Προς το περιεχόμενο

Προπαραγγελίες/Διαθεσιμότητες/Παραλαβές iPhone 15 Pro/ Pro Max


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 17/9/2023 στις 12:25 ΜΜ, enlightened είπε

κυρίως λόγω USBC, υπάρχει τεράστιο ενδιαφέρον από το «απέναντι στρατόπεδο».

Γιατι, τα android δεν εχουν type C και τρεχουν να παρουν iphone?

Ειχε ανακοινωσει γενικα καθυστερησεις η apple παντως. Απο οτι φαινεται, μαλλον δεν ισχυουν (ισως για Ελλαδα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 minute ago, SabotazNic said:

Γιατι, τα android δεν εχουν type C και τρεχουν να παρουν iphone?

Ειχε ανακοινωσει γενικα καθυστερησεις η apple παντως. Απο οτι φαινεται, μαλλον δεν ισχυουν (ισως για Ελλαδα)

πραγματικά δε καταλαβαίνω γιατί τέτοια τρέλα για το usb c.. οκ βολικό, ναι αλλά όχι και game changer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, marmagia είπε

πραγματικά δε καταλαβαίνω γιατί τέτοια τρέλα για το usb c.. οκ βολικό, ναι αλλά όχι και game changer

Ειναι Game changer για να εχεις ενα universal καλωδιο για ολα (κινητο, ταμπλετ, power bank, ηχειο, controller). Ωστοσο, το usb 2 χτυπαει ασχημα, ειδικα οταν υπαρχουν δυνατοτητες συνδεσης με αλλες συσκευες στο usb 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, SabotazNic said:

Ειναι Game changer για να εχεις ενα universal καλωδιο για ολα (κινητο, ταμπλετ, power bank, ηχειο, controller). Ωστοσο, το usb 2 χτυπαει ασχημα, ειδικα οταν υπαρχουν δυνατοτητες συνδεσης με αλλες συσκευες στο usb 3

δεκτό.. με βολεύει που στο iPad έχω το usb c και μπορώ να βάλω απευθείας πάνω το στικάκι αλλά δε θα αφοραζα μια συσκευή μόνο και μόνο για αυτό να πω την αλήθεια 

γούστα είναι αυτά όμως. ίσως γιατί έχω γυναικεία τσάντα και έχω πετάξει μέσα το καλώδιο και το powerbank και δε με πολυνοιαζει βεβαια να το βλεπω ετσι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 minutes ago, alexopouli said:

14:35 εγώ από public, παραλαβή από κατάστημα και πληρωμή εκεί .

Στις παραγγελίες σου σε τι κατάσταση στην βγάζει; Εκτεταμένη αναζήτηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Rubble είπε

pro max natural χτύπησε πρώτο το πλαίσιο για παρασκευή!!!!

Φίλε καλησπέρα, τι ώρα έκανες τη παραγγελία και μήπως θυμάσαι τα 4 τελευταία του αριθμού κουπονιού σου για να δούμε λίγο τη σειρά

Έχουμε αγχωθεί εδώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα η δικιά μου προπαραγγελια από Κωτσόβολο για pro max 256 black λέει "Σε εξέλιξη". Νομίζω χθες πρέπει να ήταν σε "αναμονή διαθεσιμότητας". Μου φαίνεται θα παραλάβω με το καινούργιο έτος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kazantzidis είπε

Στις παραγγελίες σου σε τι κατάσταση στην βγάζει; Εκτεταμένη αναζήτηση;

Εκτεταμενη και εγω πληρωμη καταστημα, παραγγελια 14.32, PM NaTi 256

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από κσμοτέ σε φίλο που ήθελε το 15 προ μαξ φυσικό τιτάνιο 256 ενημερώθηκε

ότι δεν υπάρχει δυνατοτητα παραλαβής για 22-9 αλλά αν το πληρώσει σήμερα θα παράλαβει 17 οκτώβρη.

ιδανικά ευχομαι να τηρηθούν οι προπαραγγελίες και να μην εμφανιστει παλι το φαινόμενο να το αγοράζει κάποιος day one στο μαγαζι επειδή το κράτησε ο γνωστός-ξαδερφος-κουμπάρος πωλητής και αυτός που το προπλήρωσε να περιμενει δυο μήνες να παραλάβει.

Μου κάνει εντύπωση που παγκόμια πρώτο χρώμα ειναι το φυσικό τιτάνιο. Μάλλον εχουν δίκιο αυτοι που λένε οτι το τιτανιο δεν βάφεται και οταν το κάνεις τα αποτελέσματα δεν είναι καλά. Οταν το δώ από κοντά θα χω άποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...