Προς το περιεχόμενο

Προπαραγγελίες/Διαθεσιμότητες/Παραλαβές iPhone 15 Pro/ Pro Max


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Nikos3648 είπε

Κι εμένα το ίδιο. Γι’ αυτό μάλλον δεν μου έχουν δώσει προτεραιότητα. 

Από κολωνακι αφού επικοινώνησαν λογικά την τηρούν ανεξάρτητα του τρόπου πληρωμής καθώς και από άλλες εμπειριες που έχω πρέπει να ισχύει και σε αλλά καταστήματα, αλλά μπορεί να υπάρχουν και εξαιρέσεις 

Επεξ/σία από pabou13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, marmagia είπε

Δε παίζει κανένα ρολο η προπληρωμή χθες με πήραν για το μπλε για παραγγελία με παραλαβή και πληρωμή στο κατάστημα 

Σου ρθε και κάποιο mail μετά την επικοινωνία;

Επεξ/σία από pabou13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, pabou13 said:

Σου ρθε και κάποιο mail μετά την επικοινωνία;

Κανένα. Ούτε λαν άλλαξε η πορεία της παραγγελίας στη σελίδα μέσα από το λογαριασμό που έγινε η παραγγελία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, marmagia είπε

Κανένα. Ούτε λαν άλλαξε η πορεία της παραγγελίας στη σελίδα μέσα από το λογαριασμό που έγινε η παραγγελία 

Και στην δικιά μου περίπτωση είπαν ότι θα στείλουν, ίσως τις επόμενες μέρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 minutes ago, dimpia said:

Μα τι σαχλαμαρες διαβαζω; Γιατι να ξεβαφει και τι ειναι για να ξεβαφει; Πασχαλιατικο αβγο;;

και ποιος ειπε οτι ξεβαφει; Το εχει πιασει κανεις στα χερια του; Πριν κυκλοφορησει; Και; Του εμεινε βαφη στα χερια;

ελεος

https://appuals.com/iphone-15-pro-titanium-rail-discoloration/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, kazantzidis said:

Ένα γερό καθάρισμα θέλει το εν λογω. Ιδρώτας από εκατοντάδες λυσσασμένα και βρώμικα χεράκια που το θωπεύσαν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, marmagia said:

Ένα γερό καθάρισμα θέλει το εν λογω. Ιδρώτας από εκατοντάδες λυσσασμένα και βρώμικα χεράκια που το θωπεύσαν 

Δεν μιλαμε για τα δαχτυλικα αποτυπωματα, αλλα για τον αποχρωματισμο γυρω απο τα κουμπια....

ελπιζω να μην ειναι αληθεια αυτο.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, dimpia είπε

Μα τι σαχλαμαρες διαβαζω; Γιατι να ξεβαφει και τι ειναι για να ξεβαφει; Πασχαλιατικο αβγο;;

και ποιος ειπε οτι ξεβαφει; Το εχει πιασει κανεις στα χερια του; Πριν κυκλοφορησει; Και; Του εμεινε βαφη στα χερια;

ελεος

δεν θα ξεβάφει, λογικά θα ξεφτίζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται το λιγότερο αστείο μια εταιρεία σαν την Apple να βγάλει ένα προϊόν το οποίο μετά από 10.000 πιασίματα ας πούμε να χάνει το χρώμα του και να μην το ήξεραν pre-release.

Εμένα μου φαίνεται περισσότερο σαν φτιαχτό colour gate από τα sites για clickbait πάρα υπαρκτό πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παρηγγειλα απο κωτσοβολο 15 pro max 256 blue...εχθες το πρωι η κατάσταση παραγγελίας ήταν μη διαθέσιμο και εχθές το απόγευμα έβγαλε συλλογή-προετοιμασία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, hellojim είπε

Μου φαίνεται το λιγότερο αστείο μια εταιρεία σαν την Apple να βγάλει ένα προϊόν το οποίο μετά από 10.000 πιασίματα ας πούμε να χάνει το χρώμα του και να μην το ήξεραν pre-release.

Εμένα μου φαίνεται περισσότερο σαν φτιαχτό colour gate από τα sites για clickbait πάρα υπαρκτό πρόβλημα.

Δεν υπαρχουν λεμε, και αυτοι που τα γραφουν και πολυ περισσοτερο αυτοι που τα πιστευουν😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...