Προς το περιεχόμενο

Προπαραγγελίες/Διαθεσιμότητες/Παραλαβές iPhone 15 Pro/ Pro Max


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, pabou13 είπε

Εκτεταμενη και εγω πληρωμη καταστημα, παραγγελια 14.32, PM NaTi 256

Πήραν συγγενή μου πριν λίγο για το ίδιο κινητό παραγγελία από istorm κολωνακιου 15.05, για παραλαβή Παρασκευή 

Επεξ/σία από pabou13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, avacan23 είπε

 

Μου κάνει εντύπωση που παγκόμια πρώτο χρώμα ειναι το φυσικό τιτάνιο. Μάλλον εχουν δίκιο αυτοι που λένε οτι το τιτανιο δεν βάφεται και οταν το κάνεις τα αποτελέσματα δεν είναι καλά. Οταν το δώ από κοντά θα χω άποψη.

Δεν είναι κάτι που δεν έχουμε ξανά δει, πάντα με την έλευση του νέου iPhone έρχεται και ένα καινουργιο «αποκλειστικό» χρώμα της καινούργιας σειράς που το κάνει να ξεχωρίζει από τα προηγούμενα, σχεδόν πάντα το νεο χρώμα είναι αυτο και με την μεγαλύτερη ζήτηση.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 πήραν τηλέφωνο φίλη μου σήμερα από I storm και της είπαν ότι δεν παρέλαβαν όσα natural titanium υπολόγιζαν και δεν μπορούν να της εξασφαλίσουν συσκευή για την παρασκευη (pro max 512)

Επεξ/σία από marmagia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, marmagia είπε

 πήραν τηλέφωνο φίλη μου σήμερα από I storm και της είπαν ότι δεν παρέλαβαν όσα natural titanium υπολόγιζαν και δεν μπορούν να της εξασφαλίσουν συσκευή για την παρασκευη (pro max 512)

Μάλλον σε μένα πρόλαβε στο παρατσακ, και το κάθε λεπτό παραγγελίας μετράει όπως φαίνεται, τι ώρα το πηρε; Κατάστημα;

Επεξ/σία από pabou13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, pabou13 said:

Μάλλον σε μένα πρόλαβε στο παρατσακ, και το κάθε λεπτό παραγγελίας μετράει όπως φαίνεται, τι ώρα το πηρε; Κατάστημα;

Παρήγγειλε αν θυμάμαι καλά κάπου 15:10 γιατί έπεφτε συνεχώς η σελίδα. Την πήραν τηλέφωνο δεν πήρε και της είπαν ότι δεν υπάρχει συσκευή διαθέσιμη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, marmagia είπε

Παρήγγειλε αν θυμάμαι καλά κάπου 15:10 γιατί έπεφτε συνεχώς η σελίδα. Την πήραν τηλέφωνο δεν πήρε και της είπαν ότι δεν υπάρχει συσκευή διαθέσιμη 

Τι ώρα το παράγγειλε εννοούσα, οκ, από ποιο κατάστημα; Κολωνάκι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, pabou13 said:

Τι ώρα το παράγγειλε εννοούσα, οκ, από ποιο κατάστημα; Κολωνάκι;

Golden hall. Μαζί παραγγειλαμε εμένα με πήραν χθες τηλ αυτή σήμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Nikos3648 είπε

Παραγγελία 15:15 για τσιμισκη. Δεν έχω ενημερωθεί ακόμα και δεν βλέπω να με παίρνουν. 15 pro max titanium. 

Ίσως κάθε κατάστημα έχει διαφορετικές ώρες που παίρνουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, kazantzidis said:

εμενα μ αρεσει το μπλε ή το μαυρο αλλα φοβηθηκα για τα ξεβαψιματα και για αυτο επελεξα το natural titanium

Έχουμε αναφορές ότι το χρωματισμένο τιτάνιο ξεβάφει ή απλά φήμες; Γιατι και εγώ το μπλε σκέφτομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι σαχλαμαρες διαβαζω; Γιατι να ξεβαφει και τι ειναι για να ξεβαφει; Πασχαλιατικο αβγο;;

και ποιος ειπε οτι ξεβαφει; Το εχει πιασει κανεις στα χερια του; Πριν κυκλοφορησει; Και; Του εμεινε βαφη στα χερια;

ελεος

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να σημειώσω πως για την παραγγελία από istorm πρόκειται για πλήρωμη από κατάστημα οχι προπληρωμή 

Επεξ/σία από pabou13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, pabou13 said:

Να σημειώσω πως για την παραγγελία από istorm πρόκειται για πλήρωμη από κατάστημα όχι προπληρωμή 

Κι εμένα το ίδιο. Γι’ αυτό μάλλον δεν μου έχουν δώσει προτεραιότητα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...