Προς το περιεχόμενο

Toyota C-HR II (2024)


Shadowjump

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, andreas-d είπε

Εφόσον το πήρες μην ψάχνεσαι άδικα γιατί όντως μπορεί να βρεις καλύτερη τιμή και να χτυπιέσαι..

Αν δε το πήρες τότε οκ. Πάρε προσφορές..

Το παράγγειλα απλά το θέμα είναι ότι η γυναίκα μου θέλει να πάει να ρωτήσει και αλλού αυτό είναι όλο έτσι κι αλλιώς έχουμε λίγους μήνες μέχρι να το παραλάβουμε δεν είναι έτοιμο παράδοτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Just_travel_everywhere είπε

Το παράγγειλα απλά το θέμα είναι ότι η γυναίκα μου θέλει να πάει να ρωτήσει και αλλού αυτό είναι όλο έτσι κι αλλιώς έχουμε λίγους μήνες μέχρι να το παραλάβουμε δεν είναι έτοιμο παράδοτο

Πάντως στο Rüsselsheim έχει toyota και νομίζω και το νέο  chr ετοιμοπαραδοτο είναι μέχρι της 12:30 ανοιχτά Σάββατο. 15 λεπτά είναι από Φρανκφούρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, andreas-d είπε

Πάντως στο Rüsselsheim έχει toyota και νομίζω και το νέο  chr ετοιμοπαραδοτο είναι μέχρι της 12:30 ανοιχτά Σάββατο. 15 λεπτά είναι από Φρανκφούρτη.

Έτοιμο παραδοτο μπορει να έχει άλλα στο χρώμα στην έκδοση κ το έξτρα πακέτο δύσκολο να το βρεις έτοιμο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, Just_travel_everywhere είπε

Έτοιμο παραδοτο μπορει να έχει άλλα στο χρώμα στην έκδοση κ το έξτρα πακέτο δύσκολο να το βρεις έτοιμο!!

Είχε ένα λευκό με μαύρο νομίζω και ένα χρυσάφι με μαύρο εκτός και έφυγαν.. υπάρχουν και τηλέφωνα για να μη τρέχεις..

Στη Γερμανία δε φερνουν φτωχό εξοπλισμό γιατί δεν φεύγει. 

Επεξ/σία από andreas-d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, andreas-d είπε

Είχε ένα λευκό με μαύρο νομίζω και ένα χρυσάφι με μαύρο εκτός και έφυγαν.. υπάρχουν και τηλέφωνα για να μη τρέχεις..

Στη Γερμανία δε φερνουν φτωχό εξοπλισμό γιατί δεν φεύγει. 

Πήγα ρώτησα και άλλου μικρότερη έκπτωση έκαναν!!! Οπότε μια χαρά !!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σε όλους καλή Σαρακοστή με υγεία και  ασφάλεια στους δρόμους !!!!

θα ήθελα να ρωτήσω αν σε κάποιον που παρέλαβε το νέο CHR έχει συμβεί να μην του δώσουν την δερμάτινη θήκη με το εγχειρίδιο χρήσης ,το βιβλιαράκι για τα service και τα άγραφα της οδικής βοήθειας που συνοδεύουν το όχημα , κατά την παραλαβή του αυτοκινήτου …συνέβη σε εμένα να μην μου τα δώσουν και ακόμα τα περιμένω γιατί όπως μου είπαν στην αντιπροσωπεία υπάρχει έλλειψη από την Toyota και τον εισαγωγέα και όταν θα τα έχουν θα με ειδοποιήσουν να τα παραλάβω …..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, marinos44 είπε

Καλησπέρα σε όλους καλή Σαρακοστή με υγεία και  ασφάλεια στους δρόμους !!!!

θα ήθελα να ρωτήσω αν σε κάποιον που παρέλαβε το νέο CHR έχει συμβεί να μην του δώσουν την δερμάτινη θήκη με το εγχειρίδιο χρήσης ,το βιβλιαράκι για τα service και τα άγραφα της οδικής βοήθειας που συνοδεύουν το όχημα , κατά την παραλαβή του αυτοκινήτου …συνέβη σε εμένα να μην μου τα δώσουν και ακόμα τα περιμένω γιατί όπως μου είπαν στην αντιπροσωπεία υπάρχει έλλειψη από την Toyota και τον εισαγωγέα και όταν θα τα έχουν θα με ειδοποιήσουν να τα παραλάβω …..

Στην Toyota μου είπαν το ίδιο, αλλά στις πρώτες παραδόσεις. Μπορεί να τους έτυχε πάλι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, Shadowjump είπε

Στην Toyota μου είπαν το ίδιο, αλλά στις πρώτες παραδόσεις. Μπορεί να τους έτυχε πάλι. 

Και εσυ δεν πήρες τα έγγραφα αυτά κατά την παραλαβή ;

τα έχεις παραλάβει τώρα; Αν ναι μετά από ποσό χρονικό διάστημα ;

Επεξ/σία από marinos44
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, marinos44 είπε

Και εσυ δεν πήρες τα έγγραφα αυτά κατά την παραλαβή ;

τα έχεις παραλάβει τώρα; Αν ναι μετά από ποσό χρονικό διάστημα ;

Εγώ αμέσως τα πήρα. Απλά μου το είπαν ότι στην αρχή δεν είχαν να δώσουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Στις 27/2/2024 στις 5:33 ΜΜ, Just_travel_everywhere είπε

 

Στις 18/3/2024 στις 1:41 ΜΜ, Shadowjump είπε

@tggr @Shadowjump σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας !!!

Επεξ/σία από marinos44
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά καλησπέρα - αναρωτιόμουν αν σε όσους από εσάς δόθηκαν οι πλήρεις οδηγίες του αυτοκινήτου υπάρχει κάποια λίστα με τις φωνητικές οδηγίες που το αμάξι αναγνωρίζει στα ελληνικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, HeianJapan είπε

παιδιά καλησπέρα - αναρωτιόμουν αν σε όσους από εσάς δόθηκαν οι πλήρεις οδηγίες του αυτοκινήτου υπάρχει κάποια λίστα με τις φωνητικές οδηγίες που το αμάξι αναγνωρίζει στα ελληνικά;

Καλησπέρα όταν πατάς το κουμπί των φωνητικών εντολών και είσαι σταματημένος ανοίγει η μπλε οθόνη του ψηφιακού βοηθού, αν πατήσεις στο ερωτηματικό ? Που υπάρχει κάτω αριστερά σου γράφει την λίστα με τις εντολές ….δεν γνωρίζω αν δέχεται κάτι περισσότερο από αυτές …….

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, marinos44 είπε

Καλησπέρα όταν πατάς το κουμπί των φωνητικών εντολών και είσαι σταματημένος ανοίγει η μπλε οθόνη του ψηφιακού βοηθού, αν πατήσεις στο ερωτηματικό ? Που υπάρχει κάτω αριστερά σου γράφει την λίστα με τις εντολές ….δεν γνωρίζω αν δέχεται κάτι περισσότερο από αυτές …….

Ευχαριστώ για την πληροφορία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...