Προς το περιεχόμενο

Προπαραγγελίες/Διαθεσιμότητες/Παραλαβές iPhone 15 Pro/ Pro Max


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, marmagia είπε

 Με πήραν τώρα για το 512 μπλε. Θα το έχουν τη παρασκευη 

Kαταστημα? Καλο ειναι νομιζω να αναφερουμε και καταστημα για να εχουμε ενα μπουσουλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλές παραλαβές παιδιά. Να το χαρείτε. Πρώτη φορά είπα να κάνω μετάβαση σε iPhone (έχω  ένα  Xiaomi mi 10). Έκανα προπαραγγελία από Πλαίσιο το Σάββατο ένα pro max 256 black αλλά από αυτά που διαβάζω μάλλον θα αργήσω να το πιάσω στα χέρια μου! 

Επεξ/σία από t3llis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Pwpwpw said:

Kαταστημα? Καλο ειναι νομιζω να αναφερουμε και καταστημα για να εχουμε ενα μπουσουλα!

Σωστά.. golden hall

είχα στο μυαλό να δω και τα δυο και να επιλέξω χρωμα αλλά τώρα πραγματικά ελπίζω να μην μου αρέσει το natural titanium 

Just now, t3llis said:

Καλές παραλαβές παιδιά. Να το χαρείτε. Πρώτη φορά είπα να κάνω μετάβαση σε iPhone (έχω  ένα  Xiaomi mi 10). Έκανα προπαραγγελία το Σάββατο ένα pro max 256 black αλλά από αυτά που διαβάζω μάλλον θα αργήσω να το πιάσω στα χέρια μου! 

Μπα έχει διαθεσιμότητα στο μαύρο https://www.vodafone.gr/eshop/syskeues-axesouar/apple-iphone-15-series/apple-mblphapple-ip-15-pro-max5g256gbblac/p-150350/?isStandalone=true&skuId=000001141112117001

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kάλεσα iStorm και δεν εχουν ιδέα για το πότε και πως , εγώ επειδή κολούσε το website απο 15:00 μπορεσα κ έβαλα παραγγελία και 15:20 δυστυχώς για pro max 256 , οπότε δεν έχουν ιδέα ούτε τι παραγγελίες έχουν ούτε τι θα λάβουν σε παραλαβή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, UpToDate_ said:

Kάλεσα iStorm και δεν εχουν ιδέα για το πότε και πως , εγώ επειδή κολούσε το website απο 15:00 μπορεσα κ έβαλα παραγγελία και 15:20 δυστυχώς για pro max 256 , οπότε δεν έχουν ιδέα ούτε τι παραγγελίες έχουν ούτε τι θα λάβουν σε παραλαβή 

Εμένα μάλλον με πήραν από τα κεντρικά όχι το κατάστημα γιατί το 2119991000 δε είδα να αντιστοιχεί σε κατάστημα τους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 minutes ago, marmagia said:

Σωστά.. golden hall

είχα στο μυαλό να δω και τα δυο και να επιλέξω χρωμα αλλά τώρα πραγματικά ελπίζω να μην μου αρέσει το natural titanium 

Μπα έχει διαθεσιμότητα στο μαύρο https://www.vodafone.gr/eshop/syskeues-axesouar/apple-iphone-15-series/apple-mblphapple-ip-15-pro-max5g256gbblac/p-150350/?isStandalone=true&skuId=000001141112117001

Golden Hall είναι μαγαζί; 

Επίσης σε όλα βγάζει διαθέσιμο. Μουφα φαίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, marmagia είπε

Ήταν τηλεφωνική παραγγελία; Ποια χωρητικότητα;

παραγγελία από κατάστημα την πρώτη μέρα. 256

Επεξ/σία από Rubble
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεφωνική παραγγελία απο τον κωτσόβολο στις 14/9, άλλαξε πριν λίγο το status από αναμονή διαθεσιμότητας σε Συλλογή-Προετοιμασία. Ελπίζω παρασκευή πρωί να μου πουν να πάω να παραλάβω. (pro max blue 256)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Rubble είπε

pro max natural χτύπησε πρώτο το πλαίσιο για παρασκευή!!!!

Το ίδιο ακριβώς  έχω προπαραγγειλει και εγώ day one από πλαίσιο, αντε μπας και χτυπήσει και το δικό μου τηλέφωνο!😃

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, t3llis said:

Φαντάζομαι όσοι το περιμένουμε για αποστολή στο σπίτι δεν θα έχουμε τηλεφώνημα; 

Όχι απαραίτητα. Πέρσι νομίζω τους ενημέρωσαν μια μέρα πριν 

Πάντως, άσχετο, θα χαλαστώ παρά πολύ αν τελικά μου αρέσει τόσο το natural που το προτιμώ από το μπλε και δεν υπάρχει πουθενά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως πηγα σημερα να παραγγειλω το iphone 15 pro στον Germano (που πρεπει να το πληρωσεις για να γινει η παραγγελια) και δεν τους αφηνε καν το συστημα να προπαραγγειλω κατι μονο το λευκο χρωμα υπηρχε για προπαραγγελια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...