm που την κάλεσα μου είπε δεν έχει ιδέα για παραδόσεις σε σειρές pro & pro max. Μπορεί να μην υπάρχει μεγάλη διαθεσιμότητα 

Επεξ/σία από taslikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, taslikos είπε

Η I storm που την κάλεσα μου είπε δεν έχει ιδέα για παραδόσεις σε σειρές pro & pro max. Μπορεί να μην υπάρχει μεγάλη διαθεσιμότητα 

Ούτε πέρυσι ξέρανε 1-2 μέρες πριν ειδοποίησαν όσους ήταν να παραλάβουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 ώρες πριν, FrankyGR είπε

Εγω παντως πηρα τηλεφ. το you τωρα και και μου ειπαν για Απριλιο (προπαραγγελια μολις ανοιξαν).

Κάτι δεν κατάλαβες καλά λογικά (ή αντίστοιχα αυτός με τον οποίο μίλησες)...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγώ έκανα σε όλα τα καταστήματα πρππαραγγελια και θα το πάρω απ αυτόν που θα το φέρει πρώτος 

 

Επεξ/σία από Rubble
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, CarbonFibre said:

Ούτε πέρυσι ξέρανε 1-2 μέρες πριν ειδοποίησαν όσους ήταν να παραλάβουν.

Άρα πέρσι όντως πχ η I storm είχε τηλεφωνήσει από την περασμένη μέρα; Να ξέρω αν είναι να βγω στη γύρα σε αλλά μαγαζιά από νωρίς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, marmagia είπε

Άρα πέρσι όντως πχ η I storm είχε τηλεφωνήσει από την περασμένη μέρα; Να ξέρω αν είναι να βγω στη γύρα σε αλλά μαγαζιά από νωρίς 

Έτσι έγινε πέρυσι με istorm ναι. Εμένα με πήραν μια μέρα πριν για να παραλάβω την επόμενη, όπως και τους άλλους. Κάποιους τους είχαν πάρει και δυο μέρες πριν αν δεις το θέμα με τις προπαραγγελίες για το iPhone 14

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, billdanos είπε

Κάτι δεν κατάλαβες καλά λογικά (ή αντίστοιχα αυτός με τον οποίο μίλησες)...

Τι να σου πω. Μιλησα με μια κοπελα και μου ειπε οτι το συστημα της βγαζει για Απριλιο παραλαβη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 λεπτά πριν, FrankyGR είπε

Τι να σου πω. Μιλησα με μια κοπελα και μου ειπε οτι το συστημα της βγαζει για Απριλιο παραλαβη!!

Δεν μπορεί να έχει αυτή την πληροφορία πριν καν ξεκινήσει η διάθεση των συσκευών. Λογικά θα έβλεπε κάποια τυχαία ημερομηνία που θα της έβγαζε το σύστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως σε διπλανο forum διαβαζω οτι για τα 15 PRO 128αρια NatTi το Istorm εχει αρχισει να παιρνει τηλεφωνα για την Παρασκευη και για κρατηση μονο μια μερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, CarbonFibre said:

Έτσι έγινε πέρυσι με istorm ναι. Εμένα με πήραν μια μέρα πριν για να παραλάβω την επόμενη, όπως και τους άλλους. Κάποιους τους είχαν πάρει και δυο μέρες πριν αν δεις το θέμα με τις προπαραγγελίες για το iPhone 14

Ήδη η I storm καλεί κόσμο για παραλαβή. Εμένα ακόμα τιπορα παρότι έβαλα προπαραγγελια 15:10

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, gkat2829 είπε

Παντως σε διπλανο forum διαβαζω οτι για τα 15 PRO 128αρια NatTi το Istorm εχει αρχισει να παιρνει τηλεφωνα για την Παρασκευη και για κρατηση μονο μια μερα.

Βλέπω το Max όμως τίποτε ακόμη.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πηραν απο public για την εκδηλωση ενδιαφεροντος... εγινε παραγγελια μονο με αντικαταβολη απο το καταστημα, αν προλαβουν και δε το βρω απο αλλου θα το παρω, αλλιως επιστροφη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...